» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Djali dėshiron tė jetojė me Inva Mulėn

Shko poshtė

Djali dėshiron tė jetojė me Inva Mulėn

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 22:53

Djali dėshiron tė jetojė me Inva Mulėn

Anthony, djali 14-vjeēar i ēiftit tė artistėve Pirro Ēako-Inva Mula, zgjedh tė qėndrojė me tė ėmėn pas vendimit tė divorcit tė prindėrve tė tij. Fakti qė 14
vjeēari vazhdon shkollėn nė Paris dhe pjesėn mė tė madhe tė jetės e ka kaluar
atje, ka bėrė qė ai tė pėrzgjedhė tė qėndrojė me tė ėmėn Invėn. Ēifti ndodhej nė
njė proces divorci prej 30 marsit tė vitit tė kaluar, ndėrsa gjyqtarja
Elona Gjoka u “detyrua” tė thėrrasė nga Franca Anthonyn dhe ta pyesė
se me cilin prind donte tė qėndronte, pėr shkak tė mungesės sė njė
zgjidhjeje me mirėkuptim nga kantautori Pirro Ēako dhe sopranoja me
famė botėrore Inva Mula, nė seancat e mėparshme, raporton revista tiranase Bluetooth.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi