» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Yllka Kuqi mė njė videoklip tė ri

Shko poshtė

Yllka Kuqi mė njė videoklip tė ri

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 22:54

Yllka Kuqi mė njė videoklip tė ri

Yllka Kuqi mė nė fund ėshtė
nė televizionet tona. Ajo kėto ditė po promovon atė, si nė internet, ashtu edhe nėpėr televizione.
Baby jam femėr titullohet kėnga dhe kjo
ėshtė e para kėngė e realizuar me videoklip e kėngėtares, pavarėsisht
karriera e saj ka filluar vite mė parė.
Kėngėn e ka paraqitur nė programet festive pėr vitin e ri, ndėrkohė qė shpreson tė pėlqehet videoklipi, sikur ėshtė pėlqyer kėnga.
Sigurisht se ndjehet shumė mirė pas realizimit tė kėtij projekti, pasi do tė ketė mundėsi tė jetė mė e shfaqur nėpėr televizione.
Yllka Kuqi ėshtė kėngėtare e festivaleve, meqė ka marrė pjesė pėr ēdo vit nė njėrin nga to. Ndėrkaq tashmė ėshtė e angazhuar pėr tė kėnduar ‘lve’ nė Oxygen shou”

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi