» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Greqia shitet pėr njė euro

Shko poshtė

Greqia shitet pėr njė euro

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 11:49Njė gjermanit i lindi njė ide shumė interesante, nė vorbullėn e problemeve me tė cilat po ballafaqohet Greqia dhe zyrtarėt e saj kohėt e fundit.
Nė faqen e popullarizuar pėr blerje nė internet, “eBay”, ai publikoi njė shpallje nė tė cilėn ofron kėtė shtet nė shitje pėr vetėm njė euro. Blerėsve tė mundshėm ua tėrhoqi vėrejtjen se bėhet fjalė pėr “njė shtet tė bankrotuar tė brishtė dhe qė mund tė digjet lehtė”.

Pasi mė “nuk sjell fitime” ai vendosi ta shesė, dhe atė nėpėrmjet “eBay”. Ai mendoi edhe pėr komplikimet eventuale dhe shkroi edhe kėto fjalė: “Nė rast se blerėsi nuk mund t’i paketojė tė gjithė artikujt nė njė vend, nė shkėmbim tė Spanjės dhe Portugalisė atij i dhurohen edhe 200 gramė djathė deleje”.

Nė fund ai shtoi se shet edhe Frankfurt am Main, i cili ka njė ofertues pėr njė euro, pėr dallim nga Greqia e cila ende nuk ka asnjė ofertues.
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9610
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi