» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Faqja 2 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 14 Apr 2010, 18:52

memaliaj shkruajti:do ta kesh me nje geri geri ti rezik hahahaaa
nje shpull per tu lal, nje per klean dhe nje per interesantin, u bo stafi ketu hahahaaaaaa
haha mondi
Je bo i fuqishem kete kohe lal s'ke faj
Ja nji grusht per ty se me shpulla s'te gjen gjo ty hahahahaha
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga memaliaj prej Wed 14 Apr 2010, 18:57

e ke kuptuar dhe ti lal eee hahahahaaaaa

ti me grusht lal une me kafe ne tr hahahaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Besi prej Sun 25 Apr 2010, 22:29

Edhe ashtu s'jam xhentelmen edhe po te isha,askush nuk e beson.Keshtu qe nje shpull per Arlen,nje nga ato me te lehtat. Embarassed
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 22:36

Arles do e kisha goditur me gjithe forcen qe kam

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 22:37

Zemerushen bute bute

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 22:39

Hajt se po ta japi dhe une ty,por nje bute dhe gjynaf me godit fort

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 22:40

E pra se rrezohem une e behem pis

Vazhdojme merre dhe nje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 25 Apr 2010, 22:45

Nje shpulle per kedo qe me del perpara. Cool

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 22:47

Me ka marr malli per dru

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Besi prej Sun 25 Apr 2010, 22:48

Une dola perpara rastesishte me rreshqiti kemba,vlen edhe per mua? Cool
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga ActionCode prej Sun 25 Apr 2010, 22:49

Askujt sepse asgje askush sme ka ber qe tja fus shpull
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 9031
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 22:50

Po burri gjuan o actioncode dhe qe te ndihet burre

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 25 Apr 2010, 22:52

Besi shkruajti:Une dola perpara rastesishte me rreshqiti kemba,vlen edhe per mua? Cool

Pse duhet te besh perjashtim ti?! Cool Cool

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Besi prej Sun 25 Apr 2010, 22:56

Gjimnazistja shkruajti:
Besi shkruajti:Une dola perpara rastesishte me rreshqiti kemba,vlen edhe per mua? Cool

Pse duhet te besh perjashtim ti?! Cool Cool

Nisur nga fakti se nuk jame i zakonshem.Nganjehere per dike jam ekstremisht i keq ose ekstremisht i mire dhe nuk e di se per cilen pjes vlen ajo qe keni thene ju?!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Arni-y prej Sun 25 Apr 2010, 22:59

kryeministrit tė Maqedonisė, nė fakt me tė do veproja ndryshe, por kėtyre tanėve po, sa pėr ti zgjuar nga gjumi... XD
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9167
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Mirja prej Sun 25 Apr 2010, 23:07

Njonit qe ra ne gjum
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga ActionCode prej Sun 25 Apr 2010, 23:20

Arla shkruajti:Po burri gjuan o actioncode dhe qe te ndihet burre
Nuk e konsideroj ate qe eshte burr qe e godet  1 goce 
Askujt

firma.................................................................................................................................................................................
_________________
Ti munohesh mem pengu,ska dert lejohet me endrru

Vdekjes nuk i tutna se jam njeri drejt,gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrejt ....
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 9031
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 00:49

Arles te cfryj pak forcen qe mora nga qumeshti Arla jo per gje
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Apr 2010, 00:59

mahmutit se me thote te kem durim vallai e kam boll haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Bella prej Mon 26 Apr 2010, 10:12

Kurse une vetes, se shpenzoj jashte mase shume...........
avatar
Bella

Postime : 34
Kyējet nė forum : 8919
Regjistruar mė : 23/04/2010
Profesioni : Eksploratore e dashurise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 10:25

shefit sod se me beri me nerva me mengjes

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 10:26

Belles nje te embel
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 10:30

shefit se sme bejn llager listen

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Apr 2010, 11:06

Askujt kush e meriton vie koha rrihet veht

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 11:07

she she moter, vetem mua me fal

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 11:13

Nje shpull per nje person skeptik dhe pervelues NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 11:14

interesant he de na thj kush eshte

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Apr 2010, 11:15

Elhamiut

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 11:16

Elhamiu shkruajti:interesant he de na thj kush eshte

NeutralNeutralNeutral nuk je ti elhamiu , po ja sa mos me thene qe nuk te kam jap nje mere nje nga une hahaha Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 11:17

Arles sot nje te vaket!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Apr 2010, 12:07

Drinit qe mos te thote se jam kurrnace

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 12:15

Arles nje se eshte kurrnace e kam vu re kete hahahhaa
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 12:25

Interesant shkruajti:
Elhamiu shkruajti:interesant he de na thj kush eshte

nuk je ti elhamiu , po ja sa mos me thene qe nuk te kam jap nje mere nje nga une hahaha


kam frig qe te del huq se jam lar

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 12:27

Elhamiu shkruajti:
Interesant shkruajti:
Elhamiu shkruajti:interesant he de na thj kush eshte

nuk je ti elhamiu , po ja sa mos me thene qe nuk te kam jap nje mere nje nga une hahaha


kam frig qe te del huq se jam lar

Nje per kete elhamiun qe te mos lahet me ne diten e hene, por ne te dielen si krejt dynjeja NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 13:55

asaj qe ka kerkuar vete shpulle me siper
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Bella prej Mon 26 Apr 2010, 14:40

Drini shkruajti:Belles nje te embel
Faleminderit! danc
avatar
Bella

Postime : 34
Kyējet nė forum : 8919
Regjistruar mė : 23/04/2010
Profesioni : Eksploratore e dashurise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Bella prej Mon 26 Apr 2010, 14:41

Arjana shkruajti:asaj qe ka kerkuar vete shpulle me siper
ahahahaha.......rrofsh, por mbarova pune vet ahahahaha..... :bum:
avatar
Bella

Postime : 34
Kyējet nė forum : 8919
Regjistruar mė : 23/04/2010
Profesioni : Eksploratore e dashurise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Apr 2010, 14:45

komshis

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 16:28

Princesha shkruajti:komshis
jepja dhe per mua nje se jam nxene per momentin une

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 16:40

princesesh se i flas e sma var
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi