» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Cfare do benit?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 07 Oct 2007, 08:57

Cila ishte ajo gje qe do zgjidhnit te benit nese mesonit se sot eshte dita e fundit qe do jetonit?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Naki prej Sun 07 Oct 2007, 12:35

Ne momentin kur do te dija se kam diten e fundit te jetes pik se pari do therras Razen dhe do kaloj nje 4..5 or
mbi te qe mos i mbetet merak per ate dynja Very Happy Very Happy Very Happy mirpo per momentin nuk kam kohe ta bej kete.
Thanks

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Oct 2007, 07:47

Do te mbyllesha ne dhome,ku do ndizja nje numur te konsiderueshem qirinjsh.Do preferoja te degjoja nje muzike te qete, dhe do prisja tretjen e shpirtit tim nden driten e qiririt dhe duke u zbehur flaka e tij se bashku me frymen time.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Elsa prej Mon 08 Oct 2007, 10:57

Nuk do e preferoja kete dite fare. Keshtu eshte veshtire te veprohet kur e di fundin.
avatar
Elsa

Shteti : Ferizaj
Postime : 30
Kyējet nė forum : 11971
Regjistruar mė : 27/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga majlo prej Tue 09 Oct 2007, 10:47

asgje nuk do kisha bo!se nese tan jeten qe kam jetuar nuk kam arit te kenaqem , e per nje dit nuk mund te arij nje gje te till! po do vazhdoja normalisht si qdo dit!

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11928
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga bovari prej Mon 15 Oct 2007, 01:31

Ja edhe une po jap mendimin tim.nese do behej fjale per 24 oreshin e fundit une:
18 ore gjume + 2 ore do ndiqja nje filem komedi DVD nga shtrati +1 ore do lexoja + 1 ore do e merja shoqen e ngushte ne telefon dhe do flisja me te + 1 ore do pregatitesha (do merrja dush,SPA) +1 ore me mjaftonte te shkoja ne nje vend ku nuk me njihte njeri.
Dmth: 18+2+1+1+1+1 = 24 Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga majlo prej Mon 15 Oct 2007, 15:30

Bovari
po ne momentin kur te kujtosh se qar do ndodh te nesermen nuk do te shkoj mendja as buk te hajsh e leje me te besh dush jocolor

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11928
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga bovari prej Mon 15 Oct 2007, 15:51

Majlo per sa i perket asaj dite une kur jam e stresuar ose kam problem mundohem te evitoj te menduarin duke fjetur.
Dmth gjume do e kaloja.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 13 Nov 2007, 15:17

Do tė pėrpiqesha tė ngushėlloj vetėn,dhe tė eshfrytėzoj pėr tė mirė edhe sekondin e fundit.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13893
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Kotelja prej Thu 06 Dec 2007, 17:23

Do te degjoja disa tinguj pianoje neper te cilet do te numeroja vitet e jetuara dhe e qete do ikja ne gjirin e te Madherishmit!!!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13854
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Guest prej Fri 07 Dec 2007, 13:09

kjo poezia e razes shum e mir naki esht mir ashtu edhe une kam deshir qe momentin e fundit te jem me te dashurin tim qe aq shum me mungon as vet nuk e di sa shum kis love


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga hona prej Sun 09 Dec 2007, 14:39

Ne qoft se esht puna aq shkurt sme mbetet shum veq se ti lutem Zotit qe te me zagjatet jeta bile edhe per nje dit ,hahahahah,kisha pas koh me e ber nje plan si me shku ceromonia e varrimit,edhe ajo ceromoni e ka shyhretin e vet...

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11556
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Musafir prej Mon 10 Dec 2007, 00:15

E kisha kerku nje llaptop me mor me vete mos mu nda prej forumit vap

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Guest prej Mon 10 Dec 2007, 07:57

do kisha ber po ta kisha afer te dashurin tim ta perqafoi shum se me mungon kis love king


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 04:21

nese do ta dija se eshte dita e fundit asnji gje te ndryshuar sdo te beja nji jet krejt normale pa tregue skujt se kjo eshte krejt e fundit si dite .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11952
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Guest prej Sun 17 Feb 2008, 17:13

nese esht dita ime e fundit do te rrija vetem me te dashurin tim qe te shkoi pa brenga ne jeten tjeter

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vizitor prej Sun 17 Feb 2008, 18:48

arla shkruajti:Cila ishte ajo gje qe do zgjidhnit te benit nese mesonit se sot eshte dita e fundit qe do jetonit?

Do vdisja qe ne momentin qe do merja vesh se esht dita e fundit e imja .... ptu ptu ptu larg qoft Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Guest prej Sun 17 Feb 2008, 21:13

hahaha motrushe mos ke frig nga vdekja se njeriu njeher lind dhe njeher duhet te vdes

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Naki prej Sat 19 Jul 2008, 13:34

Do filloja pirjen e duhanit 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Interesant prej Sat 19 Jul 2008, 13:42

Do kisha hyre ne forum ketu te naki dhe do ju kisha pershendet te gjitheve ha ha ha, dhe do ju kisha ftuar te vini me mua te gjithe ha ha hah a ha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Naki prej Sat 19 Jul 2008, 14:10

interesant shkruajti:Do kisha hyre ne forum ketu te naki dhe do ju kisha pershendet te gjitheve ha ha ha, dhe do ju kisha ftuar te vini me mua te gjithe ha ha hah a ha
hahahaha dhe askush nuk do vinte jam shume i sigurt

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Musafir prej Sat 19 Jul 2008, 14:13

do pi kafe dhe do danc danc danc Neutral Neutral Neutral

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Interesant prej Sat 19 Jul 2008, 14:15

Naki shkruajti:
interesant shkruajti:Do kisha hyre ne forum ketu te naki dhe do ju kisha pershendet te gjitheve ha ha ha, dhe do ju kisha ftuar te vini me mua te gjithe ha ha hah a ha
hahahaha dhe askush nuk do vinte jam shume i sigurt

Po nuk erdhen me mu, ata prap skan ku me shku , prap do vine, keshtuqe me mire me faqe te bardhe ha ha ha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga memaliaj prej Thu 24 Jul 2008, 11:47

do kapja ndonje qe kam fiksim , se burgu nuk do me zere hahahaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Jul 2008, 12:12

Do te doja te isha me njerzit e dashur ... ne ato momente te fundit .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Interesant prej Thu 24 Jul 2008, 12:22

Do ja kisha mbathur vrapit isha ike alb
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Jul 2008, 12:24

interesant shkruajti:Do ja kisha mbathur vrapit isha ike alb
hahahahahah pse kur ja mbath vrapit nuk te kap vdekja re hahahahahahahah vdiqa sa jam tu qesh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Interesant prej Thu 24 Jul 2008, 12:24

Po nuk ke kohe te mendohesh aty a te kap a ste kap, me rendesi mbathja Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Jul 2008, 12:27

pleas Neutral Neutral Neutral Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vjeshta prej Thu 24 Jul 2008, 21:38

do te i kisha dhuruar shum puthje te dashures

Vjeshta

Shteti : Prizren
Postime : 41
Kyējet nė forum : 10914
Regjistruar mė : 08/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga ylli prej Fri 25 Jul 2008, 00:16

tani do beja dashuri ......................

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11174
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Sihana prej Sat 26 Jul 2008, 13:07

Do isha takuar per here te fundit me familjen time e do i thoja qe do shkoja shum larg e nuk do i telefonoja ,por nuk do i tregoja te verteten qe mos te vuanin per vdekjen time Sad Sad Sad Sad Sad Sad uuuuuuuuuuuuu larg qoft se kam nje kukull te vogel per te rritur dhe nje jete te mbushur me dashuri candledinner

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12101
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Kosovarja prej Sat 26 Jul 2008, 16:22

Hmmm do i kerkoja falje vetem nje personi.... Asgje tjeter. Sad
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11929
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga black prej Sat 26 Jul 2008, 16:30

nuk ka me mire se tu thuash te verteten Sad
por une do zgjidhja heshtjen... do jetoja normal sikur te mos kisha asgje deri ne ditene fundit
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10986
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 26 Jul 2008, 19:01

Po beja apo ndoshta enderoj e di
jan endrra te nje te dashuruare plak
qe gjithmon genjen veten
duke peshperitur "
po e pres edhe pak"
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11542
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga memaliaj prej Fri 01 Aug 2008, 12:12

do perpiqesha ti fusja ndonje mike vdekjes hahahahahaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Interesant prej Fri 01 Aug 2008, 12:28

Do e humbja faqen e kalendarit te atij muaji ne menyre qe mos ta di se cial dite eshte Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga memaliaj prej Fri 01 Aug 2008, 12:31

do vija nje paruke ne koke mos te me njihte vdekja hahahahaaaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do te benit nese neser do te ishte dita e fundit e jetes.

Mesazh nga Dita prej Wed 11 Mar 2009, 23:32

Cfare do te benit nese neser do te ishte dita e fundit e jetes.
avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10739
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Voglushja prej Wed 11 Mar 2009, 23:34

Uuuu sa tem rrenqethese.
Do te takoja nje njeri qe kurr nuk e kam takuar

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi