» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Cka do te beje..?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 17:33

Cka do te beje ne qofte se i\e dashura\i juaj vuan nga nje semundej e rende e cila nuk ka sherim a do te martoheshit me te apo do te ndaheshit?
Si do vepronit ju?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 17:35

Si e ka shkrua zoti per ty nuk di qka te them nese e ka kysmet ate vajz ather do martohet nese se ka kysmet nuk do martohet zoti ishalla i ndihmon te gjithve
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10596
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga lolita prej Thu 12 Mar 2009, 17:51

Nese idashuri im vun nga ajo smundje do te isha me ta deri momentin e fundit Sad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15544
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 17:52

Faliminderit Lolita pajtohem edhe une me mendimin e juaj po qka me ber qe se kam afer Sad
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10596
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 17:53

deri ne vdekje me te nese e dua

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 17:58

Faliminderit Lolita pajtohem edhe une me mendimin e juaj po qka me ber qe se kam afer Sad
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10596
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 18:00

Naki shkruajti:deri ne vdekje me te nese e dua
e bukur kjo flm naki
deri ne frymen e fundit me te

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 19:12

Do jem deri ne vdekje ne te nese eshe nevoja qe ekam dashur shum
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10596
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Mar 2009, 19:19

nese une e dua ate njeri do beja cfar do ishte mundesia per ta ndihmuar deri ne piken e fundit esht injoranc qe ta braktisesh sepse esht semur ..sepse nuk e ka zgjedhur vete ate semundje ..un kam pasur babain tim per 3 vjet i semur me paralize edhe me semundje te keqe
si thoni ju do ta braktiste mami im jo nuk them babaim ka vuajtur edhe mami im por kurr nuk i ka shkuar mendja ta linte sepse esht semur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga zymer prej Thu 12 Mar 2009, 19:22

Do behesha qeliz nese ka nevoj
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11690
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 20:06

Do vdisja me ate edhe une 8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 20:39

Do i kisha prish gjithe leket qe kam alb
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 21:57

KLEA shkruajti:nese une e dua ate njeri do beja cfar do ishte mundesia per ta ndihmuar deri ne piken e fundit esht injoranc qe ta braktisesh sepse esht semur ..sepse nuk e ka zgjedhur vete ate semundje ..un kam pasur babain tim per 3 vjet i semur me paralize edhe me semundje te keqe
si thoni ju do ta braktiste mami im jo nuk them babaim ka vuajtur edhe mami im por kurr nuk i ka shkuar mendja ta linte sepse esht semur
pajtohem me ty kela nuk ben ne momentin me te veshtir te lesh vetem ate qe te don

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 22:00

Doooo merrja nje here frym thell
Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 22:18

Do e lusja voglushen te luaj ne kitare dhe te vdisja nen tingujt e melodise se saj Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Voglushja prej Fri 13 Mar 2009, 23:56

do kendoja nje here per nakin bounce

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga MiTi prej Sat 14 Mar 2009, 00:02

Nese ja vlen po por nese ta tradhon jo?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10596
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Unike prej Fri 20 Mar 2009, 14:54

Ej njerz hajt tregoni ...... shpejt kush eshte i/e lire e kush jo !
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10679
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Dita prej Sat 21 Mar 2009, 18:08

E lire !
avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10724
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 21 Mar 2009, 18:09

e lirrrrrrrrrrrrrrrrr

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vizitor prej Sun 22 Mar 2009, 23:29

Kisha kerku ta kaloja nje nate me KLEA-n

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Geri prej Sun 22 Mar 2009, 23:31

Do bohesha tap gjithe diten mos ta ndieja dhimbjen e vdekjes Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga zymer prej Mon 23 Mar 2009, 00:56

kisha vdek

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11690
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Rrezon@ prej Thu 26 Mar 2009, 15:00

Ej njerz hajt tregoni ...... shpejt...

Eshte mire qe mikqve ne MSN tju veni bllok apo ti tgoni se jeni te zene e bisedoni me dikend !
Si ndjeheni, kure ju beni nje klik-lik, jeni bllok.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 26 Mar 2009, 15:58

Ej njerz hajt tregoni ...... shpejt

BRRAVA RREZONA

PO TI KU JE SE NE MSN TE KAM PO SJE ASNJEHER NE LINJ HAHAHAHA

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga memaliaj prej Thu 26 Mar 2009, 16:09

kle te kom fiksim hahahaahahahahaaaaaaaaaa 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Geri prej Wed 08 Apr 2009, 22:21

Do merja Njonen ne telefon e do ti thoja Te Dua e do vdisja Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vizitor prej Fri 20 Nov 2009, 21:53

Do perpiqesha te ngjitja Everestin, per te pare koken e xhirafes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga krayzi prej Fri 20 Nov 2009, 22:12

Do e prisja minutin
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11314
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Nov 2009, 12:06

Do mendoja mir iher

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Geri prej Sat 21 Nov 2009, 12:15

Do kisha shku me nji lokal me shoqerin do kisha mar sa lek te mundesha do isha bo tap,por tap fare e do ju thoja t'me linin ne iki vetem me makin do ja kisha fut anej nga Kuksi e do hidhesha me noi humner e keshtu do ja kisha kalu per qef.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vizitor prej Sun 22 Nov 2009, 11:52

do ti regulloja te gjitha gjerat q e kam len pergjysem cildo aspekt te jen ato te shkoj e qete pa merak

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga bora prej Sun 22 Nov 2009, 12:45

asnje gjo do te rrija
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10633
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 22 Nov 2009, 12:48

do prisja gjdo minut sekond te jetes duke e shejuar sa te mundem pa djallzira

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 22 Nov 2009, 14:38

do te bej , te zbuloj gjdo gje, pse erdhi deri ketu

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12842
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 26 Mar 2010, 01:20

Mbase do te kisha marre fund perpara se te afronte e nesermja.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga deti prej Fri 26 Mar 2010, 08:47

Do shpalosja kujtimet, momentet me te lumtura te jetes dhe do i "jetoja" edhe nje here brenda vetem 24 oreve. Fundi do ishte i hareshem ashtu sic ishte edhe jeta ne pjesen me te madhe te saj.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Mar 2010, 22:18

Do kerkoja me shume qetesi shpirterore

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Interesant prej Sat 27 Mar 2010, 09:06

do ia kisha pergaditur varrin vetes, se mos kisha me pas cfar te beje tjeter ...
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13802
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Apr 2010, 09:42

Cfare do benit?+Cka do te beje?
Keto dy tema shum te ngjajshme me njera tjetren jan bashkuar me respekt nga princesha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi