» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gruaja me e lumtur ne bote!

Shko poshtė

Gruaja me e lumtur ne bote!

Mesazh nga PRINCO prej Sat 22 May 2010, 10:46

Thuaj: PoPo...buzeqeshjes tende te embel qe u sjell dashuri te tjereve!!!

Po...fjales tende te bukur qe nderton shoqeri te dobishme dhe largon ziliqaret!!!

Po...lemoshes qe gezon zemrat e te skamurit dhe plteson nevojat e te uriturit!!!

Po...leximitte Kur'anit me respekt,duke e studiuar,zbatuar keshillat e tij dhe duke u penduar!!!

Po...lutjes dhe dhikrit te shumte,sinqeritetit dhe pendimit te herepashershem ,edukimit te femijeve tuaj,arsimimit dhe
orientimit drejt se dobishmes!!!

Po...ruajtjes dhe mbulimit te vetvetes,qe e ka urdheruar Zoti.Kjo eshte rruga e sigurt e imunitetit femeror!!!

Po...shoqerimit me me ato qe e kane frige Allahun,eduan fene dhe respektojne vlerat!!!

Po...respektit te prinderve ,aferit te farefisit,nderimit te komshiut dhe kujdesjes ndaj bonjakut!!!

Po...leximit dhe studimit te dobishem te librit terheqes dhe me vlere!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9286
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja me e lumtur ne bote!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 12:44

PRINCO shkruajti:Thuaj: PoPo...buzeqeshjes tende te embel qe u sjell dashuri te tjereve!!!

Po...fjales tende te bukur qe nderton shoqeri te dobishme dhe largon ziliqaret!!!

Po...lemoshes qe gezon zemrat e te skamurit dhe plteson nevojat e te uriturit!!!

Po...leximitte Kur'anit me respekt,duke e studiuar,zbatuar keshillat e tij dhe dukeu penduar!!!

Po...lutjes dhe dhikrit te shumte,sinqeritetit dhe pendimit te herepashershem ,edukimit te femijeve tuaj,arsimimit dhe orientimit
drejt se dobishmes!!!

Po...ruajtjes dhe mbulimit te vetvetes,qe e ka urdheruar Zoti.Kjo eshte rruga e sigurt e imunitetit femeror!!!

Po...shoqerimit me me ato qe e kane frige Allahun,eduan fene dhe respektojne vlerat!!!

Po...respektit te prinderve ,aferit te farefisit,nderimit te komshiut dhe kujdesjes ndaj bonjakut!!!

Po...leximit dhe studimit te dobishem te librit terheqes dhe me vlere!!!

Taman kjo eshte e vertet te lumt PRINCO per kete qe ke sjell ,per gjith gjinin Femrore keto jan me te rendesishmet qe ti ken.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi