» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ta njohim dhe ta duam natyren

Shko poshtė

Ta njohim dhe ta duam natyren

Mesazh nga deti prej Wed 26 May 2010, 08:35Kosova ka nje natyre te bujshme si me floren ashtu edhe me faunen. Secili mjedis ka vecantite dhe bukurite e veta. Qe ti shijojme ato, duhet se pari ti njohim mire, ne menyre qe ti duam me shume.
Cilat jane te vecantat e vendit tend?
Mbase ky do te ishte edhe qellimi i kesaj teme. Secili me pak fjale te tregoje te vecantat e vendit te vet, me theks te vecant per floren dhe faunen, apo edhe ndonje fenomen tjeter natyror qe e karakterizon at mjedis.
Une po e filloj i pari, me nje lule qe eshte e rralle e qe Zoti diti ta krijoje aq te bukur dhe me aq domethenje. E pagezova Lule Bleta dhe e kultivoj me fanatizem qe 30 vite. Nuk me ka rastise ta gjej edhe diku tjeter, apo te degjoj nga te tjeret se e njohin kete lule-mrekulli.
Pres opinionet tuaja.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ta njohim dhe ta duam natyren

Mesazh nga Arjana prej Wed 26 May 2010, 16:14

lule si kjo ka ketu ku jetoj une,i shesin e shtrenjte rrenjet e saj biles
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ta njohim dhe ta duam natyren

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 28 May 2010, 18:35

Tema,, Te njohim edhe te duam natyren u leviz nga intervista per anetaret edhe kaloj ne Gadegorine e temes Bisede e lire Ju Flm

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ta njohim dhe ta duam natyren

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:15

ehh skom qan naj her nks po mkan than se o bkr aty besoj ose shpresoj se do mund ta vizitoj

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7189
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ta njohim dhe ta duam natyren

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi