» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Faqja 3 e 25 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Thu 27 May 2010, 13:49

Princesha shkruajti:Njera qe ja u ban rrafsh te gjithve
Sa e zgjuar qe je mi Prishcesha sa mire qe e kupton lojen time
Ta jap nje puthje sepse per mua je vajze e mrekullushme

Kushtrimi i kendshum eshte

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 27 May 2010, 13:53

zemrushe ashtu tregoju se ty as kush smundet met zavensu
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11422
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Thu 27 May 2010, 13:55

Kushtrimi i embel shume

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 27 May 2010, 14:15

ti princesha dhe interesanti nuk ka kuptim teme fshini gjdo postim timin se po shifet jeni mar vesh mem largu po pse se boni ban dhe un su pengoj ashtu asht me mir se ne ket mnyr.

Kushtrimi, pavarsisht cfar mendon ti eshte e drejte e ytja, por te mendosh te gabuaren atehere nuk ke drejte. Para se te postosh lexo shkrimin tend se cfar ke shkru, dhe shiqo a pershtatet me temen apo jo, e pastaj kerko sqarime me shume. Ne cdo teme ke dalje nga tema, dhe nese eshte nevoja ne cdo teme do te editoj, jo vetem ty po te gjithe, dhe faji nuk eshte te stafi qe detyrohen te te editojne ne cdo postim tendin, por faji eshte tek ti !( Interesant)
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11422
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Thu 27 May 2010, 14:43

Njeri i mrekullushem

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Arjana prej Thu 27 May 2010, 15:23

moter per te gjithe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15604
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 27 May 2010, 16:53

Arjana eshte goce flori shum njeri i mire me nje shpirt te paster e them me plot bindjen

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18165
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Thu 27 May 2010, 18:17

E kendshme si qdo here

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Besi prej Thu 27 May 2010, 20:05

Foto modele.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11477
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Aristogata prej Thu 27 May 2010, 20:06

pavarsisht kontraditave qe kemi pasur opinionohem ne faktin qe ka karakter shum te fort dhe shpirt luftarak

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11242
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 27 May 2010, 23:48

Goce e zgjuar shume edhe shum e sjellshme


Edituar pėr herė tė fundit nga Klea.Love nė Fri 28 May 2010, 00:26, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18165
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Besi prej Thu 27 May 2010, 23:57

Gac e mbuluar.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11477
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 27 May 2010, 23:59

zjarr qe po ti fryshe e merr era

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18165
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Arjana prej Fri 28 May 2010, 00:43

e shkathet dhe e zonja te drejtoj nje forum
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15604
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 28 May 2010, 10:57

Aristogata shkruajti:pavarsisht kontraditave qe kemi pasur opinionohem ne faktin qe ka karakter shum te fort dhe shpirt luftarak


vajz gjenijale un e rrespektoj shum
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11422
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 28 May 2010, 12:12

I mire
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12253
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 28 May 2010, 13:14

e sjellshme
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11422
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 28 May 2010, 13:52

I shoqrushem
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12253
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Fri 28 May 2010, 15:24

E dashurar deri ne fyt

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Arjana prej Fri 28 May 2010, 17:25

ku fryn era e ajo nga pas
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15604
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 28 May 2010, 19:13

Kjo Arjana gpce flori shoqe e mire me te gjitha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18165
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 28 May 2010, 20:07

Klea andej kendej respekt
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12253
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga summer spell prej Fri 28 May 2010, 21:47

..se njof

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 12491
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Geri prej Fri 28 May 2010, 22:01

Lagje mevete.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16761
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Fri 28 May 2010, 22:13

Arjana shkruajti:ku fryn era e ajo nga pas
Ti gabim je mi Arjana okej

Gerin e admiroj shume sepse eshte cun flori

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 28 May 2010, 22:18

Zemrushja goce qe rrin ne boten e cudirave te saj e rrespektuar nga une

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18165
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Fri 28 May 2010, 22:21

E zonja e vetevetes e dashur e bukur e respektuar

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 00:12

Bote ne vete

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Arjana prej Sat 29 May 2010, 02:33

e kam nje nga miket me te mira ketu dhe e vleresoj jasht mase
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15604
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 09:41

Mikja ime e para nga te gjithat ,dhe njera qe sme zhgenjeu kurr eshte e sinqer e besushme e respektushme ,kemi nje shoqeri te embel qe asnjeher skem gjet keqkuptim te dyjat ja kemi then hallet njera tjetres dhe kemi ber mbeshtetje gjithmon per te dyja,vetem shoqet e verteta dhe miqesi pa interese i ben keto te pershendes motra ime.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 11:39

Eshte shoqe e mrekullushme,une e admiroj mjaft shume
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 29 May 2010, 16:32

Eshte shum e dashur ndaj te gjith
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12253
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 29 May 2010, 16:43

Din shum per mua ,,se njoh smundem te shpreh gje per te rrespekte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18165
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 29 May 2010, 18:00

Durrsake e bukur din te vlersoj ...respekt dhe per ty klea
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12253
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Arni-y prej Sat 29 May 2010, 19:41

Me mendime tė qeta dhe tė pastėrta, taman e dashuruar...
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9869
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 29 May 2010, 20:45

Njeri me nje shpirt te paster mendon 10 here edhe flet nje here sa her flet godet ne shenje shum i zgjuar rrespekte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18165
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 29 May 2010, 22:03

ZEMRUSHJA shkruajti:Eshte shoqe e mrekullushme,une e admiroj mjaft shume

ishte zemrea ime
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11422
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 22:06

E kam shpirt

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 10:29

Shummm e lumtur dhe e dashuruar cmendurisht me kushtrimin
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12253
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:23

E dashur shume e bukur respekte per ty

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 25 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi