» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ti Vlersojm Antart e Forumit...

Shko poshtė

Ti Vlersojm Antart e Forumit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 11:23

Ketu ne ket Temė Mund ti Vlersojm Antartt e Forumitt...
-Mendimet per Karakteret e Tyre te Shprehura edhe me Germa..
-Postimet e Tyre dhe Rendesia e Tyre...
-etj etj etj etjjjjjjjj
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti Vlersojm Antart e Forumit...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 30 May 2010, 12:54

Kotelja madheshtore njeri me nje zgjuarsi te pa pare me nje shpirte te zgjeruar ku futet e gjith miresia e saj per te vleresuar gjithcka qe ka kjo bote ,ndersa shkrimet e saj ..me bejne te mesoj shum me shum

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti Vlersojm Antart e Forumit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 18:16

Interesanti

Djal me Karakter Apsolut, Shume Intelegjent dhe i Perkushtuar, Duket te ket Veti te nje Djali te Ndershem dhe te Sinqert, Din te Ofroj Njerez ne Rrethin e Tij Duke i Prit ne Menyr shume Fisnike dhe Bujare gje qe me Ka Lond Shume Pershtypje..!
Tip Anti-Monarkist dhe mbi t'Gjitha Shume Shok i Mire sepse Kur Flet me Te t'Krijon Pershtypjen qe Je Duke u Rrefy Para nje Shenjtori...
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti Vlersojm Antart e Forumit...

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:25

-e dashuruar super.moderatore aktive e thjesht hap tema interesante duket e qet edhe inteligjente..e respektuar edhe respekton tjert jasht mase......

-klea love-shefja ime e qet e dashur simpatike e adhuroj forcen e guximin e saj e pse jeta esht tregu e keqe me te ajo ja ka dal me se miri te luftoj


-naki nje baba shembullor e nje shef i denje per forumin,i respektushem nje njeri i qet e i durushem

princesha-e qet e adhurushme nje vajz qe esht e denje per ta marr shembull e pse ne nje tardhme do jet nje nen e mir

benita krusha adminja hmmmmm e qet e embel edhe shakatore

albi-serioz shakator aktiv edhe i komunikushem

geri-erisa cifti i bukur i forumit o zot sa e adhuroj dashurin e tyre

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti Vlersojm Antart e Forumit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi