» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dashuria apo pasioni, kush na e zgjat jeten?

Shko poshtė

Me nje fjale: Kurre me dashuri me pasion.

Mesazh nga Geri prej Mon 07 Dec 2009, 23:21

Ju pyes a duhet te dashurojme me pasion apo me analizen e meposhtme qe po ju shkruaj?

Mos
zgjidhni ju vete, ne baze te nje dashurie te zjarrte qe gjithmone te
genjen. Kam pare shume martesa te tilla qe perfundojne ne deshtim. Me
mire te zgjedhin per ju ata qe ju duan. Veshtrimi objektiv sheh cfar
eshte me e sakte, sepse arsyeja eshte nje rrufjane shume shume me e
mire se deshira e zjarrte dhe e cmendur.

ju si thoni?
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16038
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo pasioni, kush na e zgjat jeten?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Dec 2009, 23:24

Dashuro momentin Gerin mendoj une.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo pasioni, kush na e zgjat jeten?

Mesazh nga Geri prej Mon 07 Dec 2009, 23:29

arla shkruajti:Dashuro momentin Gerin mendoj une.


Shkurt e sakt.

Un mendoj qe per vete do dashuroja me pasione se ajo mendoj qe esht nji dashuri e vertet.Dashri me pasione
te dyja bashk .
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16038
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo pasioni, kush na e zgjat jeten?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Dec 2009, 16:31

UN THEM ME PASJON

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo pasioni, kush na e zgjat jeten?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Dec 2009, 16:50

Dashurojnė me pasion, po me kaq pasion vrasin nė emėr tė dashurisė,
robėrojnė nėn kėtė emėr, ndėshkojnė, falin, dhurojnė vazhdimėsi.


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria apo pasioni, kush na e zgjat jeten?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 02 Jun 2010, 17:32

Ēfarė roli ka dashuria nė jetėn tonė?


Edituar pėr herė tė fundit nga Kotelja nė Wed 09 Jun 2010, 09:52, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Gabime drejtshkrimore)
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo pasioni, kush na e zgjat jeten?

Mesazh nga SamkaQika prej Sun 06 Jun 2010, 14:31

Shum rol lun se pa dashurij ska as gja ne kett bot valla
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9475
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo pasioni, kush na e zgjat jeten?

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 15:19

dashuria e pasioni na e zbukurojn jeten e na japin me shum deshiren per te jetuar
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo pasioni, kush na e zgjat jeten?

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 08 Jun 2010, 09:39

Ku ka dashuri ka dhe pasion dhe e anasjellta,mendoj se jane te gershetuar me njera tjetren dhe ecin bashke.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria apo pasioni, kush na e zgjat jeten?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi