» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Shko poshtė

Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 09 Oct 2008, 19:42

Dilema qe shoqeron cdo grua ose vajze para se te shkoj ne parukeri eshte te jete bjonde apo brune. Nje rivalitet i mbyllur ka egzistuar mes te dyjave aneve.Per hir te se vertetes secila ka vecantite e veta, por kush jane preferencat tuaja?
Nje mashkull sipas nje psikologu pelqen te ket imazhin e partneres pikerisht ashtu si e ka njohur dhe e ka pak te veshtire te pranoj ndryshimet e shpeshta, megjithese kjo varet.Femrat i pelqejne ndryshimet tek cunat.
Ju ke do zgjidhnit? Mos harroni qe keni dhe variantet e flokekuqeve, flokegeshtenjave.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Kotelja prej Wed 15 Oct 2008, 12:42

Arla jam kurioze te di ku hyn ti, ne mesin e biondeve, bruneve apo zeshkaneve?
Vetem mos me thuaj qe ke nga te treja ngapak. Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga memaliaj prej Wed 15 Oct 2008, 12:44

une i preferoj me te kuqe ne karot Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga riqebulli prej Wed 15 Oct 2008, 13:05

_ Nga experiencia...preferoj Brune... alb Smile !!!
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11375
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 15 Oct 2008, 20:28

Brune
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16218
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga lekli prej Sat 18 Oct 2008, 14:02

per mendimin tim personal them qe bjondet ,per arsyen e vetme se brunet jane me shumice por mbi te gjitha jane gjera te ndryshushme
avatar
lekli

Shteti : albania
Postime : 6
Kyējet nė forum : 10683
Regjistruar mė : 18/10/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 19 Oct 2008, 19:39

Kotelja shkruajti:Arla jam kurioze te di ku hyn ti, ne mesin e biondeve, bruneve apo zeshkaneve?
Vetem mos me thuaj qe ke nga te treja ngapak. Smile

Une do pohoja qe kam eksperimentuar te gjitha ngjyrat.
Ngjyra aktuale bjonde e nuance gri por jo bjonde e theksuar dhe fije kafe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga memaliaj prej Tue 28 Oct 2008, 09:27

bjonde

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Unike prej Sun 17 May 2009, 17:25

1- Pse bjondja meson ne ballkon?--Qe ti tregoje te tjereve qe ka studiuar jashte.

2- Pse bjondja para se te fleje merr nje gote te mbushur me uje dhe nje gote bosh?--Se edhe mund t'i pihet edhe jo.

3- Pse bjondja nuk e shkruan dot 11-en?--Sepse s'di se cilin 1 te veje te parin.

4- Nje bjondje shkon per te bere testin e shtatezanise. Del nje brune dhe i tha se i kishte dale pozitiv. Bjondja i thote brunes:-Me trego ndonje pyetje se s'kam mesuar!

5- Pse bjondja nuk flet kur ben seks?--Sepse mami i ka thene te mos i flase te panjohurve!

6- Pse bjondja hedh sheqer te koka para se te fleje?--Qe te beje gjumin e embel.

7- Si ulen 4 bjonde ne nje karrige?--E kthejne permbys.

8- Cfare ben bjondja kur gjen 2000 leke ne rruge?--I fut ne xhep!

9- Si e vret bjondja peshkun?--Ia fut koken ne uje derisa te mbytet!

10- Pse qesh bjondja kur bie rrufeja?--Kujton se po del ne fotografi!
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10766
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Unike prej Sun 17 May 2009, 17:42

Sa shaka ekzistojne per biondet?
- Asnje. te gjitha jane te verteta.

--------


Dy bjonde po ecin rruges. Njera thote:
-Kujdes! Mut qeni!
-Jo moj se nuk eshte mut.
-Po moj mut eshte...
Pasi e bisedojn per 2 minuta e marin e provojn.
-Mut qeka. Mir qe nuk e shkelem.Nje bjonde dhe nje brune duke shetitur gjejn dy bomba.
Bjondia: Ne duhet ta raportojme kete menjeher ne polici .
Brunia: Po ne qoft se shperthen nanjona?
Bjondia: Po i themi se aty kishte qen vetem nje.


-Nga e merr vesh q? faksin e ka derguar nj? bjonde?
Nga pulla!-Pse biondet nuk bejne dot kube akulli?
Gjithmone harrojne receten.

-Cberi bjondja kur doktori i tha se kishte shume kripe ne urine?
-Ajo i beri urinen kokoshkave.


-Cberi bjondja kur doktori i tha se kishte shume kripe ne urine?
-Ajo i beri urinen kokoshkave.

-Pse bjondet nuk hane buke te thekur me gjalp?
-Ato skuptojne nga cila ane lyhet gjalpi.

Pse biondet kur lahen e lene deren hap?
- Se kane frike mos i shikojn nga vrima celesit.

brunia: uhhhhhhaaaaa me ka blere burri nje buqete me lule.
Tani tere fundjaven duhet te rri me kembe perpjet!!!
biondja: pse moj nuk ke vazo ti?!

-pse zihen dy bionde mbi nje motor?
-zihen per te zen vendin nga dritarja...- Cili eshte ndryshimi midis nje bjondeje dhe nje kompjuteri?
Ju nevojitet te hidhni informacionet vetem njehere ne kompjuter.

- Cfare mendon nje bjonde per nje kompjuter te ri?
Nuk e pelqen sepse nuk arrin te gjeje kanalin televiziv Nente.

- Si ja ndryshoni mendjen nje bjondeje?
a: I fryni ne veshin e saj.
b: I bleni nje tjeter birre.

- Cili eshte veprimi i pare i nje bjondeje mbasi ka bere sex?
Hap deren e makines.

- Cfare thote nje bjonde mbasi ka bere sex?
a: "Faleminderit, Djema!" (ishte i cik e ronde kjo e di)
b: Mos luani te gjithe per te njejten skuader?

- Cili eshte ndryshimi midis nje bjondeje dhe nje limuzine?
Jo te gjithe kane pasur mundesine te hypin ne nje limuzine.

- Cfare beni kur nje bjonde ju hedh nje granate dore?
Heq siguresen dhe ja rihedh mbrapa perseri.

- Cila eshte perpjekja e nje bjondeje per te vrare nje zog?
E hedh zogun nga maja e nje shkembi.

- Si e vret bjondja nje peshk?
E mbyt .


- Cili eshte ndryshimi midis nje bjondeje dhe punes suaj?
Puna juaj vazhdon te ta shpifi dhe pas 6 muajsh.

- Si mund te detyroni nje bjonde qe te martohet me ju?
I thoni qe eshte shtatezane.
- Dhe cfare do te kerkoje ajo te dije?
"Eshte vertet i imi?"


- Nje brune dhe nje bjonde po shetisnin ne nje park.
Papritur bjondja ndali dhe tha: ?Aiiihhhhh, shiko nje zog paska ngordhur.
? Bjondja ndaloi, shikoi lart dhe u pergjigj: ?Ku??


- Si valle vdiq bjondja duke pire qumesht?
Lopa i ra siper.


- Perse bjondet nuk mund ti telefonojne numrit 911 ne rast urgjence?
Ajo nuk arrin te gjej numrin 11 ne butonat e telefonit.


- Perse bjondja pelqen te behet veterinare?
Sepse ajo i adhuron femijet.

-Perse perdorin kontraceptiv bjondet? Qe te dine cila dite e javes eshte.


-Si e beni nje bjonde te qesh te henen ne mengjez?
Ia them shakane qe te premten ne darke.


-Cilat jane 3 vitet me te veshtira per bjonden? Klasa e dyte.


-Cfare ben nje bjonde kur zgjohet?
a.Shkon ne shtepi
b.prenzantohet.


-Bien nje brune e nje bjonde nga kati i gjashte. Kush vritet?
Brunia se bjondja ka humbur rrugen.Nje bionde kur bie ne gjume merr dy gota. Nje me uje dhe nje te zbrazet. Pse?!
- Se naten here here i pihet uje e here here jo.


-Perse bjondet nuk bejne kurre dush me uje te nxehte ?
- Sepse ben pasqyren me avull..

-Cfare mendon nje bjonde per nje kompjuter te ri?
Nuk e pelqen sepse nuk arrin te gjeje kanalin televiziv numer 9


-Si ja ndryshoni mendjen nje bjondeje?
I bleni nje tjeter birre.


-Cfare beni kur nje bjonde ju hedh nje granate dore?
Heq siguresen dhe ja rihedh mbrapa perseri.


-Kush eshte diferenca midis nje Porche dhe nje bjondeje?
Ju nuk ja lini shokeve Porchen


-Cila eshte perpjekja e nje bjondeje per te vrare nje zog?
E hedh zogun nga maja e nje shkembi.


-Si e vret bjondja nje peshk?
Mundohet ta mbyse.

-Nje brune dhe nje bjonde po shetisnin ne nje park.
Papritur brunia ndaloi dhe tha: -Aiiihhhhh, shiko nje zog paska gordhur.
Bjondja ndaloi, shikoi lart dhe u pergjigj: Ku?


-Si valle vdiq bjondja duke pire qumesht?
I ra lopa siper.


-Si e quani nje bjonde te pamartuar ne nje BMW?
Te divorcuar.


-Perse bjondja pelqen te behet veterinere?
Sepse ajo i adhuron femijet.


-Si e beni nje bjonde te qesh te henen ne mengjez?
Ia thua barca qe te premten ne darke.


-Cfare kane te perbashket nje bjonde dhe nje shishe birre?
Te dyja jane bosh nga qafa e larte.


-C'pune ka nje brune mes dy bjondeve? Ben punen e perkthyesit.


-Pse jane kaq te shumta shakate per bjondet? Qe ti kujtojne brunet!!!-Pse nje bjonde e kthen shallin ne dyqan?
-Sepse i rrinte shume i ngushte.-Si e ben nje bjonde te qesh te henen?
-I thua nje barcalete te shtunen.-Pse nje bjonde ve gishtin mes cekicit dhe gozhdes?
-Sepse nuk mund te duronte zhurmen.-Cfare eshte 3km e gjate dhe e ka nivelin e inteligjences 0?
-Nje parade bjondesh
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10766
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 17 May 2009, 21:07

mire pra une them bjonde
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13965
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Feb 2010, 19:23

Brunet jame me terheqes dhe me t'rrzikshme ne dashuri

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 20 Feb 2010, 23:40

bjonda se qenka e rrezikshme ne dashuri
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga PRINCO prej Sun 21 Feb 2010, 10:28

Ska rendesi cfar ngjire ,me rendesi eshte morali dhe karakterei..

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9466
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga bora prej Sun 21 Feb 2010, 19:52

brune brune se ashtu jam vet ahahahah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga EzOpI prej Sun 21 Feb 2010, 21:43

Bjonde
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 9309
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010, 13:39

EzOpI shkruajti:Bjonde

Te lyera apo natyral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Anhela prej Mon 22 Feb 2010, 13:42

Me Brune s'ka qe anojn me shum ne zeshkane!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10023
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga EzOpI prej Mon 22 Feb 2010, 13:43

Erisa shkruajti:
EzOpI shkruajti:Bjonde

Te lyera apo natyral

Natyral do doja une por edhe nese nuk eshte nuk prish pune
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 9309
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Besi prej Thu 25 Feb 2010, 18:10

Brune me pelqejne dhe per arsye qe mendoj se jane edhe me te mencura.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Biondet puthen,Zeshkanet martohen!!!!

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 23:42

Nje kerkim ka treguar se ngjyra e flokve luan rol te rendesishem ne zgjedhjen e partneres.
Meshkujt femrat bionde i thrrasin ne kafe,ndersa zeshkaneve ju propozojn martes...
Cfar mendoni ju....
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:20

brune se brune jam vettt

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7276
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biondet puthen,Zeshkanet martohen/ Bjonde apo brune!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi