» Cila ėshtė miqėsia sot?
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Nese Sonte Ndihesh Vetem... 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_rcap 
Geri (7161)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_rcap 
lolita (6766)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_rcap 
Annika (6751)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_rcap 
Interesant (4173)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_rcap 
Arjana (3724)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_rcap 
albi (3377)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_rcap 
Adisa (3282)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... Vote_rcap 


Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 07 Jun 2010, 10:57

Nese sonte ndiheni vetem... ejani ketudhe shprehni gjithcka qe mendonine keto momente
e hidhruar apo e gezushme qofte...


nese sonte do te ndjehesh vetme ,ne mesin e shkronjave do te me gjesh,buzeqeshja do te bente mire.
nese sonte do te ndihesh e vetme,kuptoje realitetine te vertetes sepse dikush ne kete nate ne nje dhome mendon per ty.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 07 Jun 2010, 14:04

Nese sonte ndihesh vetem...Ma beje nje telefonat zemra Nese Sonte Ndihesh Vetem... 166837

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga deti prej Mon 07 Jun 2010, 14:07

Nese sonte ndihesh vetem, shfleto foto-albumet dhe ndjehu e plote me ata qe i kishe afer e qe mbase te mungojne tani.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14587
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 07 Jun 2010, 14:12

Nese sonte ndihesh vetem...Kujtoj takimet tona

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Drini prej Mon 07 Jun 2010, 14:43

Nese sonte ndihesh vetem, me bej nje zile dhe do jem aty!
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12683
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Jun 2010, 15:37

Shiko hene ne erresir ,shiko yjjet lart ne qiell aty do gjesh ngrohtesi dhe ngushellim.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga deti prej Mon 07 Jun 2010, 15:43

Nese sonte ndihesh vetem, mbyll syte per nje cast dhe kujtoje vendlindjen tende te mrekullueshme. Kujtoje Karragaēin, Gryken e Rugoves, Bjeshket e Rusolise, Burimin e Radacit dhe plot bukuri tjera qe ka per rreth.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14587
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Interesant prej Mon 07 Jun 2010, 15:55

Nese sonte ndihesh vetem, e ke frik te shohesh endra, shuaj driten ndize zemren, do t'me gjesh mua brenda ....

Vazhdo dikush se nuk po me shkon zeri hahaha
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 07 Jun 2010, 15:59

Interesant shkruajti:Nese sonte ndihesh vetem, e ke frik te shohesh endra, shuaj driten ndize zemren, do t'me gjesh mua brenda ....

Vazhdo dikush se nuk po me shkon zeri hahaha
oh zot sa qef e kam ket kenge vazhdoje interesanti hahahahaha
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Interesant prej Mon 07 Jun 2010, 16:03

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:Nese sonte ndihesh vetem, e ke frik te shohesh endra, shuaj driten ndize zemren, do t'me gjesh mua brenda ....

Vazhdo dikush se nuk po me shkon zeri hahaha
oh zot sa qef e kam ket kenge vazhdoje interesanti hahahahaha

hahahaha do e kisha vazhdu, por kom degju qe e kendon ti me mire Very Happy
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Interesant prej Mon 07 Jun 2010, 16:06

Nese sonte ndihesh vetem, e ke frik te shohesh endra, shuaj driten ndize zemren, do t'me gjesh mua brenda .... Dhe lindi kenga dashurine, qe kur per ty s'do kete mbarim, kjo kenge perjete, ngelet kujtim ....
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 07 Jun 2010, 16:07

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:Nese sonte ndihesh vetem, e ke frik te shohesh endra, shuaj driten ndize zemren, do t'me gjesh mua brenda ....

Vazhdo dikush se nuk po me shkon zeri hahaha
oh zot sa qef e kam ket kenge vazhdoje interesanti hahahahaha

hahahaha do e kisha vazhdu, por kom degju qe e kendon ti me mire Very Happy
hehe ok pra ja vazhdoj une Nese Sonte Ndihesh Vetem... 213721

Nėse sonte ndihesh vetėm
Dhe ke frikė tė shohėsh ėndrra
Shuaj dritėn, ndize zemrėn
Do t'mė gjesh mua Brenda
(2 herė)

Dhe lindi kėnga e dashurisė
Qė kurrė pėr ty s'do ketė mbarim
Kjo kėngė pėrjetė mbetet kujtim

Me ty asgjė nuk do ndėrroj
Le t'mė falin botėn mua
Ēdo vajzė tjetėr qė e takoj
Bėn mė tepėr tė tė dua
(2 herė)

Dhe lindi kėnga e dashurisė
Qė kurrė pėr ty s'do ketė mbarim
Kjo kėngė pėrjetė…
Mbetet kujtim....
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Interesant prej Mon 07 Jun 2010, 16:13

Nese sonte ndihesh vetem, hepa deren do t'me gjesh mua, jam i lodhur ne erresire, drita jote me kthjell mua ...
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 07 Jun 2010, 16:16

Nese sonte ndihesh vetem...
mbylli syte dhe mendo ne mua
do me gjesh afer teje
floket duke te ti lemuar... Nese Sonte Ndihesh Vetem... 5

E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 07 Jun 2010, 17:32

Nese sonte ndihesh vetem, kerko brenda qenies tende sepse vetem ne kete menyre do te gjesh shoqerine me te mire dhe me te kendeshme, vetveten.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11990
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Naki prej Mon 07 Jun 2010, 17:48

Gjimnazistja shkruajti:Nese sonte ndihesh vetem, kerko brenda qenies tende sepse vetem ne kete menyre do te gjesh shoqerine me te mire dhe me te kendeshme, vetveten.
E kam lexuar dikund kete shprehje ose e kam degjuar me veshet e mi nuk e mbaj mend kur dhe ku por me kujtohet shume mire. Po sikur vetvetja nganjehere bie ne kundershtim me ty ????

firma.................................................................................................................................................................................
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Image110Nese Sonte Ndihesh Vetem... Bb_net10Nese Sonte Ndihesh Vetem... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 07 Jun 2010, 17:53

Nese ndjehesh vetem mjafton te rrish ne heshtje edhe te kujtosh kujtimet e kaluara te mira apo te keqia
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18459
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Naki prej Mon 07 Jun 2010, 17:55

Klea.Love shkruajti:Nese ndjehesh vetem mjafton te rrish ne heshtje edhe te kujtosh kujtimet e kaluara te mira apo te keqia
Pse moj ta mundosh koken me mendime per cfar kam zgjedh profesionin polic, te jem en sherbim te popullit thirr moj se ne 24 ore jemi ne pune mos rri vetem se eshte dem per shendetin Nese Sonte Ndihesh Vetem... 153703

firma.................................................................................................................................................................................
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Image110Nese Sonte Ndihesh Vetem... Bb_net10Nese Sonte Ndihesh Vetem... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 07 Jun 2010, 17:56

Hahahaha nese je vetem hajde tek lali ti se te jep patate me bollek haha
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18459
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Naki prej Mon 07 Jun 2010, 18:07

Klea.Love shkruajti:Hahahaha nese je vetem hajde tek lali ti se te jep patate me bollek haha
ahahhahaa du me vdek veq me patate une, patate, qepe, speca djegsa kurr nuk mu hoqen nga goja... a ke dicka tjeter a jo Nese Sonte Ndihesh Vetem... 153703

firma.................................................................................................................................................................................
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Image110Nese Sonte Ndihesh Vetem... Bb_net10Nese Sonte Ndihesh Vetem... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 07 Jun 2010, 20:26

Nese sonte ndihesh vetem ....rembema zerin tim te te peshperis ne vesh fjalet qe ti do te degjosh Nese Sonte Ndihesh Vetem... 87410
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Drini prej Mon 07 Jun 2010, 20:26

E Dashuruar shkruajti:Nese sonte ndihesh vetem ....rembema zerin tim te te peshperis ne vesh fjalet qe ti do te degjosh Nese Sonte Ndihesh Vetem... 87410

Eja se ndihem vetem tash
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12683
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Mon 07 Jun 2010, 20:31

hyr e flasim ne msn,pune e madhe qy qy Nese Sonte Ndihesh Vetem... 984906
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15898
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 07 Jun 2010, 20:37

Drini shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Nese sonte ndihesh vetem ....rembema zerin tim te te peshperis ne vesh fjalet qe ti do te degjosh Nese Sonte Ndihesh Vetem... 87410

Eja se ndihem vetem tash
Nese Sonte Ndihesh Vetem... 17453
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Mon 07 Jun 2010, 20:52

hahahh dashurohu ne mua te mos ndihesh i vetem e ti Nese Sonte Ndihesh Vetem... 441107
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15898
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Drini prej Mon 07 Jun 2010, 21:24

Jam vetem dhe po e pres Arjanen...
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12683
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Mon 07 Jun 2010, 21:43

mos me prit se ka rradhen tjeter Nese Sonte Ndihesh Vetem... 441107
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15898
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga ERI DR prej Mon 07 Jun 2010, 21:52

nje hy nje del ke arjana
ERI DR
ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11022
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 12:14

Nese sonte ndihesh vetem...Te lutem mendo per mua dhe ne zemren tende ruaje nje vend per mua Nese Sonte Ndihesh Vetem... 444660

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Drini prej Tue 08 Jun 2010, 12:16

Nese sonte ndihesh vetem...eja me bej shoqeri!
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12683
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 16:31

Eja dhe me merr

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Tue 08 Jun 2010, 16:36

pune e madhe futu ne forum e te kalon ora Nese Sonte Ndihesh Vetem... 166837
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15898
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 16:40

Me kujto per deshe

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Arjana prej Tue 08 Jun 2010, 16:42

eja se te pres
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15898
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 16:45

Mos me pengo Nese Sonte Ndihesh Vetem... 441107

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 08 Jun 2010, 16:50

Naki shkruajti:
Gjimnazistja shkruajti:Nese sonte ndihesh vetem, kerko brenda qenies tende sepse vetem ne kete menyre do te gjesh shoqerine me te mire dhe me te kendeshme, vetveten.
E kam lexuar dikund kete shprehje ose e kam degjuar me veshet e mi nuk e mbaj mend kur dhe ku por me kujtohet shume mire. Po sikur vetvetja nganjehere bie ne kundershtim me ty ????

Kete gje e kam mesuar ketu, mes jush dhe eshte gjeja qe po arrij ta besoj cdo dite e me shume sepse koha po ma verteton.

Nese vetvetja nganjehere bie ne kundershtim me ty?
Po i pergjigjem edhe kesaj pyetjeje, Mendoj dhe kam konsideruar arritje per nje njeri momentin kur arrin te njohe vetveten, me te gjitha vlerat dhe dobesite qe ka, dhe sidomos kur arrin te pranoje vetveten per ate qe eshte, keshtu qe njohjen e vetvetes e shoh si nje hap perpara per te shmangur kundershtite mes vetes dhe vetvetes.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11990
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 16:52

Ballafaqohu me vetmin Nese Sonte Ndihesh Vetem... 166837

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 17:03

Gjimnazistja shkruajti:
Naki shkruajti:
Gjimnazistja shkruajti:Nese sonte ndihesh vetem, kerko brenda qenies tende sepse vetem ne kete menyre do te gjesh shoqerine me te mire dhe me te kendeshme, vetveten.
E kam lexuar dikund kete shprehje ose e kam degjuar me veshet e mi nuk e mbaj mend kur dhe ku por me kujtohet shume mire. Po sikur vetvetja nganjehere bie ne kundershtim me ty ????

Kete gje e kam mesuar ketu, mes jush dhe eshte gjeja qe po arrij ta besoj cdo dite e me shume sepse koha po ma verteton.

Nese vetvetja nganjehere bie ne kundershtim me ty?
Po i pergjigjem edhe kesaj pyetjeje, Mendoj dhe kam konsideruar arritje per nje njeri momentin kur arrin te njohe vetveten, me te gjitha vlerat dhe dobesite qe ka, dhe sidomos kur arrin te pranoje vetveten per ate qe eshte, keshtu qe njohjen e vetvetes e shoh si nje hap perpara per te shmangur kundershtite mes vetes dhe vetvetes.
Mike e nderuar njeriu mund te bie ne kundershtim me vetveten mos e merr tragjike kjo mund te ndodhe edhe ty dhe sigurisht qe ka me te ndodhe ose te ka ndodhe. Kjo vie si pasoj e nje pakujdesie sepse ne jemi qenje njerzore jo programues elektronik qe te mos gabojme. Sot shume djem e vajza i shikojme te bien viktime e rrethanava pikerisht per shkak te mungeses totale te njohjes dhe vleresimit te vetes. ne duam apo nuk duam do e pranojme veteveten ata qe jemi dhe si jemi. Nuk pata ndonje qellim nguces apo prekes por thashe se me kujtohet kjo thenje dhe tash dhe e gjeta ku e kam degjuar mu ne qytetin tend ku tani ti jeton.

firma.................................................................................................................................................................................
Nese Sonte Ndihesh Vetem... Image110Nese Sonte Ndihesh Vetem... Bb_net10Nese Sonte Ndihesh Vetem... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 08 Jun 2010, 17:12

Edhe pse nuk e fsheh mbase nuk e mora ne menyren me te mire te mundeshme, por gjithesesi kjo ishte e gjitha, te pershendes.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11990
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 08 Jun 2010, 17:37

Nese sonte ndihesh vetem, ta dergoj gjithe ngrohtesine e zemres sime qe te te mbeshtjell te terin dhe te biesh lehte ne gjume Nese Sonte Ndihesh Vetem... 2 Nese Sonte Ndihesh Vetem... 2
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi