» Cila ėshtė miqėsia sot?
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_rcap 
Geri (7161)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_rcap 
lolita (6766)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_rcap 
Annika (6751)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_rcap 
albi (3377)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_lcapNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Voting_barNese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Vote_rcap 


Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Nov 2010, 10:18

Nese sonte ndihesh vetem merre telefonin dhe me therrit mua. Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 153703
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Fri 12 Nov 2010, 13:43

....nese sonte ndihesh vetem......dhimbja ime prezente tek ti do jet....
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10136
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Dardania prej Sun 14 Nov 2010, 00:01

Nese sonte ndihesh vetem kujtoje se nuk je asnje sekond vetem se ter kohen je ne mendjen time......................

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12327
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Mon 15 Nov 2010, 12:39

Nese sonte ndihesh vetėm....mendo si loti mė ėshtė fishkur,dhe ėndrrat zhuritur....nga dashuria per ty....
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10136
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 16:38

Mos harro se mua do me kesh aty pran teje

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Leo@! prej Tue 16 Nov 2010, 16:48

nese sonte ndjhesh vetem nuk te ndalon askush te me mendosh pak mua..........
Leo@!
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9946
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 16:56

Te lutem eja dhe me merr

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Leo@! prej Tue 16 Nov 2010, 21:53

gjithcka do te ndryshoji me nje mendim ..........
Leo@!
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9946
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 22:54

Fiki dritat ndize zemren do me gjesh mua brenda

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Finesa prej Wed 17 Nov 2010, 17:44

Hap dritaren dhe degjo pika e shiut tek sa trokasin ne xhamin e dhomes tende,dhe mendo se... dikush dikund mendon per ty......

firma.................................................................................................................................................................................
NDERMJET DY THIKASH...DASHURIA
NDERMJET DY DASHURIVE...THIKA...
Finesa
Finesa

Shteti : C'doher pran njerzve te varfer...
Postime : 57
Kyējet nė forum : 9310
Regjistruar mė : 13/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Leo@! prej Wed 17 Nov 2010, 18:10

Nese sonte ndihesh vetem une do te jem ketu e po te pres gjithmon...........
Leo@!
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9946
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Thu 18 Nov 2010, 12:43

Mos harro se ke zemren time qe gjithnje te shoqeron

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Nov 2010, 13:02

Degjoje zhurmen e detit.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Leo@! prej Thu 18 Nov 2010, 19:36

Nese sonte ndihesh vetem ta dish qe une jam ketu e po te pres..........
Leo@!
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9946
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 18 Nov 2010, 19:39

Qe ne mendje te kam dhe te dua aq shum sa qe nuk mund ta imagjinojsh.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga albi prej Thu 18 Nov 2010, 20:02

boma nje tel
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13122
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Bruneta prej Sun 21 Nov 2010, 14:36

Mos harro se ke diku nje zemer qe te do

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Wed 24 Nov 2010, 13:50

...mos kėrko tjetėr zemre se afėr mė ke....
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10136
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Dardania prej Thu 25 Nov 2010, 14:55

mos u merakos se asnje minut nuk te le te ndihesh vetem sepse gjdo sekond je ne mendjen time

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12327
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Fri 26 Nov 2010, 12:36

.....prandaj,pse heziton kur ti je vetėm e nuk mė fton...
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10136
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Dardania prej Fri 26 Nov 2010, 14:36

stralli shkruajti:.....prandaj,pse heziton kur ti je vetėm e nuk mė fton...

:thinking: me lart shkrimi ishte per te dashurin tim qe e kam then me mirekuptime rrespekt

Nese sonte ndihesh vetem nuk te le te vetmuar sepse jam ne enderren tende :secret:
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12327
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga deti prej Fri 26 Nov 2010, 19:16

Nese sonte ndihesh vetem, qendro ashtu, perjetoje vetmine per pak caste sepse keshtu do i kuptosh me lehte ata qe jane te vetmuar.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14587
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Wed 08 Dec 2010, 09:30

....por kur ajo ėshtė e gjatė tė bren shpirtin, bėhet e rėndė dhe shumė e tmerrshme....
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10136
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 19 Dec 2010, 18:22

Nese sonte ndjehesh vetem ..mendo se me ke pran
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18459
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga albi prej Mon 20 Dec 2010, 17:53

mendo per mua dhe me telefono
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13122
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Thu 23 Dec 2010, 14:01

Kle@Love shkruajti:Nese sonte ndjehesh vetem ..mendo se me ke pran
....Kėtė do doja po.....largėsia ah largėsia....
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10136
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 23 Dec 2010, 20:00

Nese sonte ndjehesh vetem aty ku je mendo se ne mendjen edhe zemren tende ekziston ndjenjia per mua
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18459
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Leo@! prej Mon 27 Dec 2010, 23:08

Nese sonte ndihesh vetem ...............fol me mua...........se une te bej qe te mos ndijesh vetmi........?!!
Leo@!
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9946
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 28 Dec 2010, 03:06

Nese sonte ndjehesh vetem .......me mendo sepse aty afer do jem
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18459
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Dardania prej Tue 28 Dec 2010, 23:59

Nese Sonte Ndihesh vetem kujto fjalet tona qe te ndihesh mir dhe mos harro se nuk te le vetem ne asnje cast

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12327
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 29 Dec 2010, 01:51

Nese sonte ndjehesh vetem ..mjafton te shikosh hene edhe yjet edhe mendo se gjithmon jam pran teje
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18459
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga stralli prej Wed 29 Dec 2010, 12:36

......sonte patjeter kėtė do bėjė....
stralli
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 10136
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga jehonaa prej Mon 21 May 2012, 01:56

Nese Sonte ndihesh vetem eja bashkangjitu ne mendimet e mia qe te kuptosh se qfar ndjen Zemra ime per ty...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7943
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga bora prej Mon 21 May 2012, 17:23

eja te rrime bashke si dy vetmitare ahahahahaah Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 441107 Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 441107
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11557
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Naki prej Wed 23 May 2012, 02:19

Eee kush mund ta thote kete?

firma.................................................................................................................................................................................
Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Image110Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Bb_net10Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga bora prej Wed 23 May 2012, 08:50

une e them, bo e thote dhe ndonjetjeter. Smile po besoj qe jo
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11557
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga bora prej Wed 23 May 2012, 08:54

nese sonte ndihesh vetem ......

https://www.youtube.com/watch?v=DVTjH_d0xzc

Smile Cool
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11557
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Njona prej Wed 07 Nov 2012, 17:25

mthuj qe tvij e te rrim te dy se bashku

firma.................................................................................................................................................................................
Nese me duhet qe te zgjedh ne mes frymemarrjes dhe teje une do te shfrytezoja frymemarrjen time te fundit qe te te them TE DUA
(Mār'Gŭxīmīn Me'Godīt-Kŭnderšhtārīn Ńk'uhapźm-Ńrrug Po'iŃgrźj-Lapīdārin)
Njona
Njona

Shteti : Ne zemrat e atyre qe ka erresire
Postime : 140
Kyējet nė forum : 7223
Regjistruar mė : 07/11/2012
Profesioni : Maturante

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 21 May 2013, 21:09

Do te vi un ne Enderr.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga albi prej Tue 21 May 2013, 22:05

do te fali dy reqate nafile dhe do te jam me zotin
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13122
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese Sonte Ndihesh Vetem... - Faqe 5 Empty Re: Nese Sonte Ndihesh Vetem...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi