» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Shko poshtė

Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 07 Jun 2010, 10:59

Cila cilesi nga personaliteti juaj dhe partnerit tuaj keni te perbashket?
Duke filluar nga paraqitja e deri ......... aty ku te doni ju
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Elda prej Tue 15 Jun 2010, 17:40

varferin

Me mir me qen i varfer Patriot se sa me qen i pasur Zemer **\'\'\'\'\'\'
ashtu thot fjala popullore
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 20:32

kokefortesine
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 00:09

Ndjenjat qe jan te njejta per njeri-tjetrin
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Mirja prej Wed 16 Jun 2010, 00:12

Sinqeritetin qe kemi per njeri tjetrin
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Jun 2010, 14:43

Kujtimet qe na kan mbet,ato qe i kaluam bashk!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga deti prej Wed 16 Jun 2010, 14:49

Fanatizmin per te mbrojtur dhe mbajtur familjen kompakte.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 15:36

besimin ne njeri-tjetrin
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 15:36

besimin ne njeri-tjetrin
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Mirja prej Wed 16 Jun 2010, 16:52

Mir kuptimin qe kemi per njeri tjetrin
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 16 Jun 2010, 17:08

Komunikimin edhe dashurin per njeri tjetrin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Arjana prej Wed 16 Jun 2010, 17:51

ndjenjen patriotike
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 16 Jun 2010, 18:22

Dashurin e njeri-tjeteri dhe respketin ndaj Familjeve.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 20:24

Sinqeritetin dhe realitetin ndaj njeri-tjetrit
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Arjana prej Wed 16 Jun 2010, 21:24

nervat
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 21:43

Dashurin e vertet ndaj njeri-tjetrit
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Arjana prej Wed 16 Jun 2010, 21:51

melankoline
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 23:10

Arjana shkruajti:melankoline

pse qan


Zemer bujarin
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Fri 17 May 2013, 18:19

Karakterin, qendrimin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga deti prej Tue 21 May 2013, 11:32

Idetė
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 May 2013, 21:54

Shakate.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:12

nevrik te dy

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi