» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

cfar mendimi keni per lidhjet ne distanc?

Mesazh nga mirela prej Wed 16 Apr 2008, 23:09

cfar mendimi keni per lidhjet ne distance a mund ti rezistoi largesis nje dashuri hmmmmmmmm un mendoi se nuk zgjat shum sa do e forte te jete Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12374
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga sirena prej Wed 16 Apr 2008, 23:55

e dashur mirela ,.
mendoj se per kete mund te thone tamam vetem ata qe e perjetojne dashurine ne largesi.
sigurisht qe ajo eshte si ndiehet njeri apo tjetri poe personalisht une besoj se njerezit mund te dashurohen dhe ajo dashuri te zgjasi perjetesisht ne zemren e atije personi qe vertete i cendron besnik ndjenjave te tije/saje..
dashuria eshte e tille qe nuk varet as nga largesia,as nga telefonatat ,as nga takimet bashkjetesa apo martesa, ajo eshte thjeshte ndjenje dhe mund ti kaloje oqeanet,mund ti depertoje malet, ti thyje rregullat, dhe ti rezistoje kohes ..
me rrespekt sirena

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
sirena
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12904
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga 666 prej Thu 17 Apr 2008, 01:27

hmmmmm si perfundim nuk bohet gjo ne distance thame e... Sad
666
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 12087
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 17 Apr 2008, 09:04

Sad Sad Sad Sad Eshte shume e veshtire qe te jetoje gjate kjo dashuri ne distanze nuk do te thote se nuk e ka arritur njer po ka shume njerez qe e kane bere ralitet po me te vertet eshte shum shum e veshtire:( Sad
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12195
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga mirela prej Fri 18 Apr 2008, 17:14

sirena shkruajti:e dashur mirela ,.
mendoj se per kete mund te thone tamam vetem ata qe e perjetojne dashurine ne largesi.
sigurisht qe ajo eshte si ndiehet njeri apo tjetri poe personalisht une besoj se njerezit mund te dashurohen dhe ajo dashuri te zgjasi perjetesisht ne zemren e atije personi qe vertete i cendron besnik ndjenjave te tije/saje..
dashuria eshte e tille qe nuk varet as nga largesia,as nga telefonatat ,as nga takimet bashkjetesa apo martesa, ajo eshte thjeshte ndjenje dhe mund ti kaloje oqeanet,mund ti depertoje malet, ti thyje rregullat, dhe ti rezistoje kohes ..
me rrespekt sirena

flm per pergjigjen e dashur sirene....dhe une keshtu mendoi por dashuria ka nevoje te ushqehet dhe faktori largesi hmmmmm e ben te vdes urie Smile

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12374
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Apr 2008, 17:18

mirela shkruajti:
sirena shkruajti:e dashur mirela ,.
mendoj se per kete mund te thone tamam vetem ata qe e perjetojne dashurine ne largesi.
sigurisht qe ajo eshte si ndiehet njeri apo tjetri poe personalisht une besoj se njerezit mund te dashurohen dhe ajo dashuri te zgjasi perjetesisht ne zemren e atije personi qe vertete i cendron besnik ndjenjave te tije/saje..
dashuria eshte e tille qe nuk varet as nga largesia,as nga telefonatat ,as nga takimet bashkjetesa apo martesa, ajo eshte thjeshte ndjenje dhe mund ti kaloje oqeanet,mund ti depertoje malet, ti thyje rregullat, dhe ti rezistoje kohes ..
me rrespekt sirena

flm per pergjigjen e dashur sirene....dhe une keshtu mendoi por dashuria ka nevoje te ushqehet dhe faktori largesi hmmmmm e ben te vdes urie Smile
Nje kalendar i mbushur flete
Qe patjeter do vjetrohet
Ja! Kjo quhet jete
Ndaj njeri te mos gezohet.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Interesant prej Fri 18 Apr 2008, 17:29

Largesia nuk eshte ndoshta ndonje penges e madhe sa eshte koha.
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14630
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Apr 2008, 17:31

Ska pengesa ne kohen as ne kilometra nese ate ta do zemra nuk jane arsyetime pengesat dhe koha... nese jane vetem fjale ateher duhet shfletuar thesaret e poemave dhe dashuriqkave per ti mbushur fletet.
Dashuria e vertet nuk njeh pengesa

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Musafir prej Fri 18 Apr 2008, 17:33

Dashuri e vertet esht se nuk ka pengesa as qe ka por duhet te jet dashuri e vertet e jo fjal apo me tradhti

avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Interesant prej Fri 18 Apr 2008, 17:44

Cfar dashurie mund te quhet kur ndoshta dy persona nuk jan taku ndoshta mbi 10 vite....?!
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14630
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Apr 2008, 17:54

gurbetqarja shkruajti:
Dashuri e vertet esht se nuk ka pengesa as qe ka por duhet te jet dashuri e vertet e jo fjal apo me tradhti

..... ska tradheti ne dashuri eshte iluzion kjo qe thua ti. Tradheti eshte ajo qe ben ti. Familja eshte e shenjet dhe eshte thesar ruaje ate se nje dite do me falenderohesh.
Dashuria eshte fjal e madhe dhe nga krijimi i njeriut epshet dhe egoizmet e kan detyruar njeriun te "tradhetoj'por nuk eshte tradheti eshte thjesht nje instikt bilogjik qe te gjithe edhe pse ben shume here dem e deshirojne ta kerkojne pra eshte njesoj si pirja e duhanit te demton por e thithe.....
Ne rast konkret po te pergjigjem nese e di ate poverben popullore "Po ma kana valla po spo guxoj prej nones " Very Happy .... no Comment. Familja ehste e shenjet ta ruajme ate bindu se do kalosh shume me mire...
Flm

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Musafir prej Fri 18 Apr 2008, 17:57

ich hab dich soo viel vertrauen eund soo geliebt aber ich hab nicht gedacht du macht soo mit mier deine spiele mit meine gefühle

avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Musafir prej Fri 18 Apr 2008, 17:59

warum nicht has du gesagt ich liebe dier nicht aber nur mit lüge hat ge wahr deine liebe oder

avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Musafir prej Fri 18 Apr 2008, 18:01

flm per te gjitha keto qe mi ktheve se te besova aq shum e urrejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj vehten se te besovaaaaaaaaaaaaaaaaaa

avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Apr 2008, 18:01

Keins Spiel mit Ihren Gefühlen gebe ich Ihnen die rechte Weise gerade, wenn Sie wünschen, wenn kein ich mich nicht interessiere

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Apr 2008, 18:03

Po se kuptove ta them ne shqip askush nuk po luan me ndjenjat e tua vetem te udhezova ne rrugen e drejte po se dashe kete rruge nuk me intereson fare

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Musafir prej Fri 18 Apr 2008, 18:04

ska nevoj perkthyes

avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga ylli prej Fri 18 Apr 2008, 20:41

mendoj se"athua je e"bukur si ketu ne foto ,,
dukesh bukur ,,
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11987
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga mirela prej Fri 18 Apr 2008, 21:00

ylli shkruajti:mendoj se"athua je e"bukur si ketu ne foto ,,
dukesh bukur ,,

PER KE E KISHTE KTE KOMPLIMENTIN??????? NESE ISHTE PER MUA KJO ESHT FOTOJA IME FLM PER KOMPLIMENTIN Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12374
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga 666 prej Sat 19 Apr 2008, 01:23

mirela shkruajti:
ylli shkruajti:mendoj se"athua je e"bukur si ketu ne foto ,,
dukesh bukur ,,

PER KE E KISHTE KTE KOMPLIMENTIN??????? NESE ISHTE PER MUA KJO ESHT FOTOJA IME FLM PER KOMPLIMENTIN Embarassed

per ty per ty e ka Evil or Very Mad
666
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 12087
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga memaliaj prej Sat 19 Apr 2008, 08:48

mendoj de mireles i jane bere nje cik pis pantallonat
hahaaaaa
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12959
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga ylli prej Sat 19 Apr 2008, 13:27

po edhe n mendoj se mirela duhet ta ndrroj pak lukun
megjithse edhe keshtu duket sh-mir
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11987
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga EMILJANO prej Sat 19 Apr 2008, 16:04

si mendoi une mos pyteni me shum se cfare mendimi kam Evil or Very Mad
avatar
EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 12053
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Bardhi prej Sat 19 Apr 2008, 16:13

Se a mund t'i rezistojė dashurisė nė distanc mvaret nga karakteri i dy personave dhe dashurisė qė ata e kanė mes vete.
Bardhi
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 12880
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Sat 19 Apr 2008, 16:45

Bardhi shkruajti:Se a mund t'i rezistojė dashurisė nė distanc mvaret nga karakteri i dy personave dhe dashurisė qė ata e kanė mes vete.
Pike e goditur kjo amo dashuria ne distance ne pnjohjen e pertnerve mendoj se eshte paksa e veshtire ti rrezistoj dhe kjo dashuri me pas humb dhe miqesin

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Musafir prej Sat 19 Apr 2008, 18:10

Naki shkruajti:
Bardhi shkruajti:Se a mund t'i rezistojė dashurisė nė distanc mvaret nga karakteri i dy personave dhe dashurisė qė ata e kanė mes vete.
Pike e goditur kjo amo dashuria ne distance ne pnjohjen e pertnerve mendoj se eshte paksa e veshtire ti rrezistoj dhe kjo dashuri me pas humb dhe miqesin
Smile
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Bardhi prej Sat 19 Apr 2008, 18:18

kjo ėshtė dashuria nė distancė > pirat
Bardhi
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 12880
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Sat 19 Apr 2008, 18:22

e dashuria ne distance te ben keshtu pas spitalit prap keshtu

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Musafir prej Sat 19 Apr 2008, 18:47

Naki shkruajti:e dashuria ne distance te ben keshtu pas spitalit prap keshtu
8)
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Bardhi prej Sat 19 Apr 2008, 18:58

morena shkruajti:
Naki shkruajti:e dashuria ne distance te ben keshtu pas spitalit prap keshtu
8)

pirat
Bardhi
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 12880
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Sat 19 Apr 2008, 18:58

Nuk po mendon me hiq se .....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Bardhi prej Sat 19 Apr 2008, 19:04

PSE ASKUSH NUK ME FLET
E SHOH VELLAN DUKE PRANUAR INEKSIONE PER QETESIM
NENA E ULUR NE NJE KEND DUKE VAJTUAR

CFARE KA NDODHUR KESHTU?
JO BABI, JO TI NUK DO TE NA LESH.
PA PRITUR TE VESHI DIKUSH ME PERSHPERITI
KISHTE NJE ZE TE EMBEL
"JAM UNE ENGJELLI"-ME THA
"BABI DO VIJ ME MUA"
JO, JO FILLOVA TE BERTASE
KE DO TA PERQAFOJ UNE,
KE DO TA PRES ME PADURIM NGA PUNA,
KUJTE DO TI ULEM NE PREHER,
KUSH DO TE ME KESHILLOJ,
KUJT DO T'IA TREGOJ SEKRETET'
KUJT ME TREGO,
"MOS FOL ASHTU"- MA KTHEHU ENGJELLI
"BABI PERHERE DO TE JETE ME JU,
A E DIN PSE E LARGOJ NGA KJO BOTE,
SEPSE AI MERITON NJE JETE ME TE QETE DHE ME TE LUMTUR
KA PUNUAR KAQ SHUME KETO VITE
KA NEVOJ TE PUSHOJE
EHU SHUME KUSH ENDERRON TE SHKOJ NE ATO SARAJE
POR JO C'DO KUSH SHKON".

PASI ENGJULLI U LARGUA
UNE MBLODHA VETEN DHE U AFROVA TE NENA DHE VELLAI
MOS QANI E MOS VAJTONI
SE ME LOT DHE E ME VUAJTJE BABIN SE GEZONI
NE DUHET TE JEMI KRENAR ME TE
TASH ME MISH E ME SHPIRT DUHET ANGAZHUAR
QE CDO DESHIR E TIJ TA REALIZOJME


PO, PO AI DO TE JETE PERHERE ME NE
SEPSE CDO FJALE E SHKRUAJTUR DHE CDO LIBER I BOTUAR
ESHTE FJALE ZEMRE QE AI KA PER TE NA E TREGUAR
Bardhi
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 12880
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga mirela prej Sat 19 Apr 2008, 19:50

Bardhi shkruajti:Se a mund t'i rezistojė dashurisė nė distanc mvaret nga karakteri i dy personave dhe dashurisė qė ata e kanė mes vete.


normale po te jesh njeri ne stamboll tjetri ne kine 5vjet pa u pa me thuaj pak ca dashurie esht ajo????????? esht ashu si tha naki ajo kthehet ne miqesi

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12374
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga 666 prej Sat 19 Apr 2008, 21:26

as miqesi nuk kthehet... fshihet... harrohet
666
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 12087
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Annika prej Sat 19 Apr 2008, 22:18

Naki shkruajti:e dashuria ne distance te ben keshtu pas spitalit prap keshtu
Unė i gatshėm Naki....e ty? fest fest kis kis

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
Annika
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 16048
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga MANDI prej Sat 19 Apr 2008, 23:25

dashuria ne largesi per mendimin time eshte nje hic
kur te do nje person duhet ta kesh afer,ta prekesh,ledhatosh
ta shohesh ne sy ato cka i thua
dashuria ne largesi jo me qe perfundon
por sbesoi se ekziston sic duhet
dhe aq me shume kur fillon nje dashuri midisi dy njerzve
te cilet se kan pa ndonjeher njeri tjeterin
avatar
MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11959
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Bardhi prej Sun 20 Apr 2008, 02:21

mirela shkruajti:
Bardhi shkruajti:Se a mund t'i rezistojė dashurisė nė distanc mvaret nga karakteri i dy personave dhe dashurisė qė ata e kanė mes vete.


normale po te jesh njeri ne stamboll tjetri ne kine 5vjet pa u pa me thuaj pak ca dashurie esht ajo????????? esht ashu si tha naki ajo kthehet ne miqesi

Eheeee po ne s'po flasim pėr kohėn e nizamve, ka kaluar koha e nizamve mirela.
Unė flas se nė Kosovė mund tė them para 10 vjetve kanė punuar burrat pėrafėrsisht 6 deri nė 12 muaj nė Perėndim edhe ka mbijetuar dashuria, edhe ate jo vetėm njė vit por vazhdimisht ka nga ata 10 vjet ....derisa filluan puntorėt tė marrin familjen me vete e tė jetojnė nė Perėndim.
Prandaj edhe shkruajta se mund tė ketė, nuk e thash pėr tė gjithė por pėr disa, lexone edhe njė here;

Se a mund t'i rezistojė dashurisė nė distanc mvaret nga karakteri i dy personave dhe dashurisė qė ata e kanė mes vete.
Bardhi
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 12880
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga ylli prej Sun 20 Apr 2008, 20:06

une mendoj se do ishte e veshtir ti rezistoje nga afer ,se ne distanc do ishte shum e lehte ,
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11987
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga mirela prej Sun 20 Apr 2008, 20:45

haahaaha ylli ........nje pyetje kam per ty cne te lokacion ke shkruajt politikan???????????? Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12374
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Sun 20 Apr 2008, 21:13

Annika shkruajti:
Naki shkruajti:e dashuria ne distance te ben keshtu pas spitalit prap keshtu
Unė i gatshėm Naki....e ty? fest fest kis kis
haahahahahaaaa ok me anestezion apo pa te

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi