» Cila ėshtė miqėsia sot?
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_lcapDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Voting_barDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_rcap 
Geri (7161)
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_lcapDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Voting_barDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_rcap 
lolita (6766)
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_lcapDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Voting_barDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_rcap 
Annika (6751)
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_lcapDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Voting_barDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_lcapDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Voting_barDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_lcapDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Voting_barDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_lcapDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Voting_barDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_lcapDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Voting_barDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_rcap 
albi (3377)
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_lcapDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Voting_barDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_lcapDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Voting_barDashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Vote_rcap 


Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Annika prej Sun 20 Apr 2008, 22:11

Naki shkruajti:
Annika shkruajti:
Naki shkruajti:e dashuria ne distance te ben keshtu Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 1va010 pas spitalit prap keshtu Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 1va003


Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Getatt12

Unė i gatshėm Naki....e ty? fest fest kis kis
haahahahahaaaa ok me anestezion apo pa te


Mad Pakėz nė anestezion puc puc puc puc

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Modera10
Annika
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 16144
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Sep 2008, 20:30

A mund te dashurohesh ne Internet?

Nje pyetje qe shum prej nesh mund ti japin pergjigje duke u bazuar nga eksperjenca e tyre ne internet.
Neper Forume Chate e Msn te bie rasti te njohesh shum njerez interesant, por edhe zhgenjime, pa perjashtuar edhe rezikun qe mund te sjelle njohja virtuale.
Por kurjoziteti, zbulimi i se panjohures na shtyn shpesh here te thellojme nje njohje virtuale, madje pse jo te biesh edhe ne dashuri.

Mua me ka ndodhur dhe ishte nje zhgenjim.

Po juve?


Edituar pėr herė tė fundit nga Risa nė Tue 23 Sep 2008, 20:08, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga black prej Sun 21 Sep 2008, 03:36

dashuria ne internet ne shumicen e rasteve eshte nje zhgenjim dhe kjo eshte mese logjike... por ka raste kur gjithcka shkon per mrekulli e arihet deri ne martese... varet se si ndertohet lidhja Smile
black
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 11895
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 22 Sep 2008, 12:13

Nuk do te deshiroja nje gje te tille ,po ka ndodhure qe dikushe eshte dashuruar ne internete edhe ka hecur gjithcka mire deri te martesa ,po une nuk do mundja nje gje te tille se jane 1000 ne 1 raste kjo gje te martohesh me tastaturen keshtu i bije kesaj pune te dashurohesh me pc une jo per vete nuk do e beja nje gje te tille ..ata qe jan dashuruar ne internet ju uroj lumturi te gjate...

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12291
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Goni prej Fri 07 Nov 2008, 09:00

un mendoj se mundet por nuk asht aq produktive megjithse ne disa raste ka rezultuar te ket sukses ne te shumten e rasteve ka deshtuar
avatar
Goni

Shteti : Lipjan
Postime : 7
Kyējet nė forum : 11733
Regjistruar mė : 08/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga blina prej Fri 07 Nov 2008, 11:55

Mendimi im eshte qe njerzit mund te dashurohen ne interenet por kjo lidhje eshte shum afat shkurter keshtu qe ju sygjeroj mos i besini fare netit une per vtete hy vetem sa per te humbur kohe.
avatar
blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 12440
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Voglushja prej Fri 07 Nov 2008, 13:17

mendoj qe po ka dashuri edhe nga interneti

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13252
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 Nov 2008, 13:22

Nuk mund te themi se ska fare, por edhe ato qe jane nuk me merr mendja se jane shume afatgjate , cdo rast ben perjashtim.
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga bovari prej Fri 07 Nov 2008, 15:02

Tani se pari duhet bere nje hyrje ne teme.E para duhet patur kujdes se per cilen popullate behen keto vlersime pasi vendet e botes se trete ose vendet ne zhvillim jan si ata atletet te cilet hyjn ne gare 60 min me vonese dhe ne vend se te vrapojn ndonje meter para kthehen mbrapa qe te arijn te parin i cili arin ne finish.Me qarte e fillojn ne finish dhe per fat te keq po ne finish mbeten.Duhet shume kohe qe te ndryshojm menyren e te menduarit e cila edhe jep garanci per te perparuar:) Ne internet ka lidhje te shendosha po kur nuk mbeten ne internet dmth bien balle per balle po kjo eshte diēka qe njerezit e civilizuar ose te avancuar arijn ta kuptojn dhe vlersojn.Pas siē e thash ne fillim ne vendet ku ēdo gje jetohet ne ekstreme nga finishi ne finish nuk mund te jete e sakte ose ne popuj qe para nacionalitetit vejn fene dmth vetem te jen te nje feje se edhe me arixhiun krijojn familje.Shqiptaret kan shume rruge per te bere ne kete aspekt por gjithnje e mbroj diēka kur vejm misra ne nxehtesi te caktuar asnjehere nuk plasin ne te njejten kohe dmth ka disa kokra qe plasin me pare dhe duke uruar qe numri i njerezve te formuar dhe qe dijn ē'fare bejne dhe pse bejne te jete akoma me shume ne ritje dhe numri i atyre qe nuk kan me ēfare te mburen pervec diplomave fallco dhe modernizimit apo pas thyerjes se regjimit totalitar ata persona qe pas 1990 kerkuan dhe fituan lirine trupore dhe jo mendore te ulet ne minimum Smile Une kam shoqen qe ka vajzen 5 vjeēe te njohur ne internet ama familje dhe cift qe te ben ti kesh zili Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
bovari
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12936
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga deti prej Fri 07 Nov 2008, 15:52

Interneti te jep nje mundesi me shume qe te krijosh miqesi te reja. Pra, nje miqesi e sinqerte, spontane dhe e ndersjellė mbase mund te jete nje shanse me shume per te provuar fatin ne dashuri.
Me nje fjale, ne internet mund te provokohen dy zemra, te kete nje simpati apo admirim te momentit, por dashuri ne kuptimin e plote te fjales nuk mund te kete. Dashuria ne distance eshte si gota e mbushur per gjysme, pra, as e plote e as e zbrazet.
Sipas pyetjes se parashtruar ne vet temen them keshtu: Mund te dashurohesh ne internet pse jo, por ama suksesi i kurorizimit te kesaj dashurie nuk eshte i garantuar edhe aq shume. Me teper ka zhgenjime se sa gezime.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14587
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Fri 07 Nov 2008, 23:44

Kurr mos thuaj nuk eshte e mundur personalisht kam rene viktime e dashurise ne Internet dhe se kisha besuar as qe kisha komentuar ne keto shkrime por ja qe mund te ndodhe personalisht me ka ndodhe.

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image110Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Bb_net10Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 Nov 2008, 19:36

Naki shkruajti:Kurr mos thuaj nuk eshte e mundur personalisht kam rene viktime e dashurise ne Internet dhe se kisha besuar as qe kisha komentuar ne keto shkrime por ja qe mund te ndodhe personalisht me ka ndodhe.


Neutral Neutral Neutral Neutral Me muveee danc Neutral Neutral Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga bovari prej Wed 12 Nov 2008, 15:20

Naki shkruajti:Kurr mos thuaj nuk eshte e mundur personalisht kam rene viktime e dashurise ne Internet dhe se kisha besuar as qe kisha komentuar ne keto shkrime por ja qe mund te ndodhe personalisht me ka ndodhe.
AH NAHİ AHHH duhet te dallosh ca gjera,Persa i perket dashurise ne internet ate qe kisha per te thene e kam thene ama kur the qe ke rene ne dashuri.Te pyes a re ne dashuri?apo kujtove se re ne dashuri?apo u ngushellove se u njohe me ane te aparatures dhe nuk e ngrite dot peshen e dashurise dhe vendose te jetoje (imitoje) dashurite letrare si romeo dhe xhulijeta ? ;)
Une di qe dashurite nuk lejojn zhgenjime dhe nuk ka ndarje te detyruar si ne shekujte 15-18:)

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
bovari
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12936
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Wed 12 Nov 2008, 16:04

bovari shkruajti:
Naki shkruajti:Kurr mos thuaj nuk eshte e mundur personalisht kam rene viktime e dashurise ne Internet dhe se kisha besuar as qe kisha komentuar ne keto shkrime por ja qe mund te ndodhe personalisht me ka ndodhe.
AH NAHİ AHHH duhet te dallosh ca gjera,Persa i perket dashurise ne internet ate qe kisha per te thene e kam thene ama kur the qe ke rene ne dashuri.Te pyes a re ne dashuri?apo kujtove se re ne dashuri?apo u ngushellove se u njohe me ane te aparatures dhe nuk e ngrite dot peshen e dashurise dhe vendose te jetoje (imitoje) dashurite letrare si romeo dhe xhulijeta ? ;)
Une di qe dashurite nuk lejojn zhgenjime dhe nuk ka ndarje te detyruar si ne shekujte 15-18:)
Lale mos ja fut kot me pas qene mire dhe mos me pase ndarje ish martu edhe Zoti po ai e ka dite se me femrat e sodit as naleti smund me ba e lere me ne qenja njerzore.
Ta thashe jam dashuru dhe ska pike dyshimi dhe ndarja eshte pjese e jetes por dashuria eshte dicka tjeter. Une me ato qe dashurohem ne tastaure lale ne tastature ju them bye kurse gjerat e zemres dhe shpirtit nuk dirigjohen ne tastature dhe kur dikujt i replikon duhesh mire ta njofesh personin sepse tastatura shume gjera i ka vetem skenare.
Une them se jam dashuru ne syte e ty Very Happy ti thuaj nuk eshte e verte eeeee

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image110Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Bb_net10Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 13 Nov 2008, 11:15

po mundesh dhe esht nje gje normale te dashurohesh
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 13 Nov 2008, 12:31

Jane gjera qe ndodhin , d.m.th. kan ndodhur dhe jane ne ndodhje e siper..
Jo vetem dashuri por edhe martesa ka nepermjet internetit...
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga black prej Fri 14 Nov 2008, 07:13

Gjithcka varet nga personat qe ndermarin kte sipermarje. Une mendoj se dashuria, pa u takuar, eshte shume veshtire... Pelqim, deshire, ndjenje... Te treja bashke perbejne deshire per te dashuruar...

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 567805s731a4znyp
black
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 11895
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Nov 2008, 01:18

internet o lum interneti
hallall i koft ty kush te gjeti
pasha zotin na ke pshtu
spo ka nevoj ma me ladru

hajde moj dashnije
lumi na per tye
kush s'ka internet te shpija
nuk din ca eshte dashnija

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image110Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Bb_net10Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Adisa prej Wed 26 Nov 2008, 09:03

po pse jo bile edhe shum dashurohesh


E po indernet internet qka na bana na thave na bane krane .nuk pona len as me punu edhe buken e kemi harru veq per ty tu mendu .se te afrmit as nuk po mujmi kurr mi vizitu veq ne ty tu shkatrru
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13324
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 26 Nov 2008, 11:26

O po bre vallahi lehtė e keni ju tė rinjtė, dashuroheni edhe pėrmes internetit, edhe pa internet fare, po ju shkėmbin e shpuani bre por ēka tė bėjnė pusat pleq qė nuk iu ndihmon kurrēkafi e as interneti ndėrsa nuk iu mungon vullneti.
Valla po tė kisha mundė tė ia gjeja zotit atė lapsin me tė cilin ka shkruar urdhėrin pėr pleqėri, pa ia thye copė e grimė nuk kisha me e lėnė.
Oh ku-ku bre sa po mė dhimbseni qė edhe ju nėse do tė jeni me jetė tė gjatė, e ishalla jeni, sipas atij shkrimit tė keq tė zotit, do tė plakeni.
Hajt pra tash grahni sa tė mundeni se :
"Jeta ėshtė njė dhe vetėm njėherė jetohet,
e pakuptimtė ėshtė jeta nėse nuk shfrytėzohet"

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Modera10
Adem Berisha
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty "Dashuria Virtuale dhe Dashuri e largesi!

Mesazh nga Rrezon@ prej Fri 28 Nov 2008, 10:20

Nuk shkojne gjerat gjithmone ashtu sic i parashikojme . Madje mund te ndodhe qe te shkojne shume me keq sesa mund te ishte marre me mend.
Si te jetosh nje lidhje nė largesi?!
Si tė shmangesh qe ajo flaka te mos shuhet per shkak te disa kilometrave largesi?!
Largesia nuk eshte asnjehere nje aleat i mire per nje lidhje. Sepse ajo, siē thone me te vjetrit, eshte si era, shuan zjarret e vegjel dhe ndez tė medhenjte.
Pastaj largesia shkakton dhimbje, vuajtje, keqkuptime dhe xhelozi. Ka ne mes edhe pak ndjenje fajesie, sepse mund te te paraqiten shumė raste dhe jo gjithmonė eshte kaq e thjeshte t'u thuash "jo"!
Me pak fjale, te jetosh nje lidhje nė distance jo gjithmone mund tė jete romantike si neper filma. Ne me te shumten e rasteve rezulton se eshte jo pak e veshtire.

Dhe ndonese largesia eshte e pashmangshme,dashurojme njelloj sikur njeriun ta kishim prane,por ne shumicen e rasteve jetojme mes dyshimeve dhe frikes per ta humbur tjetrin/tjetren,pikerisht sepse dikush tjeter mund te jete me prane tij/saj!


A ju ka ndodhur te jetoni nje "dashuri te madhe" ne largesi?!
Si e keni perjetuar ose si e perjetoni?!
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga MONDI prej Fri 28 Nov 2008, 10:36

Normalishte qe me ka ndodhur te jetoj nje dashuri ne largesi edhe ato cfare keni renditur ju me larte Rrezon@ jane mese te verteta
Por une do thoja qe ne rastin tim ajo e ka forcuar me teper lidhjen me parneren time
Pastaje ne keto raste nje ndikim te madh ka personaliteti i individit dhe eshte nje prove shume e forte dhe dmothenese per nje lidhje
MONDI
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 11437
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Fri 28 Nov 2008, 10:42

Te njejten gje dhe une kam jetuar.... nuk po thellohem por mendimi im personal dashuria ne largesi eshte jeteshkurte

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image110Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Bb_net10Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 08 Dec 2008, 02:32

Largesine nuk e shikoj si jeteshkurte per nje lidhje si ndarje, askush nuk mund ta arsyetoje me ndarje nje dashuri te madhe sy arsytim se largesia, esht e pamundur, jo nese eshte dashuri e zemres ateher mjafton qe te dy te jen ne fjal, ne bes, dhe ne nje zemer....
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Dec 2008, 10:09

Dashuria duhet te ushqehet cdo ditem ndryshe vdes, dhe largesia e veshtireson kete te ushqyer, prandaj edhe vhen deri te moskurorezimi i dashurise,,,
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Dec 2008, 17:08

Largesia ndan por dashuria bashkon!Dashuria e vertete nuk pyet per pengesa dhe
nuk i trembet asgjeje!Nje dashuri e dobet nuk jeton ne largesi,nje e vertete
jeton dhe nuk vdes kurre.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Mon 08 Dec 2008, 17:15

E qa leshin ke ike aq large meje pra eeeeeee

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image110Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Bb_net10Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga bovari prej Mon 08 Dec 2008, 18:49

Dashuria ne largesi nuk ka dallim nga ajo afer nese esht dashuri,e per terheqjet fizike dmth per tu mbur ne shoqeri ne numrin e personave qe ke ven ne loj pas i ke lene ne rruge nuk ka spjegim pasi nuk esht dashuri por mendjelehtesi.
Dshuria duhet ushqyer nga te dy palet dhe jo njera e ushqen e pala tjeter mundohet me e nxjerr!!!!! Po sot esht nje fenomen me i peshtire pasi ne treva shqiptare sa hyjn ne adoleshenc martohen nga familja me porosi dhe kur rriten e kujtojnveten intelektual dhe te mencur duke gjetur te dashura previzore larg dhe pas dalin dhe flasin si esht dashuria ne largesi ahahahahaha Pse a e dijn keta dashurine valleee????

Dashuria ne largesi esht normale per njerezit normal.Sepse behet fjal per njerez dhe jo kafshe qe vuajn nga izolimi seksual apo ekologjik!!!!

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
bovari
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12936
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga psikologia prej Wed 10 Dec 2008, 20:55

une mendoj qe ka dashuri ne internet une per vete jam dashuruar ne internet e tash jam e martuar edhe me burrin tim kemi nje jete stabile e te lumtur,lidhja ne internet mund te jetoj vetem nese njerzit ne qift e kuptojn realisht boten e njeri tjetrit edhe e duan njeri tjetrin per ate qka jane ,e vlresojn dhe respektojn njeri tjetrin edhe jane real per gjithqka,nje lidhje qe ndertohet me rrena edhe po te njihesh me vite une kam besimin qe nuk funksionon e edhe ne inetrnet besoj qe duhet te ejsh shume real edhe i drejperdrejt me partnerin
avatar
psikologia

Shteti : REPUBLIKA E KOSOVES
Postime : 12
Kyējet nė forum : 11364
Regjistruar mė : 10/12/2008
Profesioni : psikologe dhe mbi te gjitha grua e dashuruar shume ne burrin e saj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga visitor prej Sun 22 Feb 2009, 21:38

Une them ate shprehjen larg syrit larg zemres. Dashuria ne largesi mund te jete e forte e mbare por ska jete se nje dite bie ndonje gje dhe e prish krejt. Afer po kemi te dashurit dhe po vdesim nga xhelozia ku ishe, me kend ishe, pse u vonove, cka bone etj etj e lere mo me qene larg. Po flas per veten time secili ka mendimet por them se kjo eshte e verteta sado qe mundohemi ta shtrembrojme.
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12482
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Bruneta prej Sun 29 Mar 2009, 14:01

Po mund te ndodh edhe pse se kam besuar qe do me ndodh kjo
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Sun 29 Mar 2009, 14:21

Kurr mos thuaj kurr eshte e mundur edhe pse pak e veshtire ngase nga bota virtuale ne perqindje te madhe dashurit dalin me fund te hidhur por eshte e mundur

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image110Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Bb_net10Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Bruneta prej Sun 29 Mar 2009, 14:25

Naki shkruajti:Kurr mos thuaj kurr eshte e mundur edhe pse pak e veshtire ngase nga bota virtuale ne perqindje te madhe dashurit dalin me fund te hidhur por eshte e mundur

Pajtohem me ty Naki por mua me ka ndodh te dashurohem ne internet
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Sun 29 Mar 2009, 14:32

Me ka ndodhe dhe mua zemrushja per ate thashe kurr mos thuaj kurre mirpo ne te shumten e rasteve jane dashuri qe ndikohen nga rrethi dhe ne te shumten e rasteve deshtojne mirpo jeta vazhdon jane gjera te zakonta jemi ne vitin 2009 pra ne shekullin 21 ska ma msitni Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image110Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Bb_net10Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Bruneta prej Sun 29 Mar 2009, 19:30

E po atehere ka qene nje budallallek me msitni me marr nusen apo burrin pa e njohur fare kjo ndodh vetem tek shqiptaret..........Naki
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13867
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Geri prej Sun 29 Mar 2009, 20:04

E Kam shiju ket gjo Sad smund me bo shum koment
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17055
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 15 Apr 2009, 03:17

Nuk njeh kufi nje dashuri qofte edhe e njeres pale te jete, dashuria idealisht nuk njeh kufi, largesia ushqen nje pasion qe i jep jete dashurise dhe ben qe te funksionoj raporti, vetem nje dashuri e forte mund ti rezistoj kohes dhe largesise...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Naki prej Tue 09 Jun 2009, 10:48

Ne dashuri virtuale me dike njoftohemi duke shkruar dhe pranuar porosi. Vemendjen na e terheq stili i te shprehurit, reflektimi i personalitetit te dikujt. Kureshtja jone shpejt kenaqet ngase me shpejte mesojme per te, ne baze te ideve, mendimeve te thena. Ketu njihemi me personalitetin e brendshem dhe zakonisht kembejme porosi me shpirta te ngjashem si ne. Dhe e gjithe kjo ne baze te cilave kriteriume na bene te dashurohemi ne te? Pikerisht sikurse edhe ne dashurine e vertete, ne baze te nje gjeje te pa definuar, per te cilen din vetem zemra. Imagjinata eshte ajo qe i mbushe zbrazetirat mes rreshtave. Rreziku qe te jemi te mashtruar eshte po aq sa edhe ne jeten reale te vertete. Edhe ne njeren edhe ne tjetren realitet, ēifti njoftohet dhe afrohet permes bisedes. Ne te dyja rastet, te dy partneret perpiqen ta tregojne anen e vet sa me pozitive. Mua nuk me duket se gjithnje mund ta lexojme te verteten nga syte e dikujt. Shpesh na ndodh qe te jemi te bindur se e kemi gjetur personin e vertete dhe pas nje kohe te vertetojme se kemi krijuar lidhje me nje njeri te huaj? Prandaj kjo eshte edhe nje deshmi qe mundesia e mashtrimit eshte po aq sa edhe ne jeten reale.
Ne anen tjeter, genjeshtrat e servuara permes komunikimit ne Internet me lehte mund t'i zbulojme nese koncentrohemi ne fjalet e thena. Per te na genjyer dikush, para se te na beje te dashurohemi, duhet te kete motiv te madh dhe te jete genjeshtar djallezisht i mire. Ndersa ne jeten e perditshme, perkundrazi, genjeshtrat shiten me lehte, ngase aty vendimtare jane buzeqeshjet, prekjet, shikimet pa fjale, madje edhe lotet etj…
Dashuria Virtuale pajtohemi ne apo jo eshte dukuri e kohes se re. Shume cifte fillojne me shkrimin e e-mailave perderisa lista e atyre qe hyjne ne martese per shkak te kesaj dashurie virtuale dita dites po rritet. Te tjeret kete e marrin si argetim, largim nga monotonia. Dikush me kete mjekon vetmine, ndjenjen e turpit (ne jete private eshte lepur, ne internet luan, dashnor i famshem), mangesite fizike, pakenaqesite, anomalite dhe semundjet tjera shpirterore... Pra gjithcka zhvillohet si ne jeten private. Interneti eshte vetem medium qe na bashkon. Gjerat tjera varen nga vet ne sa te sinqerte jemi, cfare zemre kemi. Natyrish, kete shkrim po e perfundoj me thenien: "Nese dikush me mashtron nje here, me vjen keq per te, nese me ka mashtruar edhe heren e dyte, atehere fajin duhet kerkuar brenda vetes".

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image110Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Bb_net10Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 09 Jun 2009, 11:37

zemrushja---Mos I ofendo Adetet Tradicionale shqipetare, sepse ato kan qen adete shum te bukura pavarsisht qe nuk na pelqejn neve, se mund te thuani ju, kan qen budallalleke shqiptare..
na tregu ti se me sa djem flet te njejten koh, a eshte dashuri kjo ose njerzore, e mos u mirr me ofendime te traditave shqipetare..
avatar
Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 11348
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga deti prej Tue 09 Jun 2009, 15:24

Pajtohem me Nakin plotesisht.
Dashuria eshte dashuri si ne jeten reale ashtu edhe ne virtuale. Ndryshon vetem menyra e qasjes dhe e shprehjes se saj. Mbase dashuria e fituar ne jeten reale kerkon me shume kohe dhe mund por edhe mund te jete me e qendrueshme se ajo e fituar ne internet.
Te jetoje dashuria pa marre parasyshe se si eshte fituar!
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14587
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi. - Faqe 2 Empty Re: Dashuria virtuale dhe dashuri e largesi.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi