» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Elita: XXL trashėgues tė Elita 5

Shko poshtė

Elita: XXL trashėgues tė Elita 5

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Jun 2010, 14:58

Elita: XXL trashėgues tė Elita 5

Vokalistja e grupit “XXL”,
Elita Ziberi, ka folur nė njė intervistė pėr INA, se ajo dhe grupi i saj do tė
jenė trashėgues tė babait tė saj respektivisht grupit tė famshėm Elita 5, ndėrsa
shtoi se ajo nuk ka tė dashur, por nuk mohoi tė ketė simpati.

“XXL tė ndjekė fizionominė e Elita 5? Nė fakt grupi ‘XXL’ ka qenė i krijuar
mė parė por i mungonte njė vokalist. Unė vazhdoj shkollėn e muzikės me njė
anėtar tė grupit, Leutrimin dhe ishte ai qė ma bėri ftesėn. Pėr sa u pėrket pesė
anėtarėve, qė kanė tė dy grupet ėshtė thjesht njė rastėsi. Trashėgues tė famės
sė Elita 5? Shpresoj se po, atė ėndėrr kemi”, theksoi Elita.
Nė pyetjen se a ka tė dashur meqė ėshtė e rrethuar gjatė gjithė kohės nga
djem, Elita tha “Unė pėr dy muaj bėhem 18 vjeēe. Jam duke u rritur dhe normal qė
kemi simpati. Pse jo nė tė ardhmen tė kem njė lidhje tė mirė siē do tė mė
pėlqente pėr ta jetuar gjithė jetėn time”, u shpreh ajo.
Grupi XXL u shpall fitues i ēmimit “Artisti mė i mirė i ri” nė Top Fest 7,
ndėrsa pėr ēmimin e madh fitues, ajo shprehet se Eneida Tarifa e meritoi atė,
por se i pėlqente kėnga e Vedat Ademit “Koha s’kthehet”. /Telegrafi/

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi