» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ti per mua je

Faqja 5 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 05 Mar 2010, 22:38

Ti per mue je.... Administrator i kti Webfaqes te mrekullushme
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9655
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Adisa prej Sat 06 Mar 2010, 10:01

Ti per mua je yll
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12487
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 06 Mar 2010, 11:11

anetare e re edhe e rrespektuar

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga SamkaQika prej Sat 06 Mar 2010, 12:57

Ti per mue je ....Qpirttt
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9655
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Interesant prej Sat 06 Mar 2010, 13:08

ti per mua je ... yll
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga SamkaQika prej Sat 06 Mar 2010, 13:37

Ti per mue je ...Gjith Online sa her te hy hahhaha
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9655
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Interesant prej Sat 06 Mar 2010, 13:46

ti per mua je .... offline kur hy, e offline kur dal hahaha, asnjehere nuk te gjoj ketu as kur hy as kur dal hahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga SamkaQika prej Sat 06 Mar 2010, 13:57

ti per mue jeee.....Shum i Respktumshem ........ ku mor gjith on jam hahahahahahaa njese kaniher hahaahha
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9655
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Sun 07 Mar 2010, 09:24

Ti per mua je shoqe e forumit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 07 Mar 2010, 13:08

ti per mua je e rrespektuar si gjithmone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga BeLti prej Sun 07 Mar 2010, 21:21

Ti per mua je klea!
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9769
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Blert1 prej Mon 08 Mar 2010, 03:33

Ti per mua je njeri me flok.

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9231
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 08 Mar 2010, 12:40

belti ti per mua je shoki vjeter
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga BeLti prej Mon 08 Mar 2010, 13:29

Ti per mua je aktiv ketu!
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9769
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Mar 2010, 14:52

Ti per mua je , jo ai qe je ne foto

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Mar 2010, 16:44

Ti per mua je nje... katunare si puna Gerit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Geri prej Mon 08 Mar 2010, 17:11

Ti per mua je zemra ime.. qe me ben te vuaj.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16218
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 08 Mar 2010, 20:04

Ti per mua je nje njeri qe di te fitoje respektin, nje mik i mire qe e pershendes. flower

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 08 Mar 2010, 20:04

ti per mua je nje vajz e bukur
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 08 Mar 2010, 20:06

Ti per mua je nje njeri i sjellshem dhe i respektueshem.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 08 Mar 2010, 20:15

ti per mua je shum intelegjente
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Mar 2010, 23:07

ti per mua je shok forumit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 08 Mar 2010, 23:20

Ti per mua je nje njeri qe di te fale shume shoqeri, respekt dhe sigurisht duke ditur te vleresoje te gjithe.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Mar 2010, 23:23

Ti per mua je konkuruesja me e forte qe do doja te kisha.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 08 Mar 2010, 23:27

moter

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Mar 2010, 23:29

Kokeforte

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 08 Mar 2010, 23:29

moter e dashur

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 08 Mar 2010, 23:30

Arla,
Nje njeri qe di te ndeze dritat e shpreses edhe ne netet e erreta te stuhishme dhe me shi, duke mos u dorrezuar kurre dhe duke treguar se je me e forte, per te perballuar gjithc
ka.

Elhamiu, nje njeri i respektuar nga une dhe tani po e njoh me mire.


Edituar pėr herė tė fundit nga gjimnazistja nė Mon 08 Mar 2010, 23:31, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 08 Mar 2010, 23:31

mike forumi

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Bruneta prej Tue 09 Mar 2010, 11:42

Cun flori

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 09 Mar 2010, 15:03

vajz e gjithanshme
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga anea prej Tue 09 Mar 2010, 15:23

..je YLL fare..........
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9342
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Interesant prej Tue 09 Mar 2010, 15:29

Vajze shume intelegjente, sikur me te pas njofte me heret ...
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 09 Mar 2010, 15:34

mik i edukuar

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 09 Mar 2010, 16:46

anea shkruajti:..je YLL fare..........

ti je missi i forumit
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10879
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Besi prej Tue 09 Mar 2010, 17:29

Ti per mua je i panjohur,edhe pse ne nje vend kishit dhene sinjale qe njihemi.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 09 Mar 2010, 17:32

Ti per mua je nje njeri qe di te ngrihet nga gropa ku ka rene, pavaresisht nga thellesia e saj.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Besi prej Tue 09 Mar 2010, 17:34

Ti per mua je ne mesin e atyre njerezve qe i pelqen te rrezikon,pavaresisht se sa e thelle eshte gremina ne dyja anet.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 18:11

Gjysma e henes qe te le te shikosh vetem gjysmen tjeter, por ama te jesh ne ruajtje te vazhdueshme qe te shohesh dhe ate gjysem.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 09 Mar 2010, 18:23

moter

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi