» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ti per mua je

Faqja 17 e 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 22:47

Bjondin Simpatike
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9588
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Bruneta prej Wed 16 Jun 2010, 23:21

Simpatike

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 23:23

e respektuar
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9588
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Bruneta prej Wed 16 Jun 2010, 23:25

Gjitashtu respekte

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elda prej Wed 16 Jun 2010, 23:50

Simpatike
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9588
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 17 Jun 2010, 19:03

E sjellshme

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 17 Jun 2010, 19:09

E zgjuar sepse kupton edhe shprehesh ne menyre shum te barabarte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 17 Jun 2010, 19:10

E shkath dhe e respektuar me te gjith

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga lolita prej Thu 17 Jun 2010, 19:13

E bukur

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15538
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elda prej Thu 17 Jun 2010, 20:59

e respektuar
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9588
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga arta prej Fri 18 Jun 2010, 01:50

Nje antare e re forumit
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10651
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elda prej Fri 18 Jun 2010, 01:51

e respektuar
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9588
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga arta prej Fri 18 Jun 2010, 02:13

Ti per mua je e mir se ardhur ne kit forum uroj tja kalosh sa ma mir
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10651
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elda prej Fri 18 Jun 2010, 02:24

ti per mua je e respektuar dhe mir se ju kam gjetur te pershendes perzemersisht
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9588
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 18 Jun 2010, 05:29

Ti per mue je Han se ma ben Drit Rrugen
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9562
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 08:16

Ti per mua je yll dhe gjermane si un

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 18 Jun 2010, 08:17

Ti per mua je motra ime respket

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 08:23

Ti per mua je engjell!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 18 Jun 2010, 08:24

Je e bukur

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 11:21

Ti per mua je ajo Mikja ime qe me jep dashuri shpirtrore gjithmon.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Interesant prej Fri 18 Jun 2010, 11:42

pishtari i poezise se mirefillte Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 11:45

Legjend qe na paraqet kulturen pejane taman ashtu siq i ka hije pejanve.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 18 Jun 2010, 12:36

Motra Pejone

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 13:45

Motra tetovare

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 13:50

engjellore
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 13:55

Nje nder Miket qe sdo te harroj kurr miqesin tende te sinqert!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga lolita prej Fri 18 Jun 2010, 14:29

e sinqert

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15538
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 14:40

motrushja e motrushes sone apo gaboj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga lolita prej Fri 18 Jun 2010, 14:48

Shum e dashur

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15538
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 14:55

Ti per mua je shume e sjellshme

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Jun 2010, 14:58

Princeshe e vertete mbahu keshtu si je dhe degjo nganjehere keshillat do ja arrish ate qe pretendon

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 15:16

Nje Mik qe e therras Vella dhe deshiroj te jet ashtu gjithmon siq dhe e quaj :

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 18 Jun 2010, 15:18

Motrushe shpirtushe

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Mirja prej Fri 18 Jun 2010, 22:51

Ti per mu je e dashuruara
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 23:12

Ti per mua je e dashur me te gjith

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 23:30

xhanushe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 23:32

ZEMRA E MOTRES

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 23:34

mikja e para fare qe kam njohur ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga lolita prej Fri 18 Jun 2010, 23:38

Ti per mua je ma e bukura ne kit forum

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15538
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 23:39

ti per mua je shpirtushe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 17 e 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi