» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Qeni me lėkurė tigri

Shko poshtė

Qeni me lėkurė tigri

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 09 Jun 2010, 09:45

Kur e shikoni nga largėsia me siguri do tė ju duket se nė bar qėndron i shtrirė njė tigėr, por me t’iu afruar e shihni kafshėn duke u ngritur dhe duke lėvizur bishtin do ta kuptoni se megjithatė ai ėshtė qen “nė lėkurė tigri”.Nė Kinė kohėt e fundit ėshtė bėrė modė ngjyrosja e kafshėve shtėpiake pėr tu dukur si njė kafshė tjetėr e egėr. Kėshtu retriveri i artė bėhet tigėr, ndėrsa qentė e vegjėl leshatakė ngjyrosen pėr t’i pėrngjarė kėlyshėve tė pandės.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11638
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi