» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shakira ne Johannesburg me fustan te Cavalli-t

Shko poshtė

Shakira ne Johannesburg me fustan te Cavalli-t

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 09 Jun 2010, 10:29

Stil afrikan, por me dizenjimin e stilistin italian Roberto Cavalli…ky do tė jetė prezantimi i Shakirės nė Johannesburg nė ceremoninė e hapjes sė Botėrorit tė futbollit.
Fustani ka dicka tė egėr, cope si zebėr, fund lėkure, byrzylykė me ngjyrat e tokės dhe perla.
Le tė shpresojmė qė Shakira nė ceremoninė e hapjes do tė jetė nė kohė, pasi sipas “Bild” ajo ėshtė ka vonuar tė gjithė stafin e skuadrės gjermane tė futbollit dhe ka shkaktuar nisje jashtė parashikimve tė avionit me tė cilin tė gjithė shkuan nė Johannesburg.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11704
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi