» Cila ėshtė miqėsia sot?
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Princesha Mary, gjest jo mbreteror 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_lcapPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Voting_barPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_rcap 
Geri (7161)
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_lcapPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Voting_barPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_rcap 
lolita (6766)
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_lcapPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Voting_barPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_rcap 
Annika (6751)
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_lcapPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Voting_barPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_lcapPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Voting_barPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_lcapPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Voting_barPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_rcap 
Interesant (4173)
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_lcapPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Voting_barPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_rcap 
Arjana (3724)
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_lcapPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Voting_barPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_rcap 
albi (3377)
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_lcapPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Voting_barPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_rcap 
Adisa (3282)
Princesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_lcapPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Voting_barPrincesha Mary, gjest jo mbreteror Vote_rcap 


Princesha Mary, gjest jo mbreteror

Shko poshtė

Princesha Mary, gjest jo mbreteror Empty Princesha Mary, gjest jo mbreteror

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 09 Jun 2010, 10:30

Princesha Mary dhe Princi Frederik i Danimarkės kanė bėrė njė vizitė nė varrezat kombėtare tė Arlington, nė Virxhinia.
Pėr gruan e trashėgimtarit tė fronit, pati njė moment disi tė cuditshėm, kur hoqi njė kėpucė duke treguar pėr tė gjithė kėmbėn e fryrė dhe tė skuqur prej shtrėngimit tė kėpucėve.
Ishte nje gjest jo fort aristokrat, megjithatė kaloi shumė lehtė pėr shkak tė buzėqeshjes sė princeshės Mary.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12547
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi