» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Shko poshtė

Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 10 Jun 2010, 08:51

Ne kete tem kisha pas deshir qe te shkruajm nje faqe(flet)nga ditari i jetes sone...
ajo qe ne na ka len kujtimet me te mirat(ose me te hidhurat) gjat jetes tone...flm.......
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 10 Jun 2010, 08:57

I dashur ditar

Jam vetem,pres.......pres per nje sms ose nje telefonate.perseri pres.......dhe ja ku telefoni ben shenjen e perhershme te sms.E hap dhe lexoj,eshte ai qe prisja.Eshte personi qe prisja dhe fjalet qe me duheshin ne kete moment.Ka vetem ndjenje,pasion,dashuri........Te mendosh qe para pak oresh ishim bashke dhe tani.............vetem,prape vetem,TMERR,ANKTH,TRISHTIM DHE MERZITI.
Me duket sikur vetem momenti me ty eshte jete,fryme,ajer.Cdo gje tjeter nuk ka kuptim.Asgje nuk me mbush,vetem prania jote me ben te jetoj dhe te jetoj e lumtur,vetem ti me kupton,pa qene nevoja qe une te flas.
Ne fund te fundit,cfare eshte jeta?????Kur nuk ke prane ate qe do,qe te kupton dhe te mbush shpirtin ne cdo moment.
Pse kaq e veshtire per te jetuar jeten TENDE,sepse jeta eshte vecse e imja dhe dua ta jetoj me ate qe me do zemra dhe shpirti im.Por.......gjithmone ka nje por.......per cdo gje.Zoti ka krijuar njeriun,femren dhe mashkullin per te ndenjur bashke dhe per te shijuar njeri-tjetrin.Nuk beri burracaker e njerez te dobet qe te mos dine te jetojne jeten qe ja u ka dhene tjeter kush.Dhe me kaq po e mbyll i dashur ditari im qe me kishte marre malli pas rreth dy vjetesh pa hedhur qofte edhe nje fjale mbi ty......
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Jul 2010, 13:22

Qfar po ndhodh


Qfar ke bere ti me mua ?qdo dite e qdo nate duhet un te mendoj per ty dhe nuk mund as ndjenjat e mia ti kuptoj.Une e kam humb kontrollin per qdo gje dhe deshiroj nganjeher qe te mos te kisha lindur fare. Nganjeher mendoj un se qfar jam un per ty?Cila arsye jam vetem ta kaloshkohen apo diqka me shum? Une mendoj se po i ngatarroj te gjitha tani me jan ber lemsh kush eshte e verteta dhe loja ,eshte e rend shum por un dua ta di tani me te vertet se si eshte kjo puna jone prandaj me jan bere lemsh! Une jam ne enderr ,sepse ti ke nje te dashur tjeter dhe prap se prap mendoj un ndoshta se ndoshta jam une e veqant per ty .Po nese un me te vertet jam ne enderr athere luan nje shejtan me mua dhe endrrat e mia ,kush mi hap mua me te vertet syte mia me zgjon nga kjo enderr?Aty do ndalohen dhe endrrat e mia dhe do fshihet gjithqka une matem te pys ty , do doje te verteten ta thuash?ta shenoj pergjigjen tende? te lutem shum tregohu real e i vertet per ndryshe do behet shum keq , qfar jam un me te vertet per ty ?Tani per tani je mashkulli i vetem per mua ,por kjo
ska me rendesi ,un do ti harroj ngadal ku isha dhe ku jam .Te gjitha do ti permblesh ne nje Liber te shkurter do i shenoj.Ku deri sote e pyta veten time perse me shkoj ky fati im keshtu ? Por keshtu deshti fati ti sjell dhe mu per kete skam qfare te kundershtoj te ndermarr .Eh dhe keshtu eshte me mire
jame e sigurt per kete ,por prap se prap un smund te qetsohem mendoj kur mendoj per ty mundohem ta perballoj dhimbjen dhe nuk e di ne do mundem une ta kaloj kete .Permallohem per ty e gjitha kjo nuk eshte e lete per mua ,por un do te luftoj dhe do mundohem qe dhimbjen ta pushtoj .Une do doja prap te shof ty ,Bota te sillet rreth nesh ,do doja qe pergjithon te jesh me mua dhe dashuria tena buzeqesh .Por per fate te keq kjo do mbes vetem nje enderr qe do e shenoj ne Librin tim ,sikur kjo enderr te behet realite kam frig se do behet njekjamet ! sepse e di se sdo behet kurr realitet !Nje duhet qe ta dish se un do
te kem mall gjithmon per ty do te kujtoj gjithmon sepse ti ishe gjithqka per mua sepse te desha me zemer dhe pyes veten time ,qfar ndodhi? ku ishim aq mire ne nje qaste te jetes time me te veshtir ku kisha nevoj per pergdhelje dhe ngrohje shpirtit ndodhi dhe kjo ! Une e di qe ti rrembeve zemren time ! te lutem
ma kthe prap edhe pse me vjen shum keq por ky eshte fati dhe reliteti ,vetem po te ishte gjithqka qe planifikuam at“here zemra ime te takonte vetem ty!!!!!
(NGA VIOLA)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Faqe Nga Ditari I Jetes Suaj...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi