» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse qajn femrat?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Perse qajne grate?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 15 Jun 2007, 09:13

Fėmija i vogėl e pyet nenėn:”Pėrse po qan? Ajo i pėrgjigjet ”

Sepse jam grua” , Nene nuk po tė kuptoj!” iu pėrgjigj djali. Nėna e ofron kah vetja dhe i thotė:” As qe do me kuptosh ndonjėherė biri im” Me vonė fėmija e pyet babin e tij: “ Pėrse po me duket se nena po qanė pa arsye?”

Tė gjitha gratė qajnė pa arsye, kėshtu iu pėrgjegj i ati, fėmijės. Fėmija i vogėl u rrit dhe u be burrė, por prapėseprapė nuk e kuptoi pėrse qajnė gratė.

Nė fund iu drejtua Zotit dhe kur Zoti iu lajmėrua, e pyeti: “O Zot, pėrse gratė qajnė aq lehtė???”

Zoti xh.sh. u pėrgjigj: “Kur e krijova gruan m“u desh ta krijoj tė mbinatyrshme, ia kam dhuruar supet aq tė forta qė ta mbajė peshėn e botės, dhe njėkohėsisht aq tė buta qė tė krijoje rehati....ia kam dhėne forcėn e brendshme qė tė pėrballojė lindjen e fėmijės dhe mospranimin tė cilin shumė herė e pėrjeton nga fėmijėt e saj.

Ia kam dhėnė forcėn, e cila i ndihmon qė gjithmonė tė shkojė pėrpara edhe atėherė kur tė gjithė tė tjerėt dorėzohen, tė kujdeset pėr familjen e saj edhe atėherė kur ėshtė e sėmurė dhe e lodhur, gjithnjė pa u ankuar. Ia kam dhuruar ndjenjat qė t“i dojė fėmijėt e saj, pavarėsisht se ata ndonjėherė e lėndojnė atė thelle nė shpirt.

Ia kam dhėne fuqinė qė ta pranoj bashkėshortin edhe pse ka mangėsi dhe e kam krijuar atė nga brinja e tij qė t “ia mbrojė zemrėn. Ia kam dhėnė zgjuarsinė qė ta dijė se bashkėshorti i mirė asnjėherė nuk e lėndon gruan e tij por, nganjėherė provon forcėn dhe vendosmėrinė e saj pėr tė qėndruar pranė tij deri nė kundėrshtime. Nė fund ia dhurova lotin qė derdh, i cili i pėrket vetėm asaj qė ta shfrytėzojė sa herė qė tė ketė nevojė pėr t i pėrballuar sfidat e jetės.

Nė kėtė lot ka me tė vėrtetė tė drejtė sepse askush nuk mund tė pėrballoje kaq shumė pa thėnė asnjė fjalė, sa gruaja nė tė vėrtetė ėshtė nė gjendjetė pėrballojė!

Bukuria e gruas nuk qėndron nė rrobat qė vesh, as nė linjat e trupit dhe as nė mėnyrėn se si i kreh flokėt.

***Bukuria e gruas qėndron nė sytė e saj, sepse ata janė dyert e zemrės sė saj, vendi ku banon dashuria.


*Te lutem dėrgoje kėtė tė gjitha grave tė bukura qė i njeh. Tė gjitha e meritojnė dashurinė, pėr durimin e tyre, forcėn, zgjuarsinė, ndjenjėn dhe qėndrueshmėrinė. Por, tė lutem mos harro qė ti ta pėrcjellėsh ketė edhe tek tė gjithė burrat qė i njeh dhe tė cilėt ende nuk e dijnė pėrse qajnė gratė. Ata duhet ta dinė se gratė qajnė vetem pėr shkak tė tyre....!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Anna prej Sat 25 Aug 2007, 11:41

Grat qajn sepse jan me te ndijshme ndaj cdo fenomeni negativ natyra i beri me te ndiheshme prandaj qajn me leht dhe preken me shpejt se burrat .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11862
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga deti prej Sat 25 Aug 2007, 12:40

Arla, vertete shume prekese por shume kuptimplote.

Nuk eshte vetem loti ai qe te le te kuptosh se qajne grate. Lotet qe pikojne nga syri shihen, por ka edhe lot qe dalin nga zemra. Keta lote mbase nuk shihen sepse humbasin ne te ēarat e zemres kur thyhet ajo.

Shenim:
E kam me teper per lotin e nenave, lot ky qe vertete te pervelon.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 25 Aug 2007, 22:29

Ky tregim prekes,te shtyne te e lexosh disahere,dhe sahere qe e lexon,aq me shume gjera bindese gjene ne te.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13803
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Anna prej Thu 30 Aug 2007, 22:48

Qajn grat shpejt sepse jan natyra i beri te jen te dhimbshem dhe ndjenja e tyre si nen qe eshte e lindur derdh loton shpejt ndaj cdo gjeje eshte e prekshme sepse jeta e ka ber te jet shum e ndishme gruja ose nena mund te themi .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11862
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 01 Sep 2007, 21:43

Arsyeja pse qajne grate eshte:
1) dashuria e humbur per nje mashkull
2) dashuria per femijen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Naki prej Sun 02 Sep 2007, 12:11

Te ishte tema "Pse qajn burrat"ndoshta do kisha dhene ndonje koment por per grate nuk mund te them.
Kam pare grate te qajne ne shume raste dhe vertet lotet e tyre te prekin ne shpirt e zemer.
Mirpo disa jane aktore aq te mira se veshtire e ke te dish qellimin e qarjes se tyre.
Ne gjenerale mendoj. Lotet jane gezim dhe hidherim per njerine dhe njeriu perfshin gjithcka grate dhe burrat,plakat dhe pleqte ,femijet etj...
Kur Zoti krijoi gruan e beri ate shume te vecante. I beri supet e saja aq te fuqishme qe te mbajne peshen e botes.
I dha asaj fuqi te brendeshme qe te duroje lindjen e femijes edhe refuzimin qe vjen prej femijes se saj.
I dha asaj fuqi qe e mban ate te vazhdoje me tutje kur te tjeret dorezohen, dhe te kujdeset per familjen e saj pergjate semundjeve dhe lodhjeve pa u ankuar.
I dha asaj ndjeshmeri qe t'i doje femijet e saj ne te gjitha rrethanat, bile edhe kur femija i saj e lendon ate shume rende.
I dha asaj fuqi ta duroje burrin e saj per gabimet qe ben ai dhe i dha forme asaj prej brinjit te tij qe ta mbroje zemren e tij.
I dha asaj mencuri te kuptoje se burri i mire asnjehere nuk e lendon gruan e tij, por ndojnehere e ve ne prove fuqine e saj dhe vendosmerine e saj qe te qendroje prapa tij e vendosur.
Dhe se fundi, Ai i dha asaj nje lot. Keta lote jane te saj dhe ajo mund t'i perdore kurdo qofte qe ka nevoje ajo per ata (lote).
I nevojiten pa arsye, pa sqarime, ata jane te saj (lotet).

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga bovari prej Thu 06 Sep 2007, 14:56

Une vetem nje gje dua te them.Ne gjimnaz pasi e ngaterova pak vendin e pash veten ne drejtori ku me than qe faji qe kisha bere ishte i rrende dhe do prejashtohesha nga shkolla, vajta ne klase ne fund te bankave dhe qaja.Mesuesja e kmise e dinte dhe kur erdhi ne klase me uli ne bangen e pare dhe me tha te shkruaja ēa mendoja qofte edhe sharjet qe mendoja ngdaj mesuesve.Klasa nuk ariten ta mesonin nga une pse qaja dhe e pyeten mesuesen ku ajo ju pergjigj:
Femrat ndonjehere pa pas arsye qajne se behen me te bukura!!
Dhe kjo pergjigje me ka mbet ne mendje dhe sa here qe bie ne pyetje te tille kete pergjigje jap.
Nese niseni te gjeni thelbin duhet te kaloni permejt filozofise(ure) qe te arini ne pergjigjen e shkurter dhe te sakte.
Valle a kalohet ajo ure????

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11937
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga T_3nt prej Fri 07 Sep 2007, 10:40

arla shkruajti:Arsyeja pse qajne grate eshte:
1) dashuria e humbur per nje mashkull
2) dashuria per femijen


jan dhe te ndjeshme,,qajn per gjen me te vogel Very Happy
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12000
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Naki prej Fri 07 Sep 2007, 16:21

Ori qik ori qik
T3_nt po ti tham nja dy tri fjale
sie ke nis hiq mire se ki
po veq vazhdo se vete e di

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga majlo prej Thu 04 Oct 2007, 13:32

Te ju them te vetmen gje:
Besoj ne lotet e nenave per femijet, por nuk besoj ne lotet e femres per mashkullin!!!!!!1

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11838
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 13 Nov 2007, 15:15

unė mendoj se nuk ka lot pa dhimbje,posnė qofshin lot gėzimi!!!
Menjėfjalė e urrej lotin.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13803
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 17 Feb 2008, 18:44

Qajme por asnjeher kot , femerat jan me te ndjeshme dhe shum delikate si ai qelqi qe duhet mbajtur me kujdes se thyet Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Guest prej Sun 17 Feb 2008, 21:16

normal motrushe se femrat jan me ndjenja shpirterore me shum se mashkulli

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Dukagjini prej Mon 18 Feb 2008, 14:15

femrat qajn sepse rrejn shume Razz
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Guest prej Mon 18 Feb 2008, 16:27

Duki vlla mos na tepro neve femrave sepse mvaret se qfare esht ajo femer apo grua se ka edhe mashkuj se sherri i njerit te vjen merzi edhe te tjetrin me dashur sepse duke shikuar se qfar mashkulli esht i thua vehtes me mir te rri vetem se te jetoi me te

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Dukagjini prej Mon 18 Feb 2008, 21:57

Qare nuk e di por vertet disa femra qe kam patur me kane genjyer shume dhe ti SEVI me duket se jam duke te njohur Very Happy
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Guest prej Mon 18 Feb 2008, 22:01

aha vlla por mos mendo se te gjitha jan te njejta esht siq thon me rrena nuk shkon jeta as dashuria pershendetje vlla duki e ishalla vlla e gjen at vajz qe te duhet ty qe i preferon

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Adisa prej Wed 20 Feb 2008, 09:18

femna esht edrejt ka qef veq drejci po qan kur tadush diken apo te tradhon dikush po edhe lot te gezimit ka se jan shum te dhimshme per gjdo sen ato kan qef me pas jet te mir nermale po ka mashkuj qe ja nxin jeten po atu tani nuk kan qare pa qajt flower
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Guest prej Wed 20 Feb 2008, 10:02

motrushe e vertet esht se ne shum menyra esht se femra se pari esht lindur per te vuajtur sepse nuk e di se qfar fati te zi ka ajo


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga lovely-shkodrane prej Thu 21 Feb 2008, 17:06

grat qajne kur qerojn preshet u djegin syt Very Happy
avatar
lovely-shkodrane

Shteti : london
Postime : 49
Kyējet nė forum : 11241
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 15:04

persherndetje motrushe bukuroshe kis tash ju kthehemn pyetjes se asnje deri tash nuk e dha pergj?e vertet

femra qan sepse siq thon tek ne vajza esht darka e qenit,ajo esht e vertet sepse nuk i dihet se femra qfar fati te zi apo te mjer ka,edhe e dyta esht se femra vuan apo e nenshtron vehten per te mos e humbur nderin e vet edhe te familjes apo mos ti humbas femijet qe i ka per keto esht e mjer femra dhe vuan e per at arsye femra qan e nuk i tregon askjut sepse vetem nje vajz e kupton zemren e femres apo zemren e nenes sepse normal meshkujve ju duket se nuk esht diqka intetresante,...


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Dukagjini prej Fri 22 Feb 2008, 23:03

une mendoj qe femra eshte teper e ndishme ne disa momente dhe pervec kesaj ajo vertet eshte me e dhimbshme sesa mashkulli ciaoo
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Peyonka prej Fri 22 Feb 2008, 23:08

qajm se pona dhem dika :S qyy
avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 11241
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Guest prej Sat 23 Feb 2008, 09:35

tash e kuptove vlla duki se ne qfar menyre qan gruaja apo femra sepse lotet e saj tregojn se qfar ka ne zemer sepse femra me lotet e saj tregon


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga L86 prej Sun 25 May 2008, 19:02

qajn vet kot 8)
avatar
L86

Shteti : MILAN
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11025
Regjistruar mė : 03/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 26 May 2008, 13:46

qajne se u vine tezet dhe i ka mare malli shume hahahhaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 01:15

morena shkruajti:
L86 shkruajti:qajn vet kot 8)
cig hahahahahah

Morena si ka mundesi qe pajtohesh me kete?!Sleep Very Happy

Sa per memaliaj e di qe eshte i poshter ky Shocked puc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 27 May 2008, 13:24

Kotelja shkruajti:
morena shkruajti:
L86 shkruajti:qajn vet kot 8)
cig hahahahahah

Morena si ka mundesi qe pajtohesh me kete?!Sleep Very Happy

Sa per memaliaj e di qe eshte i poshter ky Shocked puc
hahahaahaaaaa
flm o zot qe nuk kemi dhe ne teze thuj, pa keto le te qajne se kete pune kane hahahahahhaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga blina prej Tue 27 May 2008, 13:29

Po ka shum arsyje pse qajn grate, mirpo une lirisht mund te thoja se nuk jan vetem grat qe qajn ka dhe disa qe veten e quajn burra te cilet qajn me shum se shume gra.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11441
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Naki prej Tue 27 May 2008, 14:32

blina shkruajti:Po ka shum arsyje pse qajn grate, mirpo une lirisht mund te thoja se nuk jan vetem grat qe qajn ka dhe disa qe veten e quajn burra te cilet qajn me shum se shume gra.
8) 8) 8) blina e mban mend si qajtem kur u ndame Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Musafir prej Tue 27 May 2008, 15:01

perse e lendon thell ne zemer i dashuri Very Happy


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga akili prej Tue 27 May 2008, 20:54

cdo njeri qane kure ka halle dhe grat qain nga halli dhe jo nga malli
se grate nuk qain kot nuk kane cte bein dhe thone hajde tja fusim nje te qare
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11175
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Naki prej Tue 27 May 2008, 20:56

Xhemile a qajme per inati te Hatigjes keshtu une i degjoja grat kur isha i vogel 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga akili prej Tue 27 May 2008, 20:57

paske qen kriminel mo naki
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11175
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga blina prej Tue 27 May 2008, 21:40

Eh mor naki sikur po nuk do te njihesha do mendosha o zot qfar je po shyqyr zoti qe te njo ja per ty e di qe ti din veq me qesh se tu qajt ste kam pa kurr

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11441
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Bardhi prej Wed 28 May 2008, 02:42

Sigurisht jo pėr ndonjė gjė tė madhe por tė vogėl, se po tė ishte e madhe ballaisen e nuk vinė nė vete nja njė javė king
avatar
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 11977
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Musafir prej Wed 28 May 2008, 07:27

waw vlla Bardhi flm per fjalet se normal esht kjo ama me jav e muaj qajn kur na bejn meshkujt te vuajm hahaha


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 31 May 2008, 09:05

Sepse u shembet bota mbi koke!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga deti prej Sat 31 May 2008, 10:20

Grate qajne shpeshehere edhe pa ndonje arsye te forte sikur qe edhe mund te qeshin poashtu pa ndonje arsye. Eshte ne natyren e tyre dhe ne duhet te mesohemi me keto dukuri.

Ja nje pergjigje te ngjashme me te Koteles:
Sepse u shembet tona nen kembe!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi