» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Deshira momentit...

Faqja 4 e 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 01 Jul 2010, 13:49

Te pi nje cigare... uhhh!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 13:51

Kotelja shkruajti:Te pi nje cigare... uhhh!

Mos pini molla, hani cigare NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 13:54

Mos hani cigare po hani banane pi nje caj nane

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 13:54

E Dashuruar shkruajti:Mos hani cigare po hani banane pi nje caj nane

mos harro edhe nje krem banane NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 13:55

Me ik per gjum

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 01 Jul 2010, 13:56

Ti keta dy lart Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 13:56

bounce ska gjum sot bounce
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 13:58

Kotelja shkruajti:Ti keta dy lart Very Happy

Po ajt qarrkullo kotel te shof njeher ne jemi dy ti njo moj

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Thu 01 Jul 2010, 13:58

te hy ne msn se spo me pranon
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 13:59

Ja do vjen ne plan te dyte maqori tani NeutralNeutralNeutral ,kujdes a NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 13:59

Arjana shkruajti:te hy ne msn se spo me pranon

e paske msn shume mendjemadh, si ka mundesi kete vajz te bukur mos me e pranu, po msn jan tranu kohen e fundit NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 14:00

Mjauuuuuuuuu ta gris fytyren un ti siper e din ket hahahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Thu 01 Jul 2010, 14:01

oo interesant bej dicka interesante e ndoshta i vjen marre e ma hap
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 01 Jul 2010, 14:02

Hahahahahahaha interesant mke bo me qesh me ze... hajr ishalla!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 14:05

Qyy qa bohet ketu u paska lidh kabllat hahahahahah e msn

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 14:07

Arjana shkruajti:oo interesant bej dicka interesante e ndoshta i vjen marre e ma hap

ndroje krejt msn, qenka me te vertete i pa fytyre NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 14:07

Kotelja shkruajti:Hahahahahahaha interesant mke bo me qesh me ze... hajr ishalla!

qeshu qeshu se kush qesh e vesh NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Thu 01 Jul 2010, 14:12

ta perplas pc se mi ngriti nervat tash
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 14:13

Hajt kaloni sa me bukur ju pershendes gjithve vazhdim te kendeshme Stafi ika tung

Interesanti mos i jep koses shum po e presesh kok tu e lip macen

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Thu 01 Jul 2010, 14:17

ta persh motrushen siper,klm stafushe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Jul 2010, 15:42

Ti pershendes te gjith se ika una

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 17:16

Ta Puthii dikann
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9493
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 01 Jul 2010, 17:45

skam

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bardha1 prej Thu 01 Jul 2010, 19:08

Te jem ngat familjes time

Bardha1

Postime : 16
Kyējet nė forum : 8710
Regjistruar mė : 19/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Elda prej Thu 01 Jul 2010, 20:25

S“kam asnje deshir
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9519
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 01 Jul 2010, 20:55

te jam ne pushimee

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12767
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arni-y prej Fri 02 Jul 2010, 04:28

tė bie nė krevat, se zbardhi dita, unė akoma kėtu!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9164
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jul 2010, 09:31

Freski se shume Nxeht

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 02 Jul 2010, 09:41

Nje kaffe me limon nga Kotelja.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11548
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Fri 02 Jul 2010, 09:43

te pi kafen e mengjesit me keto bukuroshet online qe jane, une do paguaj kafet, ju mengjesin NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jul 2010, 10:57

Po dali pak per shoping

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Fri 02 Jul 2010, 14:48

Te isha aty ku dua une

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12868
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Jul 2010, 15:52

te me pushoj koka
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Adonisi prej Sun 04 Jul 2010, 00:12

Do doja qe t'me sheh dikush tani qe po ka aq shume deshire...

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11376
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Elda prej Sun 04 Jul 2010, 00:28

qe te mos esht kaq shum nxeht
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9519
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Sun 04 Jul 2010, 00:46

i pa dukshmi te behet i dukshem
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Elda prej Sun 04 Jul 2010, 00:53

Arjana shkruajti:i pa dukshmi te behet i dukshem

deshira qe tek arjana te bie vetem shi
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9519
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 04 Jul 2010, 00:56

Te jem ne nje vend tani

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Sun 04 Jul 2010, 01:49

Elda shkruajti:
Arjana shkruajti:i pa dukshmi te behet i dukshem

deshira qe tek arjana te bie vetem shi


te pushoj shiu se dua te shkoj ne plazh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14899
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 04 Jul 2010, 11:44

??????????????????????????????

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12767
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi