» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Deshira momentit...

Faqja 5 e 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 04 Jul 2010, 12:13


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Geri prej Sun 04 Jul 2010, 12:52

Princesha shkruajti:
Ta puc icik kete dleqin
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 04 Jul 2010, 13:39

Te flej gjum

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Sun 04 Jul 2010, 15:08

te fle e une por e kote
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 04 Jul 2010, 22:23

deshira momentit , gjdo deshir qe do me realizohet mua ti trasferohet personit qe dua une ti bej 2 deshira ajo qe dua une

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga lolita prej Mon 05 Jul 2010, 04:55

Te kem gjum tani

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 05 Jul 2010, 14:38

Te flas me komshin tim,qe nuk qenka sot online

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Mon 05 Jul 2010, 15:33

te rrembej njerin se valla shum durova
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 05 Jul 2010, 18:10

Nje shpull per Interesantin ashtu per qef

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 05 Jul 2010, 23:34

Te iki tja fus gjumit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 06 Jul 2010, 00:46

nje mmpuc per te gjithe cunat !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11455
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Tue 06 Jul 2010, 09:51

E Dashuruar shkruajti:Nje shpull per Interesantin ashtu per qef

bashkangjitja edhe nje kafe nese nuk perton NeutralNeutralNeutral Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 06 Jul 2010, 09:55

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Nje shpull per Interesantin ashtu per qef

bashkangjitja edhe nje kafe nese nuk perton NeutralNeutralNeutral Mad

sa mire bone dhe nje kafe pas shpullave

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Tue 06 Jul 2010, 10:00

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Nje shpull per Interesantin ashtu per qef

bashkangjitja edhe nje kafe nese nuk perton NeutralNeutralNeutral Mad

sa mire bone dhe nje kafe pas shpullave

edhe nga nje embelsir tetove NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 06 Jul 2010, 10:02

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Nje shpull per Interesantin ashtu per qef

bashkangjitja edhe nje kafe nese nuk perton NeutralNeutralNeutral Mad

sa mire bone dhe nje kafe pas shpullave

edhe nga nje embelsir tetove NeutralNeutralNeutral


ani cfar torte don boema apo arra

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Tue 06 Jul 2010, 10:17

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Nje shpull per Interesantin ashtu per qef

bashkangjitja edhe nje kafe nese nuk perton NeutralNeutralNeutral Mad

sa mire bone dhe nje kafe pas shpullave

edhe nga nje embelsir tetove NeutralNeutralNeutral


ani cfar torte don boema apo arra

nje torte sa me te embel , ti e di cfare Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 06 Jul 2010, 10:24

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Nje shpull per Interesantin ashtu per qef

bashkangjitja edhe nje kafe nese nuk perton NeutralNeutralNeutral Mad

sa mire bone dhe nje kafe pas shpullave

edhe nga nje embelsir tetove NeutralNeutralNeutral


ani cfar torte don boema apo arra

nje torte sa me te embel , ti e di cfare Very Happy

me e embel eshte torta Arra

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Tue 06 Jul 2010, 10:27

me e embel eshte torta Arra Very Happy

nuk ka dicka jo te embel nga ti, krejt te embla jone NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 06 Jul 2010, 10:30

Interesant shkruajti:
me e embel eshte torta Arra Very Happy

nuk ka dicka jo te embel nga ti, krejt te embla jone NeutralNeutralNeutral


Kam me te reh un ti

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Tue 06 Jul 2010, 15:18

te hap syte mire se ende ne gjume jam
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 06 Jul 2010, 18:28

te me pushoj e djegura sepse jam percelluar sot

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Jul 2010, 21:59

Te kisha komshin ne linje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Erisa prej Tue 06 Jul 2010, 22:36

Nje Akullore

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9093
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Wed 07 Jul 2010, 08:58

Erisa shkruajti:Nje Akullore

e do te ftoht apo cfare NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 07 Jul 2010, 09:22

Nje kafe mengjesi nga naki ose Interesanti kush eshte mei shpejt hahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Wed 07 Jul 2010, 09:25

E Dashuruar shkruajti:Nje kafe mengjesi nga naki ose Interesanti kush eshte mei shpejt hahahaha

per shpejtesi mos te flasim fare, Naki beja kafen , une do ja dergoj NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Wed 07 Jul 2010, 09:27

E Dashuruar shkruajti:Nje kafe mengjesi nga naki ose Interesanti kush eshte mei shpejt hahahaha
Nime kafe do ti ne cilin krah u zgjove ani shpejt shife shife e une qe prita tere diten ne Tetove per nje kafe ku ishe ti e... Sdu ta bej plas e qaj nuk ta bej.
Interesant qu beja kafen se burri njehere thote JO

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Wed 07 Jul 2010, 09:30

NeutralNeutralNeutralNeutral aaa cfar me ka gjet, edhe kafet duhet me i be une , ja se une prap po e bej, shpresoj se nuk do kerkoni edhe mengjes NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 07 Jul 2010, 09:32

Naki shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Nje kafe mengjesi nga naki ose Interesanti kush eshte mei shpejt hahahaha
Nime kafe do ti ne cilin krah u zgjove ani shpejt shife shife e une qe prita tere diten ne Tetove per nje kafe ku ishe ti e... Sdu ta bej plas e qaj nuk ta bej.
Interesant qu beja kafen se burri njehere thote JO


Ne krah te djath jam zgju nuk zgjohem ne kraht te majt un Shi shi sa mire me ben kafe me gjith qef edhe pse un ste dhash kafe ani naki bota sillet

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 07 Jul 2010, 09:33

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Nje kafe mengjesi nga naki ose Interesanti kush eshte mei shpejt hahahaha

per shpejtesi mos te flasim fare, Naki beja kafen , une do ja dergoj NeutralNeutralNeutralNeutral
e kam dite se ti me ben prap kafen kot e thash emrin e nakit

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Wed 07 Jul 2010, 09:35

Po pra eshte i degjushem djali dhe per kete qe degjon nuk ka mbet si une vejan hahahahahaha amo burri thote ihere jo motra ime

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Wed 07 Jul 2010, 09:36

Naki shkruajti:Po pra eshte i degjushem djali dhe per kete qe degjon nuk ka mbet si une vejan hahahahahaha amo burri thote ihere jo motra ime

NeutralNeutralNeutralNeutral oo naki , burri qe eshte burr, i varr mbi murr, e i bjen me gurre NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 07 Jul 2010, 09:38

O naki vec mos e bej kafe njo ene njo bej dy

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Wed 07 Jul 2010, 16:29

nje akullore plz
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 07 Jul 2010, 17:07

skam per momentin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Wed 07 Jul 2010, 21:42

te vij dikush
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 08 Jul 2010, 09:39

te vazhdoj te fle, sepse kam vetem disa ore gjum :bed:
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 08 Jul 2010, 09:42

Gjum vetem

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 08 Jul 2010, 09:50

E Dashuruar shkruajti:Gjum vetem

a ka dicka qe shkon para gjumit NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 08 Jul 2010, 14:27

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Gjum vetem

a ka dicka qe shkon para gjumit NeutralNeutralNeutralNeutral

ka shum gjona

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi