» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Deshira momentit...

Faqja 2 e 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 24 Jun 2010, 10:11

O miku im po pak si shum bre tu bo hahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 24 Jun 2010, 10:12

E Dashuruar shkruajti:O miku im po pak si shum bre tu bo hahahaha

kjo eshte deshire e momentit, nuk don te na lesh asnje deshir ti neve Shocked
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 24 Jun 2010, 10:15

Te isha pran Dikujt
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9562
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 24 Jun 2010, 10:21

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:O miku im po pak si shum bre tu bo hahahaha

kjo eshte deshire e momentit, nuk don te na lesh asnje deshir ti neve Shocked


Ej vec shpulla nuk dua deshira jote do bohet hahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Drini prej Thu 24 Jun 2010, 10:41

Te jem me Samken ne kete moment!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 24 Jun 2010, 10:53

Te jam Afer drini e te ja kafshoj Buzen hahaha
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9562
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Thu 24 Jun 2010, 12:12

Te isha ne Tetove

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga deti prej Thu 24 Jun 2010, 15:29

Qe edhe momentet tjera ne vijim te jene si ky tani.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Jun 2010, 15:31

Te ju pershendes nga zemra se me duhet te iku

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 24 Jun 2010, 15:32

Lumturia te zgjas ter jeten.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 24 Jun 2010, 15:38

Te shoh perendimin e diellit qe djeg xhufkat ne qiellin e kuqrremte. Te shoh se si fshihet pas kodrave dhe ta bind veten qe keshtu ikin dhe njerezit nga njeri tjetri, ngadale, pa u ndjere, per te mos u kthyer me... Ajo shtepia e bardhe prane liqenit me pata me zgjon deshiren per perendime...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13833
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga deti prej Thu 24 Jun 2010, 16:07

Te shoh lindjen e diellit qe zbardhe qiellin e kalter. Te shoh se si ngritet lart duke iu dhene shkelqimin kodrave dhe fushave dhe ta bind veten se keshtu vijne edhe njerezit prane njeri tjetrit, ngadale, pa u ndjere, per te mos ikur kurre me... Ajo shtepia e bardhe prane liqenit me pata ma zgjon deshiren per lindje te reja...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Thu 24 Jun 2010, 16:09

ta kem mire me veten
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 24 Jun 2010, 19:27

deti shkruajti:Te shoh lindjen e diellit qe zbardhe qiellin e kalter. Te shoh se si ngritet lart duke iu dhene shkelqimin kodrave dhe fushave dhe ta bind veten se keshtu vijne edhe njerezit prane njeri tjetrit, ngadale, pa u ndjere, per te mos ikur kurre me... Ajo shtepia e bardhe prane liqenit me pata ma zgjon deshiren per lindje te reja...
Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13833
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Thu 24 Jun 2010, 20:18

te plakem me te
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 27 Jun 2010, 22:43

Te kisha afer meje zemren time.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Sun 27 Jun 2010, 22:49

Ka shume nuk di cilen ta zgjedhi megjithate jeta vazhdon ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Mon 28 Jun 2010, 00:16

nje lajm
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arni-y prej Mon 28 Jun 2010, 06:50

Tė hidhem nga njė urrė e lartė, ta ndjej adrenalinin e Banxhit! 59
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9233
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 09:15

Te isha afer E dashuruares dhe tja hudhja nje gote me uje per ta zgjuar sepse shume po fle NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kotelja prej Mon 28 Jun 2010, 10:14

Interesantit

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13833
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 10:25

Interesant shkruajti:Te isha afer E dashuruares dhe tja hudhja nje gote me uje per ta zgjuar sepse shume po fle NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

e pash se me dul aq heret gjumi paska qen gota jote me uje te ftohet

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 10:28

deshira e momentit per keto dy lart meje nga nje 2355547
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 10:31

Nje kafe do te doja te pi ne ket mengjes me kotelen dhe interesantin sepse jemi vetem ne forum ihaaa te bejm pak qef

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 10:33

E Dashuruar shkruajti:Nje kafe do te doja te pi ne ket mengjes me kotelen dhe interesantin sepse jemi vetem ne forum ihaaa te bejm pak qef

kafet te na i bene E Dashuruara se i ben te embla si eshte vet NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 10:38

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Nje kafe do te doja te pi ne ket mengjes me kotelen dhe interesantin sepse jemi vetem ne forum ihaaa te bejm pak qef

kafet te na i bene E Dashuruara se i ben te embla si eshte vet NeutralNeutralNeutral

normale e nuk e din se une te embela i bej

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kotelja prej Mon 28 Jun 2010, 10:46

Hahahaaa kafet po i boj une me gjithe qejf per te trete... interesant bone mengjesin amannnnn cka te ka qellu hahahahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13833
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 11:01

Kotelja shkruajti:Hahahaaa kafet po i boj une me gjithe qejf per te trete... interesant bone mengjesin amannnnn cka te ka qellu hahahahaaa

po jau beje nga nje ve ne sy NeutralNeutralNeutralNeutral , dicka tjeter a doni hahah
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 11:09

Edhe nje jav nga Deti nuk eshte keq

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Drini prej Mon 28 Jun 2010, 11:11

Vetem nje jave a? S'mjafton, une dua dy jave se paku!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kotelja prej Mon 28 Jun 2010, 11:13

A ti thej dy ve ... mos bre a ska mbet dicka tjeter a ... cka po me hahet nje peshk per dreke... interesant don me ardhe darka pa na bo send Very Happy... phiiii dembel he burre

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13833
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 11:14

Kotelja shkruajti:A ti thej dy ve ... mos bre a ska mbet dicka tjeter a ... cka po me hahet nje peshk per dreke... interesant don me ardhe darka pa na bo send Very Happy... phiiii dembel he burre

Mengjesin e keni nga une, dreken e keni prap nga une po ju paguni NeutralNeutralNeutral , E Dashuruara ne cilin deti don veq fol Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 11:18

Interesant shkruajti:
Kotelja shkruajti:A ti thej dy ve ... mos bre a ska mbet dicka tjeter a ... cka po me hahet nje peshk per dreke... interesant don me ardhe darka pa na bo send Very Happy... phiiii dembel he burre

Mengjesin e keni nga une, dreken e keni prap nga une po ju paguni NeutralNeutralNeutral , E Dashuruara ne cilin deti don veq fol Very HappyCfar bohet ket bre mos u zini se une va boj mengjesin,dreken e darken cfar doni vec folni aman mos kerkoni shum


Ne Turqi nuk bohet keq nje jav

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 11:27

deshira e momentit te ha dicka nga e dashuruara, veq jo shpulla NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 11:30

Cfare ke deshir te hajsh naj flakaresh apo naj boks te hekurit

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 11:33

hahahaha , nje flakaresh me dashuri, qe te mos jete me nevorz NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 11:35

hahaha qysh e don te bute apo te zjarrt hahahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 11:41

deshira kishte me qene te jete e bute :bum:
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 11:44

Ok te perqafoj pra kalo nje dite sa me te bukur Interesant

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 11:45

E Dashuruar shkruajti:Ok te perqafoj pra kalo nje dite sa me te bukur Interesant

2355547 gjithashtu , mos u lodh shume a NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi