» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tinguj malli per..

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Tinguj malli per..

Mesazh nga Voglushja prej Tue 17 Mar 2009, 00:02

Per cka keni malle ne keto momente?
Kam mall per vellaun

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga arta prej Tue 17 Mar 2009, 00:08

Kam mall per Voglushen jocolor
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10663
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Voglushja prej Tue 17 Mar 2009, 00:11

arta shkruajti:Kam mall per Voglushen jocolor
booooooooo
e moj arta ketu me ke
kam mall per xonin

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Geri prej Tue 17 Mar 2009, 06:35

Kam malle per vllan ic.cry
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Voglushja prej Tue 17 Mar 2009, 08:30

Kam mall per xonushin

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga MiTi prej Tue 17 Mar 2009, 13:19

Kam Mall Per Tinen qe e dua shum
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10602
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Mar 2009, 15:29

s'kam mall per asgje dhe askend

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga MiTi prej Tue 17 Mar 2009, 16:19

Skam Mall per Asgje Shpresoj te jet mir gjdo her
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10602
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Geri prej Tue 17 Mar 2009, 22:02

Kam mall per Njonen Razz Razz
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Voglushja prej Wed 18 Mar 2009, 10:22

Kam mall per Njonin Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 18 Mar 2009, 10:49

Kam mallper..!? Per mallin tim!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11533
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Mar 2009, 10:54

kam shum mall per motren timeeeeee

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Voglushja prej Wed 18 Mar 2009, 14:49

Edhe une kam mall per motren Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Geri prej Fri 20 Mar 2009, 21:58

Kam malle per njonen
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Voglushja prej Fri 20 Mar 2009, 23:00

Kam mall per nje mike timen,ka kohe qe se kam pare Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga lolita prej Sat 21 Mar 2009, 00:54

Kam mall per njonin Sad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga summer spell prej Sun 22 Mar 2009, 10:49

Kam mall per ty zemra ime !!

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11867
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Interesant prej Sun 22 Mar 2009, 14:57

summer spell shkruajti:Kam mall per ty zemra ime !!

haj medet haj NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Voglushja prej Sun 22 Mar 2009, 15:00

Kam mall per motren time

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga summer spell prej Tue 07 Apr 2009, 18:49

Kam mall per shoqerine time te vjeter Sad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11867
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 07 Apr 2009, 19:15

kam shum mall per motren time ajo eshte gjithcka per mua

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga lolita prej Tue 07 Apr 2009, 21:43

Kam shum mall per BABIN Sad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Annika prej Tue 07 Apr 2009, 21:48

Kam mall pėr shtėpinė nje Nėnė dhe Babai Sad

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Geri prej Tue 07 Apr 2009, 22:18

Kam mall per motrushem time Voglushen 8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tinguj malli per...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Nov 2009, 17:57

Tema eshte per ke ekni mall kush ju mungon ?

TINGUJ MALLI PER BABIN TIM

BABIT TIM


Na rrite me mundim
e na le ne kujtim
eh babi gjall te ishe
un kurr vuajtje nuk do kisha
jo jo nuk mund ta besoj
qe pa ty po jetoj

zgjohu zgjohu o babi
mengjesi eshte gati
pjata jote po te pret
karriga jote eshte mbet shkret

oh zot si munde
te me lesh ne vetmi
si e more nje shpirt njeriu te ri
keshtu e paska kjo jete
kur je me se miri
nuk te le te qete

eh jete jete ma ndalove gezimin
sikur nje femijut kur i ndalohet rrita
po un nga ti o perendi kete nuk e prita
zemra ime renkon syri me loton
shpirti im digjet si zjarr
trupi im ka mbet i vrare

babi ku je ftohte a ke
babi ku fle ti
ne dhe te zi qe te mbuloj ty
babi kam nevoj per ty
nuk mundem me jeten ta shty
shtepia eshte bosh
gjithqka pa ty babi eshte kot

nje jete koti qe se perballon as loti
nje jete e pa meshir qe te mori
pa te then lamtumir
fjala jote gjithandej tingellon
kur me thoje babi shum te don
ti je zogu im qe shtepin ma mbush
me gezim e le zogun dhe ike larg
as te merrja hallahin nuk me prite

ky zog sote eshte i plagosur
me zemer e shpirt te sakatosur
me nje krah te thyer ne nje rrug te pa kthyer
ti ike me nej rrug pa kthim
atje larg ne hamshim

sa do doja te isha ne vendin tend
eh ti te jetoje sepse e meritoje
qme duhet jeta me jetu
kur ty ste kam un e lumtur nuk jam

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga lolita prej Mon 23 Nov 2009, 19:19

A Princesha sa e bukur kjo poezi edhe mu me mungon Babi ime

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 15:49

Per babin tim qe me mungon qdo sekond, eshte tragjike te flasesh per vdekjen tende, se te dhembe deri ne fund te shpirtit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 08:33

per babin tim qe po emmungon shum sot ne kete dite bajramit as qe du me festu bile pa ty babi ska asgje e shof e ndjej qe gjithqka bosh eshte pa ty https://www.youtube.com/watch?v=vTg6Rzvw8U8&feature=related

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Dec 2009, 19:34

Per ata qe nuk jetojn me

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 Jan 2010, 10:09

Per ty nese do ta dish sa mall kam per ty
ngrije syte lart e shiko qiellin
blu
nese qielli ka nje mbarim
atje shuhet dhe malli im

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 16 Jan 2010, 11:52

princesha shkruajti: Per ty nese do ta dish sa mall kam per ty
ngrije syte lart e shiko qiellin
blu
nese qielli ka nje mbarim
atje shuhet dhe malli im


princesha: leshova syt qiellit por nuk ja shof mbarimin apo fundin do thot qe sdo shuhet malli per ty

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 16 Jan 2010, 20:52

Tinguj malli per gjyshin tim qe nuk arrita ta njihja kurre.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 Jan 2010, 21:09

Per kujtimin qe prehet.Arkivol u be zemra ime, lule iu shenderruan lotet e mi, dhe qiri flaka e shpirtit tim.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 16 Jan 2010, 21:21

arla shkruajti:Per kujtimin qe prehet.Arkivol u be zemra ime, lule iu shenderruan lotet e mi, dhe qiri flaka e shpirtit tim.


sa mir ke then , kshu do kisha then

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 14:40

Kam mall per dike

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 14:45

Kam mall per disa caste qe nuk kthehen me!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9942
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 14:50

PER BABIN TIM

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 15:03


..............dik.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9942
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 15:04

per shoqen time te ngushte qe nuk gjindet ketu ka ik ne tiran

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 15 Feb 2010, 15:31

Kam mall dhe nostalgji per kohe qe nuk kthehen me!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tinguj malli per..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi