» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Martese e keqe???

Shko poshtė

Martese e keqe???

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 00:36

Nje martese e keqe mund te demtoje grate, por jo burrat. Meshkujt jane imune ndaj problemeve shendetesore, qe jane pasoje e marredhenieve ne cift por femrat e vuajne deshtimin.Femrat e perfshira ne martese me konflikte jane me te ekspozuara ndaj prekjes nga semundjet e zemres, goditjet ne tru, apo diabeti.
Ne martesat e keqija femra eshte ajo qe kalon ne depresion.Meshkujt, edhe pse mund te kene shenja depresioni, nuk kane shfaqur shenja te demtimit psikologjik te shendetit te tyre.Aspektet negative te nje martese te keqe, si debatet dhe merzitja, mund te transformohen ne probleme fizike dhe mendore per te dyja sekset, por ne fakt kjo eshte e vertete vetem tek grate.


Ca te bejme,vuajme ne te shkretat
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15055
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi