» Cila ėshtė miqėsia sot?
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_lcapMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Voting_barMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_rcap 
Geri (7161)
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_lcapMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Voting_barMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_rcap 
lolita (6766)
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_lcapMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Voting_barMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_rcap 
Annika (6751)
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_lcapMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Voting_barMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_lcapMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Voting_barMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_lcapMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Voting_barMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_rcap 
Interesant (4173)
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_lcapMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Voting_barMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_rcap 
Arjana (3724)
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_lcapMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Voting_barMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_rcap 
albi (3377)
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_lcapMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Voting_barMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_rcap 
Adisa (3282)
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_lcapMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Voting_barMiku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Vote_rcap 


Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga deti prej Fri 12 Mar 2010, 09:16

Miku i mire per kohe te veshtire!
Na ka rene ta degjojme shpeshehere kete shprehje. Dikush nga ne mbase edhe e ka provuar e dikush jo.
Pervec anetareve te familjes, patjeter se ekziston edhe dikush tjeter me te cilin kemi nje afersi. Kjo afersi mund te jete shume intime. Me mikun (shokun/shoqen) e zemres mund te bisedojme edhe per gjera qe me anetaret e familjes nuk i flasim.
Jo gjithmone jemi te lumtur. Kemi edhe momente deshperimi, ndjeshmeri emocionale, humbje vetbesimi, mbyllje perbrenda vetes etj.
A e keni ndjere ndonjehere nevojen per mikun, per krahun e tij ku do te qanit dhe ngushelloheshit ne te njejten kohe?
Pres me kurreshtje opinionet Tuaja rreth kesaj teme!
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14677
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga blerina-kumanova prej Sat 13 Mar 2010, 22:21

Jashte teme, stafi!
avatar
blerina-kumanova

Shteti : Kumanova
Postime : 31
Kyējet nė forum : 10125
Regjistruar mė : 09/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Mar 2010, 15:45

Nje nga pikat me te dobta sot te njerezimit eshte miqesia.Ne flasim per miqesi sepse ndihemi mire kur duam te ndiejme qe rrethohemi nga njerez qe na kuptojne dhe na mbeshtesin.Po gjithmone nuk dime t'i pergjigjemi pytjes me saktesi nese do na duhej nje sprove per besnikerine e miqve.Nuk dua te them qe miqesia eshte gjeja me e shtrenjte, nuk besoj ne nje miqesi te perjetshme, sepse une dua thjesht ruajtjen e ekulibrit nga cdokush.Ate gje qe e kam te veshtire te kuptoj eshte qe pse te bejme nje zgjedhje te shoqerise , kur gjithkush
nga ne mund te behet shoqeror si individ.
Persa i perket pytjes aq e madhe ka qene deshira per te folur me dike ,aq sa kurre nuk kam fol.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 14 Mar 2010, 17:15

miku i mir per kohte te fshtire vet fjalia tregon se ne shum kem nevoj tekem nji mik te mir se i besojm dhe te kshillohemi kur jem te piklluar po ne fakt sot ne shoqri ton nuk ka mik te sinqert po ka vetum mik te interesit un besoj se dhe ju jeni bind se jata asht interes.
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11806
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 15 Mar 2010, 15:02

Miqesi e vertete, fjala qe sa me shume kalon koha, aq me pak e pranishme po behet ne jeten tone. Sot eshte shume e rralle te gjesh miqesine e vertete, pasi gjerat po ndryshojne dhe asgje nuk eshte me aq e paster dhe aq e sinqerte sa dikur. Sot njerezit bashkohen me njeri-tjetrin sipas perftimeve dhe interesave te perbashketa.
Por ka edhe raste kur gjenden miq per koke, pasi nga vete emri qe mbajme, qenie njerezore kemi dobesite tona dhe lind nevoja qe cdo gezim dhe aq me teper nje hidherim ta ndajme me dike qe na kupton, na degjon dhe mbi te gjitha na mbeshtet ne menyre te pakushtezuar. Dhe vjen rasti i testimit te kesaj miqesie, ne raste te veshtira atere kur ti ke me shume nevoje per dike, per dike qe di te te zgjase doren dhe te te ofroje gjithcka qe mundet, per te kaluar se bashku ate qe ty aq shume te dhemb dhe te mundon.
Ndonjehere kur i referohemi termit miqesi, pergjithesisht flasim per te tjeret, por s'duhet harruar se nese me te vertete duam nje mik, se pari duhet te jemi edhe vete ne mik per dike.
firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 12080
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga NADJA prej Mon 15 Mar 2010, 17:55

sic e thote edhe vete fjalia miku i mire njihet ne kohe te veshtire sepse une besoj kur jemi keq kemi me te vertete nevoje per nje miqesi te vertete sepse se je mire mundesh tia dalesh elle vetem e ne ditet e tashme miqesi e vertete ka mbetur me te vertete pak por ka akoma nga ata qe jane me te vertet miq dhe eshte nje gje shume e bukur sepse ndonjehere ndihmen qe ta jep miku i o mikja e vertet smun ta japin ndoshta as prinderit dhe te afermit per kete une shpresoj qe miqesia e vertet te rritet dita dites
NADJA
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 10176
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 17:58

miku i sinqert ka vler ta madhe
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11806
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Vizitor prej Wed 28 Apr 2010, 12:54

Njė mik i thjeshtė prezantohet kur tė merr nė telefon.
Njė mik i vėrtetė nuk ka pėrse ta bėjė kėtė.

Njė mik i thjeshtė e hap njė bisedė duke folur pėr jetėn e tij.
Njė mik i vėrtetė thotė: “Ē’tė reja kemi nga ty?”

Njė mik i thjeshtė mendon qė problemet pėr tė cilat ti ankohesh janė tė tanishmet.
Njė mik i vėrtetė thotė: “Ti ke qėnė duke u ankuar pėr tė njėjtėn gjė pėr 4 vjet. Lėviz nga vendi ėshė
koha pėr tė bėrė diēka pėr kėtė.”
Njė mik i thjeshtė nuk tė ka parė asnjė herė duke qarė.
Njė mik i vėrtetė i ka shpatullat ende tė lagura nga lotėt e tu.

Njė mik i thjeshtė nuk i di emrat e prindėrve tė tu.
Njė mik i vėrtetė ka numrat e tyre tė telefonit nė celularin e tij.

Njė mik i thjeshtė nuk do qė ta marrėsh nė telefon kur ai ėshtė nė gjumė.
Njė mik i vėrtetė tė pyet pėrse u mendove aq shumė pėr tė telefonuar.

Njė mik i thjeshtė kėrkon qė tė flasė pėr problemet e tua.
Njė mik i vėrtetė kėrkon tė tė ndihmojėty me problemet e tua.

Njė mik i thjeshtė ėshtė vetėm kurioz pėrhistoritė e tua romantike.
Njė mik i vėrtetė di edhe lėndimet e tua nga kėto histori.

Njė mik i thjeshtė kur tė vjen pėr vizitė sillet si mysafir.
Njė mik i vėrtetė hap frigoriferin tėnd dhe i shėrben vetes.

Njė mik i thjeshtė mendon qė miqėsia juaj ka marrėfund pasi keni pasur njė konflikt.
Njė mik i vėrtetė mendon qė nuk mund tė quhet miqėsi derisa tė jeni pėrballur me njė konflikt.

Njėmik i thjeshtė pret qė ti tė jesh gjithmonė gati pėr atė.
Njė mik i vėrtetė pret qė tė jetė gjithmonė gati pėr ty.

Nje mik i thjeshtesjell nje shishe me vere ne ahengun tend.
Nje mik i vertete vjen me heret, te ndihmon te gatuash dhe qendron me vone te ndihmon te pastrosh!

Njemik i thjeshte degjon ate qe ti thua.
Nje mik i vertete degjon ate qe ti nuk e ke thene.

Mik i vertete nuk eshte ai qe do te vriste
per ty, por ai i cili do te vdiste per ty.

Miqesia e vertete nuk eshte nje gje madhe - eshte nje milon gjerash te vogla.

Mik i vertete eshte ai i cili te merr doren dhe te prek zemren.

Miku I Vertete Eshte Qe Nuk Te Le Te Qash
Miku I Thjesht Te Fshin Lotet

MikuI Thjesht Te Therret Te Lidhesh Qenin
Miku I Vertete E Lidh Qenin Vete

Miku I Thjesht Troket Tek Dera
Miku I Vertete E Hap DerenMe Celes

Miku I Thjesht Te Thote Pune Te Mbare
Miku I VerteteTe Thote Ma Jep Lopaten MuaMiku I Vertete Eshte Qe Nuk Te Le Te Qash
MikuI Thjesht Te Fshin Lotet

Miku I Thjesht Te Therret Te Lidhesh Qenin
Miku I Vertete E Lidh Qenin Vete

Miku I Thjesht Troket Tek Dera
Miku I Vertete E Hap Deren Me Celes

Miku I Thjesht TeThote Pune Te Mbare
Miku I Vertete Te Thote Ma Jep Lopaten MuaMiku IVertete Eshte Qe Nuk Te Le Te Qash
Miku I Thjesht Te Fshin Lotet

MikuI Thjesht Te Therret Te Lidhesh Qenin
Miku I Vertete E Lidh Qenin Vete

Miku I Thjesht Troket Tek Dera
Miku I Vertete E Hap DerenMe Celes

Miku I Thjesht Te Thote Pune Te Mbare
Miku I VerteteTe Thote Ma Jep Lopaten Mua

Miku I Vertete Eshte Qe Nuk Te Le TeQash
Miku I Thjesht Te Fshin Lotet

Miku I Thjesht Te Therret Te Lidhesh Qenin
Miku I Vertete E Lidh Qenin Vete

Miku I Thjesht Troket Tek Dera
Miku I Vertete E Hap Deren Me Celes

MikuI Thjesht Te Thote Pune Te Mbare
Miku I Vertete Te Thote Ma Jep Lopaten Mua


miqsia eshte dicka "e shtrejt" mendoj se vjen pas familjes


avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga deti prej Wed 28 Apr 2010, 15:13

Thenje te bukura dhe te verteta gjithsesi, per mikun dhe miqesine e vertete.
Nga keto thenje te perzgjedhura me aq kujdes, del se miku i vertete eshte i barabarte me anetarin e familjes. Pra emeruesi i perbashket eshte: afersia dhe ngrohtesia ndaj mikut, ndihma e pa kursyer dhe gadishmeria per tu sakrifikuar per te.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14677
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 15:39

miku i mire esht si per kohet e veshtira ashtu e ato te mirat gjithmon prane teje,hidherohet me te keqen tende,por edhe gezohet kur ti je mire,ky esht per mua nje mik i mire
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Naki prej Wed 28 Apr 2010, 16:07

Temen qe ka sjell Princesha do ta komentoja shume shkurt. Psikologet po te mos kishin keto shkrime nga do ta fitonin buken e gojes ?
Jane vetem shkrime ne boten ne te cilen jetojme se besoj se ndonjeri nga ne ose me plote siguri e them asnje qenje njerzore nuk mund ta bej ate qe eshte shkruar.

firma.................................................................................................................................................................................
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Image110Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Bb_net10Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 May 2010, 14:13

Miku i mirė thot keshtu!Nėse jeni duke kėrkuar pėr mua, kėrkoni pėr mua nė zemrat tuaja.
Unė kam gjetur atje njė vend pėr tė qėndruar, Unė jam gjithmonė me ju.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga memaliaj prej Fri 07 May 2010, 14:25

deti ke hapur nje nga temat me te bukura qe eshte hapur ndonjeher ne forum. sinqerisht te pershendes per kete tem qe ke hapur.
me pelqen kaq shume kjo tem deti sa nuk di nga tja nise, me beso.
nje nga gjerat qe vleresoj me shume ne jet eshte shoqeria, une sakrifikohem per te. e dua ate si asnje te dyte ne jet. po ja gjete celesin je njeriu me me fat ne bot mendo une. une flase per celesin e vertet.
nuk po futem me thell se ndryshe nuk do mbaroj asnjeher.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13145
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 07 May 2010, 15:01

Miqesine e kam pare pothuajse gjithmone te lidhur me unin e secilit prej nesh, ne disa raste edhe si deshmi e asaj cfare, vete ne jemi.
Jemi qenie njerezore dhe kemi nevoje per nje mbeshtetje, perkrahje, dhe mbi te gjitha nje dore te zgjatur drejt teje, dhe ku ka me mire se kur kjo dore drejtohet me sinqeritetin dhe respektin me te madh.
Ku ka me mire se kur njeriu ndihet mire, fillimisht me vetveten dhe me pas me ate cfare krijon, miqesine me te tjeret. Pas familjes miqesia mbetet nder gjerat me te bukura dhe te vecanta qe jeta te ofron.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 12080
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Naki prej Fri 07 May 2010, 17:09

Shume shkrime te mira per miqesin dhe jam plotesisht dakord me te gjithe juve secili nga ju keni thene fjal te embla dhe te mira. Dasht Zoti te jene keto fjale veper ne realitet !?
Une sa isha ne shkollen fillore ne klasen e pare nga mesuesi mesuam se miku me i mire i njeriut eshte libri. Pastaj mesova poashtu nga mesuesja tjeter se miku me i mire i njeriut eshte qeni. U rrita me miqt e mi....
Sot kur dal ne kafene, pune, rruge apo tubime nuk degjoj me fjalet qe mi thoshte mesusja por degjoj " Miku im me i mire eshte euro "

firma.................................................................................................................................................................................
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Image110Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Bb_net10Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga bora prej Fri 07 May 2010, 23:14

e naki eshte nje klauzole e vogel qe mesusja ne shkolle ka harru me ta thone po te pakten e ke mesu mbasi ke dal nga bankat e shkolles hahahahah
nje fjale e urte thote mo mire von se kurr ne kete rast kjo vlen per ty ahahaahahaahaha
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11647
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Aristogata prej Fri 07 May 2010, 23:20

miqt i zgjedhim ne por eshte koha qe i provon

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
Aristogata
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Naki prej Sat 08 May 2010, 00:18

Oj mela me thuaj a nuk eshte e vertete se miku me i mire sot eshte leku se ke lekun ske gje he me thuaj nese jam gabim. Leku eshte edhe per dite te veshtira edhe per te mira... ky sot eshte miku me i mire une se paku keshtu po e shof kudo sot.

firma.................................................................................................................................................................................
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Image110Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Bb_net10Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga bora prej Sat 08 May 2010, 00:21

ok ok naku nuk thash gjo une shpreha vetem nje mendim
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11647
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Naki prej Sat 08 May 2010, 00:29

Po mela nuk jam kunder mendimeve dhe shprehjeve sepse ne mund te shkruajm dite e nate pa u ndal shkrime per miqesine por realiteti sot eshte krejt ndryshe nga ato qe shkruhet. Flasim aty ku jemi dhe ate qe po bejme. Nuk ka sot miqesi yllo te rralla jane rastet qe perputhen shkrimet me larte per miqesin. Nuk them se ska mik te mire por e verteta eshte me e embla kur thuhet si eshte.

firma.................................................................................................................................................................................
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Image110Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Bb_net10Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 May 2010, 10:11

Miku mė i mirė ėshtė si njė pjesė e jona. Sė fundi, ne e kemi zgjedhur vetė se cili ka vler te jet miku yn . Miku mė i mirė ėshtė , kur ne e dimė se ai kurrė nuk do tė na dėmtojė neve . Para tyre, ne nuk duhet tė shtirem ,por te tregohemi real, nėse ne veprojmė nganjėherė ne drejtim te gabuar, dhe miku i mire te keshillon si ta regullosh gabimin dhe kur ai ėshtė gjithmonė aty pėr ty kjo do te thot qe ke nje mik ne koh te veshtir dhe kur je mire i ndan te gjitha me te,e keqja e mira ,loti ,buzeqeshja tė gjitha keto perkufizojn nje mik ose shok te mirė.

Sa per Eron Naki ne e dim se pa te nuk ben asgje por ndonjėhėr as ero nuk te vyn ndonjėhėr me mirė disa fjal te ėmbla ne nje situat te veshtir dhe te dhimbshme se sa ero nuk te qetson shpirtin, ta them un nje ngjarje te nje nipit ton para dy muajsh i vdiq djali shume i ri i kishte te gjitha Ero sa te duash ,por djalin se kishte ma dhe en kete situat nuk i duheshin Erot por nje mik shok i mire ta mbeshteste moralisht ,dhe ketu e kupton mikun ero dhe mikun shpirtror..


avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Naki prej Sat 08 May 2010, 11:15

Te kuptoj princesha amo eshte e verteta ne ditet e sotme. Ajo qe the me lart eshte shume e vertete se euro nuk te ben te lumtur as nuk te mbeshtet kur ke nevojen e merzise. Une nuk po them se eshte e pamundur kjo gje une kam 3 miq shume shume te mire qe vertet i kam miq mirpo ne gjenerale ne ditet e sotme miqesia apo miku i mire eshte kur ai/ajo ka interesin tek ty. Nese ai/ajo nuk e realizon ate qe e planifikon ne ty atehere e di si do te veproj. Ketu eshte thelbi.

firma.................................................................................................................................................................................
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Image110Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Bb_net10Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Miku i mirė per kohė tė vėshtirė, dhe qelsi i Miqesis!

Mesazh nga Arjana prej Wed 16 Jun 2010, 00:24

SI MENDONI CILAT JANE CELSAT QE PERCAKTOJNE FILLIMIN DHE VAZHDUESHMERINE E NJE MIQESIE???
A JANE KETO ME POSHTE DHE KU E SHKALLEZONI VETEN JU???

Fillueshmeria.Ēdo person duhet te ndaje me t'jeret emcionet,mendimet,pikepamjet.A jeni ju dikush qe filloni nje lidhje te re miqesore apo jeni i mbyllur ne berjen e miqve te rinj?

2.Pergjigjeshmeria.C'do person duhet te jete i pergjigjshem(jo ne kuptimin i pergjegjshem por pergjigj+shem,pran ne kuptimin e aftesise qe te degjoni te tjeret dhe te pranoni keshilla).A jeni ju i tille?

3.Sekretet personale.Ēdo njeri duhet te jape e te marre perceptime personale intime.Sa e lehte eshte per ju te shkembeni me te tjeret perceptimet personal te tipit sekret i brendshem?

4.Ndihma dhe mbeshtetja emocionale.A jeni ju dikushi qe afron ndihme te tille kur te tjeret kane nevoje?

5.Drejtimi i perplasjes mendimore.Ēdo njeri duhet te beje te mundur pranimin e kundershtimit.A e urreni ju kundershtimin?A perpiqeni ju ta shmangni ate duke shtypur ndjenjat e tua te brenshme kundershtuese?
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:30

per mu esht vetmia asnje tjeter

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8203
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Miqesia

Mesazh nga Emir Ibraimi prej Mon 09 Nov 2015, 14:21

Miqsia eshte si nje kull rere nuk eshte leht ta ndertosh,por shum leht ta renosh ;)
avatar
Emir Ibraimi
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Dardania prej Mon 09 Nov 2015, 23:50

Miku/Mikja.... E Mirė nuk ėshtė tė themi apo Shkruajmė por me Vepra....
Veprat Tregojnė tė Cilėt janė ata tė Interesit dhe Falco kur jemi nė Kohėt e Vėshtira dhe na duhen Ikun.... Tė Vėrtetėt i kemi nė gjdo Kohė dhe Vėshtirėsi pranė....Prandaj nė Jetė kemi Pėrjetuar dhe Kuptuar sė tė Cilėt janė tė Vėrtetė....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Dardania prej Wed 11 Nov 2015, 00:16

Katilja shkruajti:per mu esht vetmia asnje tjeter
Mė Pėlqe Mendimi i Juaj pėr njė Arsye.... Nė Kohėt e Sotėme ėshtė shum Vėshtirė edhe nėse Do jemi pėr Dike Mike tė mirė nė Kohė tė Vėshtirė. Anasjelltas Dikush pėr ne nuk do jenė Njėjtė....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga ballboy_network prej Mon 16 Nov 2015, 23:21

Mirėqenia krijon miq – fatkeqėsitė i venė nė provė.
Sot unė mund tė jem mirė kurse ti keq por mos harro se nesėr mund tė jet e kundėrta.
ballboy_network
ballboy_network
Forum Designer

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 11387
Regjistruar mė : 16/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė ! Empty Re: Miku i Mirė per Kohė tė Vėshtirė !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi