» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me Fal.................

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 13 Jan 2010, 20:17

Kujtimet dhe nostalgjia per kohet e shkuara. Pavaresisht gjithckaje qe ndodh, pasi jemi njerez, ka gjera qe na mbeten peng nga e kaluara dhe sado te perpiqemi nuk mund t'i fshijme dot. Mbase thjesht nje gabim na ben te humbasim shume me shume nga c'mund ta imagjinonim. Do me pelqente te dija se kush do te ishte njeriu qe do t'i kerkonit falje ne keto momente dhe perse (nese mund ta dijme).
Gjimnazistja.


Edituar pėr herė tė fundit nga gjimnazistja nė Wed 27 Jan 2010, 17:51, edituar 1 herė gjithsej
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jan 2010, 23:08

ME FAL

Mė fal qė tė shkruaj
Mė fal qė pėr ty vuaj
Mė fal qė jam dashuru
Mė fal qė smuna pa ty me jetu
Mė fal qė tė thėras
Mė fal qė vetėm pėr ty flas
Mė fal qė kom gabu
Mė fal qė pėr kėtė skom mendu...
Mė fal qė tė kujtoj
Mė fal se nuk mund tė harroj
Mė fal qė tė flas
Mė fal qė tė shkoj mbas..
Mė fal qė tė shikoj,
Mė fal qė pėr ty jetoj...
Mė fal qė kam mbet e harruar
Mė fal qė emrin tėnd e pėrmendi nė gjumė
Mė fal qė kam qen e marrė,
Mė fal se ky su kon gabimi i parė
Mė fal qė tė bezdis
Mė fal qė stė kam ra nė his.
Mė fal edhe nje her qė kom gabu
Mė fal se jom pendu..
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga lolita prej Fri 15 Jan 2010, 22:49

Me fal se nuk te pengoj maaa

firma.................................................................................................................................................................................
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16372
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Jan 2010, 00:16

Me fal qe ndenja deri vone ne net,po s;kisha ndonje gje me interesante per te bere.Ka ikur uji heret sot.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Sat 23 Jan 2010, 09:21

me fal por dikush te ka bere nje foto nen tavoline!?
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Jan 2010, 09:22

Me fal po kane qene paparaci
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Sat 23 Jan 2010, 09:23

Me fal, nuk e dita. Mendova dikush nga studentet.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Jan 2010, 09:27

Me fal po si nje restorant prestigjoz mos lejoni te prishet peshku
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Sat 23 Jan 2010, 09:36

Me fal por nuk eshte prishur, ai vetem vazhdon rrugetimin.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga lolita prej Sun 24 Jan 2010, 17:53

Me fal por ashtu ishte puna.

firma.................................................................................................................................................................................
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16372
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Geri prej Sun 24 Jan 2010, 19:12

Me fal per fjalet..
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16959
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Tue 26 Jan 2010, 14:21

me fal por keshtu e deshti fati
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Wed 27 Jan 2010, 16:59

Me fal por une jam ky qe jam dhe nuk ndryshoj dot.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Wed 27 Jan 2010, 21:45

Me fal qe nga psheretimat tona lindi dashuria, ndersa nga ne lindi fundi i psheretimave
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Voglushja prej Thu 28 Jan 2010, 15:15

Me fal qe ende te dua

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13156
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010, 14:47

Me fal qe ende mendoj per ty
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Feb 2010, 12:43

Me fal por pse mi rrembeve ndjenjat per te mos mundur une te dashuroj

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Anhela prej Tue 16 Feb 2010, 13:09

Me fal qe nuk mundem ta kthje dashurin ne te njejten menyr!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
Anhela
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10764
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Feb 2010, 13:12

Me fal por nuk te them TE DUA me

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Feb 2010, 13:28

Me fal por ste fal dote un ty
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 16 Feb 2010, 22:40

Me fal qe gjithcka humbi diku dhe asgje nuk eshte me si me pare!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Drini prej Wed 17 Feb 2010, 00:08

ME FAL GJIMNAZISTJA QE NUK TE KAM URUAR DITELINDJEN ME KOHE
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12587
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga robert prej Wed 17 Feb 2010, 03:27

me fal e dashur
avatar
robert

Postime : 22
Kyējet nė forum : 9985
Regjistruar mė : 17/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 17 Feb 2010, 10:13

me fal zemer, gabova pa dashje, jam penduar kerkoj falje ter jeten

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13670
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Anhela prej Wed 17 Feb 2010, 16:43

Me fal,kush te tha te hysh ne jeten time.

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
Anhela
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10764
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 11:43

Me fal, tani me duhet te largohem nga gjithcka virtuale e ndoshta dhe jetesore.Dicka e panjohur po behet me e forte rreth mjerimit tim shpirteror!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Interesant prej Fri 19 Feb 2010, 13:02

Me fal .... a je ti a pom bojn syte nel_naso
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14630
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 13:05

me fal mos je ti pejan
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Interesant prej Fri 19 Feb 2010, 13:07

me fal qe po te them, po po jam , dhe sjam i vetmi hahaha
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14630
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 13:11

Me fal a ka mundesi nej kaffe pejane nga dora jote me sheqer te lutem jo me krip
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Interesant prej Fri 19 Feb 2010, 13:16

me fal se ndoshta pak u vanua, po derisa erdhi , ja shpresoj se te pelqen , nese nuk te pelqen atehere pije me zor se skom cka met bo hahaha :

Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14630
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 13:20

interesant shkruajti:me fal se ndoshta pak u vanua, po derisa erdhi , ja shpresoj se te pelqen , nese nuk te pelqen atehere pije me zor se skom cka met bo hahaha :


Me fal po kot skam than se me pejan ska flm shumeeeeeeeee
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Fri 19 Feb 2010, 15:37

Me fal qe kaq shume vuaj per ty

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 19 Feb 2010, 16:46

zemrush a ma bon nji kafe
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11620
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Fri 19 Feb 2010, 19:57

Kushtrimi2 shkruajti:zemrush a ma bon nji kafe
Me fal..Po bene Kushtrimi nje kafe,te beft mire


firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 20 Feb 2010, 11:54

flm llokum
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11620
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Feb 2010, 19:44

Me fal te dua kaq shume

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 19:23

Me fal ku prehet ndjenja?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 22:02

Me fal qe merzitem kaq shume
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Drini prej Fri 26 Feb 2010, 23:28

Me fal princesha qe nuk kam pallat per ty!
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12587
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi