» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me Fal.................

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Thu 01 Apr 2010, 18:11

Me fal por nese nuk je mjaft e kujdesshme mund te rrezohesh nga shkallet keshtu qe eshte mire qe ato te mos jene shume te larta.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Apr 2010, 02:27

Me falni, po dhe pse me vrasin, une gjithmone i fal (takat)
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Fri 02 Apr 2010, 08:08

Me fal por kur ecė me mendje nuk te vret gje dhe mos ke frike se rrezohesh.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 02 Apr 2010, 18:30

me fal se te them po u rrezova me taka une ngrihem prap hahaha
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 17:07

Mė fal qė pėr ty vuaj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 06 Apr 2010, 17:08

me fal se ende ste njoh
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11620
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Apr 2010, 04:23

Me fal Nena ime qe te kam munduar deri sa me ke rritur dhe me fal qe prap te mundoi per merakun qe ke per mua se si jam,dhe qe enderrat nuk te len rehat nese une nuk jam mir...

Te Falenderoi shum nga Zemra qe me ke dhen Bujarin dhe Zemergjeresin tende Shpirterore qe e ruaj me kenaqesi...dhe Krenohem qe te kam ty...
**Je Nena ime me e Shtrenjta ne Bot**
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 13 Apr 2010, 14:54

Me fal.... do te ishte me mire qe kjo fjale te shprehej me veprime dhe me dore ne zemer, sepse fjalet i merr era.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Apr 2010, 16:37

Me fal per shqetsimin
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Fri 16 Apr 2010, 16:49

Me fal,por qendro sa me larg jetes sime

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 16:58

Me fal qe smund te te fal kurr gabimin tend!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Interesant prej Fri 16 Apr 2010, 16:59

me fal ... qe nuk po te fali :bum:
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14630
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 17:06

interesant shkruajti:me fal ... qe nuk po te fali :bum:
Me fal mos i msho vetes prit se te jap un shpulla
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Interesant prej Fri 16 Apr 2010, 17:09

princesha shkruajti:
interesant shkruajti:me fal ... qe nuk po te fali :bum:
Me fal mos i msho vetes prit se te jap un shpulla

me fal por jam mesuar me shpulla tua, jam bere imun nuk po i ndi me NeutralNeutralNeutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14630
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 16 Apr 2010, 17:18

me fal qe smundem te besoj
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 08 May 2010, 19:58

Me fal.... ndonjehere mbase do ishte me mire qe kjo fjale te mos egzistonte...

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Arjana prej Sat 08 May 2010, 21:49

me fal qe skam hyr ne forum por linja ben te sajen
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Mirja prej Sat 08 May 2010, 22:32

Me fal nese kom gabu
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12129
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 08 May 2010, 22:40

me fal si te pyta
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11620
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Mon 17 May 2010, 21:03

Me fal qe te desha dikur

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 May 2010, 21:42

Me fal qe dashuria per mua eshte loje ne mendje e larg zemres.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 May 2010, 14:08

Me fal nese te shqetsoj ndonjeher .
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Interesant prej Fri 21 May 2010, 14:12

Princesha shkruajti:Me fal nese te shqetsoj ndonjeher .

jo more ska problem cfar shqetsumit NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral


Edituar pėr herė tė fundit nga Interesant nė Fri 21 May 2010, 14:24, edituar 1 herė gjithsej
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14630
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga princi prej Fri 21 May 2010, 14:16

me fall qe te merziss
princi
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 10505
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Thu 27 May 2010, 14:29

Me fal qe behem xheloze ne ty

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Aristogata prej Thu 27 May 2010, 20:14

me fal nese ndonje cast te kam lenduar me fjalet e mia

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
Aristogata
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11440
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 27 May 2010, 20:45

me fal moter ama me mungon shum
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11620
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Fri 28 May 2010, 15:36

Me fal per te metat e mija

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 28 May 2010, 16:43

Me fal sepse jeta keshtu eshte bere me te mira me te keqia
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Arjana prej Fri 28 May 2010, 16:45

me fal por cfare te bera mi,pse te kerkoj falje un ty
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 11:56

Me fal qe te dhurova dashuri,jeta i ka keto padrejtesi,jeta me solli tek ti **''''''

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 13:23

Me fal qe Jeta eshte e till dhe fati deshti keshtu.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 15:32

Me fal por i haram i paq puthjet e mija

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Drini prej Sat 29 May 2010, 16:54

Me fal qe s'po mund te te takoj.... (ZEMRUSHJA)
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12587
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 29 May 2010, 19:57

me fal vetem her , mos me le te vuaj , mos harro kalumen qfar bera.......

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13670
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 29 May 2010, 20:42

Me fal sa e keni oren se mua po me rrin 12
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Sat 29 May 2010, 21:08

Me fal por edhe nese ora te eshte ndalur, koha megjithate ece, shkon tutje.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 29 May 2010, 21:12

Me fal ,,edhe pse koha ecen tutje ora me eshte ndalur sepse koha me ecen edhe me mire po mos te shikoj oren
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Sat 29 May 2010, 21:47

Me fal por ora eshte pikerisht ajo e cila na streson aq shume, ngase na ben te ecim dhe nxitojme gjithnje duke u munduar ta zeme hapin ne kete dinamike aq te shpejte te jetes.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:36

Drini shkruajti:Me fal qe s'po mund te te takoj.... (ZEMRUSHJA)
Me fal dhe mua

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi