» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me Fal.................

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 27 Feb 2010, 14:08

Me fal... por kjo jam une...

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Sun 28 Feb 2010, 12:11

Me fal nese gaboj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 28 Feb 2010, 13:39

Me fal... vetem kaq mund te them.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga PRINCO prej Sun 28 Feb 2010, 21:31

me fal nese ndonjeher te kam hidheruar.....

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
PRINCO
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 10207
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 01 Mar 2010, 17:36

me fal neqoftese ste kam kuptuar
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 01 Mar 2010, 17:37

me fal nese stekom pershkru mir
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11620
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 08 Mar 2010, 19:54

Me fal, nese e ndjen...

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 08 Mar 2010, 19:58

me fall llokum se meke mungua
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11620
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 08 Mar 2010, 20:00

Me fal por ndonjehere, nuk kuptoj as veten!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 08 Mar 2010, 20:02

me fal klea se meke mungua
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11620
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 08 Mar 2010, 20:25

Me fal.... por kjo jam une dhe nuk mund te ndryshoj...

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Mar 2010, 21:56

Me fal, keni nje cigare?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Geri prej Mon 08 Mar 2010, 21:57

arla shkruajti:Me fal, keni nje cigare?
E Do kent 4 se me slims s'te ndimoj dot.

Me fal a ke me e ndez?
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16959
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Mar 2010, 22:03

Kam
Me fal si thua e ndezim nje une e ti ?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Geri prej Mon 08 Mar 2010, 22:05

Po,por mos i ze autobuzi keta ktu sa te shkojm ne stacione e ndezim hihiihi

Me fal po u lage noi cike sot?
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16959
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Mar 2010, 22:08

Ku te lagem une ne shtepi?Punen dy hapa e kam, pjesen tjeter ne shtepi.

Me falni zbrisni te dashur pasagjere se nuk lejohet te mbushni mushkerite me tym.Demton rende shendetin, sjell impotence tek meshkujt dhe demton grate shtatezena.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Geri prej Mon 08 Mar 2010, 22:11

Me fal po si shkoj ajo puna atij komshiut..
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16959
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Mar 2010, 22:13

Me fal , pret vizita ne spital
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Geri prej Mon 08 Mar 2010, 22:24

Me fal a di me bo gjell me presh
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16959
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Mar 2010, 22:27

Me fal po i di rreth 4 a 5 lloje ke do deshiroje?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Geri prej Mon 08 Mar 2010, 22:28

Me fal un do deshiroja te 6-ten
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16959
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Mar 2010, 22:59

Me fal qe jam merzitur
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 08 Mar 2010, 23:25

me fal princesh

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13670
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 12:16

Me fal po une nuk bej dot si thua ti
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 10 Mar 2010, 20:23

me fal tash ekom vrejt se orla asht vebmaster
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11620
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga lindushi prej Wed 10 Mar 2010, 23:19

me fal qe po endem si e marre pas kujtimeve tua
lindushi
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 9984
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga NADJA prej Wed 10 Mar 2010, 23:28

ME FAL QE MENDOJ GJITHMONE PER TY ME FAL QE SMUNDEM TE HARROJ
NADJA
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 9990
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 11 Mar 2010, 00:22

Me fal eshte fjala qe duhet perdor kur ti me te vertet gabon
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Besi prej Thu 11 Mar 2010, 00:43

Me fal po kjo eshte menyra e vetme per t'u cliruar nga cmenduria...
Besi
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 12:05

Me fale nese te kam bere te vuash por nuk eshte faji ime eshte fati jone!!!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 12:07

Me fal po vetem pasuria shpirterore eshte e vertet te tjerat jane te tejmbushura me dhimbje ne shpirtin tend
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 11 Mar 2010, 12:08

me fal tekom respektu dhe besua pa mas po tash nuk te besoj
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11620
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 15:46

me fal por nuk paska gje per te kerkuar falje
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 11 Mar 2010, 15:52

Me fal, po asgje nuk me mbush syrin dhe ate boshllek qe ndiej ne keto momente.....

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 15:56

me fal por momentet gjithmone levizin dhe cdo hallke tjeter mund te jete me ndryshe nga e para.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 11 Mar 2010, 15:58

Me fal por levizja e momenteve dhe hallkave po me duket shume e ngadalte.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 16:02

Me fal por mos i ve levizjet e momenteve ne rrethin vicioz. Le te shperthejne lirshem...
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 11 Mar 2010, 16:19

Me fal por ne disa momente edhe vete me duket sikur jam ne nje rreth vicioz, qe cdo dite e me shume po me bllokon frymemarrjen...

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11894
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 22:12

Me fal por mbyllja brenda ketij rrethi nuk te ēon askund. Eshte nje vendnumerim andaj duhet keputur zinxhiret e ketij rrethi, sado te forte te jene, dhe te fluturohet drejt horizontit.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010, 10:15

Me fal por smund te ndryshoj !
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi