» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ngjarja apo ndodhia me e rralle qe ju gervisht kujtesen...

Shko poshtė

Ngjarja apo ndodhia me e rralle qe ju gervisht kujtesen...

Mesazh nga Arjana prej Sun 20 Jun 2010, 15:58

Besoj se nuk kerkohet nga ju te tregoni ato qe ju i quani 'teper sekrete'por dhe ne se do kishit deshire pse jo,do te ishin me te vertete tregimet me te spikatura.

Ju mirepres,besoj te gjithe kemi dicka per te thene ne kete teme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjarja apo ndodhia me e rralle qe ju gervisht kujtesen...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Jun 2010, 14:10

Lufta e fundit ne kosov edhe pse isha e vogel na la kujtime te tirshta ne kok ftyra te njerzve te vdekur, femijet te mbetur pa prind neper male pa buk e pa uj ,dhe vdekja e Babit tim qe akoma me duket se eshte enderr,ndonjeher sdua ta besoj qe nuk jeton me.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjarja apo ndodhia me e rralle qe ju gervisht kujtesen...

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:44

vdekja e babit e varferia tejskkamjaaa ndersa sot jo me por serish mngelet nmendjeee

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjarja apo ndodhia me e rralle qe ju gervisht kujtesen...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi