» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nese nuk vi mos...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Nese nuk vi mos...

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 22 Jun 2010, 17:54

Ja Fillojm gjith me Fjalen nese nuk vi mos .....

Nese nuk vi Mos mendo se te harroj
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9490
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 22 Jun 2010, 17:55

Nese nuk vi mos me Prit
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9490
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Tue 22 Jun 2010, 20:52

mos u merzit se skam linje te mire
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga bora prej Tue 22 Jun 2010, 21:31

mos u merzit se te kam xhan
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10555
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Mirja prej Tue 22 Jun 2010, 22:15

Nese nuk vi mos u nervozo
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Aristogata prej Wed 23 Jun 2010, 00:26

mos u shqeteso se do te lajmeroj me sms Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10534
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Wed 23 Jun 2010, 00:42

mos u trishto se e di qe do me enderrosh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 23 Jun 2010, 08:05

Nese nuk vi mos Harrom krejt se nuk vi kurr mooo
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9490
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga deti prej Wed 23 Jun 2010, 08:29

Nese nuk vij, mos thuaj asgje, une prapseprap jam aty.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Elda prej Wed 23 Jun 2010, 09:27

Nese nuk vie,mos u brengos se prap do vie
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9516
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Kotelja prej Wed 23 Jun 2010, 09:33

Nese nuk vij mos me kujto me.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13761
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Besi prej Wed 23 Jun 2010, 11:00

Nese nuk vij mos me mallko,sepse mos prenzenca ime eshte me mire per ty...
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Jun 2010, 13:44

Nese nuk vi mos me kerko,sepse kjo eshte menyra me e mire per te dy!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Wed 23 Jun 2010, 14:57

mos me mbaj meri se thjesht se lejove ti kete gje
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 23 Jun 2010, 14:59

Veje oren 12 se nuk do vi kurre

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga deti prej Wed 23 Jun 2010, 15:06

Nese nuk vij, mos mendo se mori fund bota. Gjitmone ben edhe pa ate qe nuk eshte.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Wed 23 Jun 2010, 15:26

nese nuk vi e di qe do merzitesh e me shume por kete zgjodhe ti
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Mirja prej Wed 23 Jun 2010, 16:51

Nese nuk vi mos u merakos
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 24 Jun 2010, 09:54

Nes nuk vi mos Kerko
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9490
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Drini prej Thu 24 Jun 2010, 10:37

Nese edhe sot nuk me shkruan, mos prit me mesazhe nga une!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11681
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Thu 24 Jun 2010, 16:31

mos me prit se ndoshta hy me vone
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Mirja prej Thu 24 Jun 2010, 17:08

Nese nuk vi mos me harro
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Thu 24 Jun 2010, 20:26

me bej nje zile se ndoshta harroj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Naki prej Thu 24 Jun 2010, 22:06

nese nuk vi mos i merr paisjet e peshkimit ne liqe ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Mirja prej Thu 24 Jun 2010, 22:15

Nese nuk vi mos te zen vendin tim dikush tjeter
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Elda prej Thu 24 Jun 2010, 22:16

Nese nuk vie brinjet kam me ti thye hahaha
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9516
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Fri 25 Jun 2010, 01:13

Naki shkruajti:nese nuk vi mos i merr paisjet e peshkimit ne liqe ...


nese nuk vi mos peshko ndonje bukuroshe se ste sjell paisje te tjera pastaj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Elda prej Fri 25 Jun 2010, 01:26

nese nuk vie mos u brengos,se do vie kur te duhem
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9516
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Jun 2010, 10:28

Nese nuk Vi mos merzit, sepse dhimbja te kalon ne pikellim!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Elda prej Sat 26 Jun 2010, 03:58

Nese nuk vie ,Sonte mos u brengos se do vie nje dit tjeter
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9516
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Sat 26 Jun 2010, 20:10

mos u trishto se ndoshta esht me mire
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Mirja prej Sun 27 Jun 2010, 02:10

Nese nuk vi mos harro se te dua shum
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 27 Jun 2010, 10:27

Nese nuk vi mos, u merzit sepse ndonjeher njeriu merzitet dhe humb ndjenjat e te qenurit i fort, nese do te lulezoj fati edhe do vi,nese fati jon keshtu e deshti ateher duhet te pajtohemi te dy, jo vetem se fati por njeriu e sjelli fatin te ndodhte ne kete menyr qe me vjen keq vertet,qe sdo doja kurr qe nje rrug e nisur te nderprehet dhe te mbetet ne udhekryq pa ditur se cilin drejtim ti japim. nje jete me plot veshtirsi qe disa persona e bene kete gje te shifet keshtu,qe njerzit mundohen gjithmon te ndalojn nje dashuri te mirfillt nje jete te bukur nje jete engjellore, te lutem mos u trishto nese sdo me shofesh kurr te pakten ke kujtime te bukura qe mund ta ushqesh shpirtin tend qe mund te paraftyrosh jeten me mua por qe do jete nje enderr e bukur e paralizushme,gjithsesi do jete nje kujtim i paharrushem per te dy!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Drini prej Sun 27 Jun 2010, 10:38

Nese sot nuk vij, dije qe me ka shkelur kamioni, ndryshe kurre nuk do te mungoja...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11681
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga summer spell prej Sun 27 Jun 2010, 10:55

Nese nuk vije dije se nuk ja vlen te vij

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11783
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Elda prej Sun 27 Jun 2010, 10:56

Nese nuk vie dije se tjeter dit do vie mos u brengos per ket se do vie per ty
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9516
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Sun 27 Jun 2010, 14:56

nese nuk vi ma paguaj bileten se pa te holla svi dot une
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Drini prej Sun 27 Jun 2010, 15:49

Nese nuk vij, dije qe kam shkuar tek tjetra! (Te lutem mos qaj se vij me vone edhe tek ti)
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11681
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 21:54

Nese nuk vi mos u deshpero sepse heren tjeter do vije tek ty

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Aug 2010, 15:36

Nese nuk vi mos u merzit, ndoshta me mire eshte keshtu si per mua dhe per ty te mbesim thjesht nje kujtim i bukur pa hidherim , e shkuar e harruar!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi