» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Do e pyesnit te dashurin/en ?

Shko poshtė

Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga SamkaQika prej Sun 27 Jun 2010, 02:29

Do e pyesnit te dashurin/en se sa te dashura ka pas para teje?


Deri
tani nuk me ka ndodhur qe te pyes ai vet me ka treguar akoma pa qene
te dashur.
Po un per vete nese nuk do te me tregonte do t pyesja jo
se do te gjykoja por thjesht do isha kurioze.

avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9475
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga Drini prej Sun 27 Jun 2010, 07:51

Nuk do ta pyesja kurre, sespe do te duhej pastaj edhe vet te tregoja, e kjo nuk ndihmon ne nje lidhje!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11666
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga Elda prej Sun 27 Jun 2010, 10:39

po sidomos jam kureshtare te di kur i tregoi per veten time realitetin normal se dua te di edhe per te me mir te di nga ai se te ndegjoi nga te tjeret
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9501
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga Drini prej Sun 27 Jun 2010, 10:42

Elda, mos pyet te tjeret pra nese nuk do te zhgenjehesh...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11666
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga Elda prej Sun 27 Jun 2010, 10:47

Drini shkruajti:Elda, mos pyet te tjeret pra nese nuk do te zhgenjehesh...


hahaha njeriu pyet edhe te tjeret se cfar te thon por drejtimi esht se vet te vendosesh per vendimin tend e jo me fjal te tjereve
vetem me ben kureshtje te di se si jan njerezit qe mundohen te shkaterrojn te tjeret sepse nuk ndegjoi thashethemet vendos vet per veten time jo me thashethemet e te tjereve nuk shkaterroi asgje
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9501
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 06 Jun 2011, 01:02

Nuk me intereson e kaluara e ti nese ai mendon se eshte e drejte te me tregoj i them faleminderit qe shprehesh tek un sepse me konsideron jo si te dashur vetem po edhe shoqe ..

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga albi prej Mon 06 Jun 2011, 11:05

apsurt esht te pytesh vajzen a ke pas te dashur ne net koh
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga Leta prej Tue 07 Jun 2011, 15:40

Ja po po , po cuditem vallahin po... PO KU KA SHQIPTAR qe s'te pyet sa te dashur i ke pas LOL.... ( n'cuk vec nje e kam pas )
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8748
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga Leta prej Tue 07 Jun 2011, 15:45

Btw t'kthehem ne teme... As qe do te me intresonte mua sa te dashura i ka pas i dashuri ime. Dhe shume keq eshte me pas te dashurin qe s'ka pas te dashura se t'i shkatrron nervat!
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8748
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga albi prej Wed 08 Jun 2011, 12:52

jo nuk do e pys nese nuk esht virgjine sepse kur te haper dera hyn kush don
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga Naki prej Thu 09 Jun 2011, 01:47

albi shkruajti: jo nuk do e pys nese nuk esht virgjine sepse kur te haper dera hyn kush don
Po te ishte nje pergjigje provimi do te thoja bukur ke bere nje fjali te kohes se shkuar te kryer

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga deti prej Thu 09 Jun 2011, 08:39

Si kudo tjeter, edhe ketu vlen kushti "nese".
Nese te dashuren time e kam perzgjedh shpejt e shpejt /dashuri ne shikim te pare/ pse duhet ta pyes per te kaluaren?
Nese perzgjedhja me ka marr me shume kohe, kam pasur mundesi qe ta njoh me me mire, mbase edhe t'ia numeroj dashnorėt para meje.
Nese dashuria eshte me e madhe se kurreshtja, nuk do te pyesish si dhe sa i ka pasur para teje.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Thu 09 Jun 2011, 19:56

nuk ka asnje qe nuk i intereson per te dashurin apo te dashuren se si ka qen situata e tij saj le te flasim realitetin

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8139
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga Naki prej Fri 10 Jun 2011, 05:05

deti shkruajti:Si kudo tjeter, edhe ketu vlen kushti "nese".
Nese te dashuren time e kam perzgjedh shpejt e shpejt /dashuri ne shikim te pare/ pse duhet ta pyes per te kaluaren?
Nese perzgjedhja me ka marr me shume kohe, kam pasur mundesi qe ta njoh me me mire, mbase edhe t'ia numeroj dashnorėt para meje.
Nese dashuria eshte me e madhe se kurreshtja, nuk do te pyesish si dhe sa i ka pasur para teje.
E vertete shume nuk do me shume koment. Ah kurreshtja te mos ishte kjo...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga deti prej Fri 10 Jun 2011, 07:47

Doruntina Miftari shkruajti:nuk ka asnje qe nuk i intereson per te dashurin apo te dashuren se si ka qen situata e tij saj le te flasim realitetin

Po Doruntina, por pyetja eshte me e drejtperdrejt. Nuk eshte njesoj si te interesohesh per dicka apo te pyesish per dicka. Me interesim mbase e perfiton informacionin e duhur, dhe per te hequr dilemen mund te hamendesh: te pyesish apo jo. Edhe nese pyet, pergjigja mund te mos jete ajo e qelluara, pra te le te hamendesh akoma.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do e pyesnit te dashurin/en ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi