» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Shko poshtė

Keni menduar ndonjehere per vetevrasje?

Po, ndonjehere rralle
 
Po, por jo seriozisht
 
Po, shume here
 
Jo asnjehere
 
Nuk e di
 
 
 
Shiko rezultatin

gezuar Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Mesazh nga Arjana prej Wed 30 Jun 2010, 20:57

I ka shkuar ndokujt ketu mendja per vetevrasje, ndonjehere, edhe per disa sekonda ne nje moment te caktuar?!
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 30 Jun 2010, 22:41

po kam menduar edhe mendoj por shpresoj se sdo e bej

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12764
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Mesazh nga Mirja prej Thu 01 Jul 2010, 00:51

Lrg asaj,anjeher sum ka shku menja
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 01 Jul 2010, 07:46

qy kam mendu pse ka gje te keqe

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12764
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 11:35

Jo nuk eshte nevoja te bej nje gjo te till,nuk jam katil i varrit tim.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11545
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Jul 2010, 12:18

Jeten na dhuroj Allahu dhe s“kemi te drejt sipas kuranit te vrasim veten dhe as qe me shkon mendja se Jeta eshte e bukur,dhe dua ta jetoj me veshtersit dhe lehtesit e saj, nuk behem vrasese per shpirtin tim e as per asnje qenje njerzore, dobesia me e madhe e njeriut eshte vrasja.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 13:11

Po edhe shum her bila..kam pas ne jeten time shum Momente te trishtuar ne jeten time keshtu se nuk kam pa as ni zhigjje ne ket Bot edhe jam mundu me gjith qka mi dhan Fund ksaj bote po ,Gjithher qka kam bae me ka Pshtu Prind jeten time...Momenti se ka ardhen deri aty asht qe Kam Humb te Vetmin Vlla para 5 vite ne Moshen 19 vjeqar ne nje Aksident tu shku per Ks, e deri te ky moment ka ardhen qe nuk kam dasht te jetoj e te jam gjall pa to Po shyqyr zoti se jam gjall se mos te isha une qka te kishin bae prind e mi pa Mue ...vetem shum veshtir me vjen me fol per ket se ende se kam harru edhe besoj se kurr ne jet nuk e harrojj se kam ne zemer e ne shpirrrrrrrrrrrrrrrrrr..
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9490
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Mesazh nga Adonisi prej Thu 01 Jul 2010, 13:20

Edhe mua si cdo njeri tjeter besoj, po.Njeriu ose thene me mire mendja e njeriut eshte e prirur te mendoj gjera nga me te kqijat, pa bere ndarjen e njerezve se kush me shume e kush me pak.Mirepo,te mendosh gjera te kqija nuk te denon asnje ligj dhe nuk quhet mekat.Kjo eshte sikurse te themi per veten gjithnje mendoj mire, edhe atehere kur e shoh nje person i cili po mbytet ne uje dhe me nje levizje (veprim) te vogel tonin mund ta shpetojme dhe ne nuk veprojme, por arsyetohemi se nuk kam dashur te vdes ai person dhe se une kam menduar qe ai te shpetoj.
Nuk ka njeri ne kete bote, te pakten keshtu e mendoj une, qe mendon vetem keq apo vetem mire, per te tjeret apo edhe per veten.Te arrine qe mendimet e kqija t'i avullojme dhe mos te dalin ne veprime jashte dhe njekohesisht mendimet e mira qe kemi t'i shumfishojme ne veprime konkrete, kjo eshte edhe me njerezore.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Mesazh nga Katilja prej Wed 03 Jul 2013, 19:56

e kam menduar dikur por sot jo me

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7111
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Jul 2013, 15:13

Cdo Njeri kur ka qene keq, ahethere kur jeta te mbeshtet per muri, normal qe te shkon mendja .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi