» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse eshte me mire te jesh Femer!

Shko poshtė

Pse eshte me mire te jesh Femer!

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 17:23

eee Pash temen qe kishi postu pse asht mir te jesh mashkull thash hajt te japi edhe une njo , Pse asht mir te jesh femer..... keshtu se kta xhelozatt pa neve sun bojn sen po nuk na din vleren tybeeee...

E fillojme per motivet pse eshte me mire te jesh femer:

1 - nuk merresh ti me punet e renda
2 - prinderit nuk te thone se kur duhet te qethesh e te ruhesh
3 - nese je e shkurter,je funksionale
4 - gjen gjithnje ndonje qė te paguaje tavolinen
5 - te mjafton shume pak pėr te kuptuar ate qė te tjeret duan te thone
6 - mund te kesh njė shok pa e deshiruar si te dashur
7 - jeton me gjatė dhe me intensivisht
8 - nuk rrezikon te besh femije ne moshen 70 vjecare
9 - kur je e re mund te martohesh me njė plak te pasur,qė kur te plakesh te mund te martohesh me njė te ri
10 - e sheh jeten si romance
11 - nuk merr gjithmone kravata pėr dhurate
12 - mund ti telefonosh njė mikeje edhe thjesht pėr ta pyetur "Si je"
13 - duke veshur njėlloj te ri te brendshmesh,rregullon gjithcka
14 - hakmarrje e femrave mund te jetė shume me e rrezikshme
15 - ne restorant te sherbejne te pares
16 - mjafton njė buzeqeshje dhe njė shikim i embel pėr te zgjidhur cdo gje
17 - neper rrembime na shpetojne te parave
18 - dime gjithmone se femija jone eshte me te vertet i joni
19 - mund te flem me nje shoqe pa pasur frike se mos na quajne gay
20 - nese bejme pune burrash jemi te forta,nese ato bejne punet tona jane homo
21 - nuk mbetemi tullace

avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9652
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh Femer!

Mesazh nga Arjana prej Thu 01 Jul 2010, 20:45FEMRAT janė tė buta!

FEMRAT janė tė ndjeshme!

FEMRAT janė seksi!

FEMRAT kanė shije tė ėmbėl!


FEMRAT tė kėnaqin syrin!

FEMRAT janė tė forta!

FEMRAT janė mbartėset e fėmijėve!

FEMRAT janė pasioni I meshkujve!

FEMRAT janė pėr meshkujt tė bukura!

FEMRAT janė mike!

FEMRAT qėndrojnė mbrapa cdo mashkulli tė suksesshėm!

FEMRAT janė mbėshtetje!

FEMRAT qajnė!

FEMRAT kurdisin meshkujt!
FEMRAT janė si oqeani.Kur ndjejnė qė I duan,respekti I tyre pėr veten
rritet,dhe bjen(ulet) si oqeani nė kohė tė keqe. Mundėsia e njė femre qė tė pranojė dhe tė kthejė dashurinė zakonisht ėshtė njė reflektim se si ajo sheh veten e saj. Nėse njė femėr e sheh veten e saj tė lumtur dhe seksi, krahėt dhe zemra e saj janė tė hapura. Kur ajo e sheh veten shumė poshtė moralisht, ajo bie nė njė gjendje errėsire.
FEMRAT dėshirojnė t’i kuptojnė, respektojnė, tė admirohen dhe tė ndjehen qė I dashurojnė.
FEMRAT kanė dėshirė tė gjejnė hapsirėn e tyre nė gjėra tė vogla si pėrshembull: tė lexojnė njė libėr, tė dėgjojnė muzikė, tė punojnė nė njė kopsht, tė marrin njė mesazh, tė bėjnė njė dush me shumė qirinj rreth e rrotull, tė flasin gjatė me njė shoqe, tė dalin pėr shopping, tė bėjnė njė xhiro,tė pijnė njė gotė verė
FEMRAT janė zemra e njė marėdhėnieje, ato janė fantasia, janė lulja, qirinjtė, vera, muzika e lehtė romantike, veshja seksi, kėnaqėsia e tė qenurit njė, dhe ato janė era e ėmbėl e natyrės.
FEMRAT janė ato cfarė meshkujt dėshirojnė!
FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt kanė epsh!
FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt jetojnė!
FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt cmėnden!
FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt jetojnė!
FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt vdesin!
FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt planifikojnė!
FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt zihen!
FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt ndryshojnė!
FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt kujdesen!
FEMRAT janė ato tė cilat duan meshkujt!
FEMRAT janė ato tė cilat zbusin meshkujt!
FEMRAT plotesojnė meshkujt!
FEMRAT janė ato pėr tė cilat meshkujt kanė nevojė!
27 arsye tė kėndshmė pse ėshtė mirė tė jesh njė grua!
1. Kur mbytet njė anije, gratė(dhe fėmijėt) largohen tė parėt
2. Njė grua mund tė pėrqafojė njė shoqė pa u merakosur se ajo mund tė mendojė se ėshtė gay.


3. Gratė mund tė flasin me njerėz tėrheqės tė seksit tė kundėrt pa qenė nevoja qė ti imagjinojnė ato lakuriq.
4. Njė grua nuk ka pse tė turpėrohet nėse poshtė saj ėshtė e lagur.
5. Nėse njė grua tradhton partnerin cdonjeri do besojė se po e bėn ktė gjė ngaqė ėshtė ndjerė e neglizhuar emocionalisht.
6. Gratė janė tė afta tė kryejnė dy punė nė tė njėjtėn kohė.
7. Gratė jetojnė mė gjatė se meshkujt.
8. Gratė dinė se si ti fshehin njollat qė mund t’u dalin nė fytyrė.
9. Nėse njė grua zhduket befas pėr dy javė njė mik/mikeshe e saj do ta kuptontė.
10. Gratė piqen mė herėt se meshkujt(disa meshkuj nuk piqen kurrė)
11. Ka raste kur cokollata ėshtė pėrgjigjja e gjithė problemeve fėmėrore.
12. Gratė nuk ndjehen nė siklet kur kanė kamarierė ose parukierė gay.
13. Gratė e dinė nėse masa ka rėnci apo jo…
14. Gratė mund t’u japin makinės pa qenė nevoja tė provojnė se kush ėshtė koha mė e shkurtėr qė mund tė bėjnė kėtė udhėtim.
15. Nėse njė grua harrohen tė depilohet nuk kanė nga t’a marrin vesh tė gjithė.

16. Gratė janė tė afta tė rrinė mė shumė se pesė minuta pa menduar pėr seksin ose futbollin
17. Gratė nuk kanė pse tė shqetėsohen se mos kapin ndonjė gjė mė zinxhirin e pantallonave.
18. Gratė mund t’a pranojnė kur e kanė gabim.
19. Gratė I dinė cilėt janė fėmijėt e tyre pa qenė nevoja pėr tė bėrė njė test ADN.
20. Ėshtė bukur tė jesh vajza e babit, nuk ėshtė bukur tė jesh djali I mamit.
21. Gratė mund tė zgjaten nėpėrmjet takava.
22. Gratė kanė kontroll tė plotė ndaj vetullave tė tyre.
23. Gratė mund tė dehen mė shpejt dhe mė lirė se meshkujt.
24. Njė mik/mikeshė e njė gruaje nuk mundohet ta bindė atė tė bėj njė tatuazh kur ajo ėshtė e dehur.
25. Gratė nuk janė tė mbuluara me qime si njė tapet me lesh.
26. Gratė nuk ndjehen tė kėrcėnuara nėse partneri I tyre fiton mė shume se ato.
27. Pėr gratė njė stinė e rė do tė thotė njė garderobė e re.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh Femer!

Mesazh nga Katilja prej Wed 03 Jul 2013, 20:01

Vetem fakti qe je femer te ben te ndiesh e tille.
Ti behs nje analize te hollesishme duhen faqe e faqe nga ky forum qe te shkruajme vetem nje perqind te kesaj.
Te jesh femer do te thote te jesh njerzore, e bukur ne )*(, e brishte ,e dashur, e dhimshur, e forte ,kembngulse,puntore,e palodhur,me nej )*( sakrifice,di te marri dhe te japi dashuri,di te fali dashuri dhe atje ku smerr,di te qaje ,di te gezohet,di te duroje dhimbje nga me te medhajat e per me teper eshte ajo qe n a sjell ne jete te gjithve ne ,jep jete nga jeta e saje .
Kush mund ti beje te gjith a keto ?
E pra eshte femra ajo qe perballet me te gjith a keto dhe di te ngreje koken dhe te eci para ne jete.Eshte ajo qe mban nje krijese 9 muaj ne bark e ushqen me dashuri i flet emban me vete 9 muaj rrjesht e nxjerr ne jete me dhimbje te madhe por ne momentin qe shterngon nje krijes e ne krah hasrron cdo gje eshte njeriu me i lumtur ne bote.
Eshte po ajo qe e rrit duron K**V e dite sakrifikon per ate krijese deri s a e nxjerr ne jete dhenuk e shte vetem ky qellim ne jete.
Eshte gruaja ajo qe kujdeset per familjen qe lodhet ne pune vjen ne shpi dhe i nis nga e para e prape zeri nuk i ndihet esht e grua dhe kerkon te beje cdo sakrifice qe te tjeret te ndien mire.
Te jesh grua eshte gje e bukur ku r te tjeret ta vlersojne ate qe ben.
Dhe gruaja ka nje te mete t e madhe:

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh Femer!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi