» Cila ėshtė miqėsia sot?
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_lcapKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Voting_barKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_rcap 
Geri (7161)
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_lcapKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Voting_barKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_rcap 
lolita (6766)
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_lcapKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Voting_barKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_rcap 
Annika (6751)
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_lcapKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Voting_barKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_lcapKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Voting_barKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_lcapKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Voting_barKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_rcap 
Interesant (4173)
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_lcapKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Voting_barKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_rcap 
Arjana (3724)
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_lcapKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Voting_barKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_rcap 
albi (3377)
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_lcapKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Voting_barKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_rcap 
Adisa (3282)
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_lcapKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Voting_barKaloj aq shum kohe ne internet saqe... Vote_rcap 


Kaloj aq shum kohe ne internet saqe...

Shko poshtė

Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Empty Kaloj aq shum kohe ne internet saqe...

Mesazh nga Arjana prej Thu 08 Jul 2010, 16:10

Kur nuk gjej diēka, mendoj tė jap “Find”...
Kur shkruaj me dorė dua tė vendos dhe “Smiles”...
Dua t’i bėj “Copy/paste” dhe objekteve, do dyfishoja ēdo gjė qė mė pėlqen pa shpenzuar asnjė qindarkė
Kur dikush ėshtė i ngadaltė nė tė vepruar i them se ka pak RAM
Nuk thėrras me miqtė e mi nė emėr, por sipas adresės sė tyre e-mail dhe secili prej tyre ka njė @ nė emėr
Kur shikoj ndonjė peisazh tė bukur, ēmendem sepse nuk arrij dot ta kopjoj
U vė personave dorėn nė fytyre sikur tė ishte “mouse” qė merr formėn e dorės kur ėshtė mbi njė foto
Nė ēdo emėr vendos .com
Kur shikoj dikė nė rrugė tė cilit nuk dua t’i flas kėrkoj tė shtyp “Blloko kėtė person”
Kėrkoj ikonat e Messenger nė celular
Kur shikoj diēka nė TV dhe mė pėlqen qė tė rishoh/ridėgjoj mundohem t’i jap “Back”, por kur kuptoj ē’po bėj ngelem keq
S’arrij ta besoj: lidha pemėn e Krishtlindjeve me PC
Kaloj aq shumė kohė nė internet tė paktėn pėr sa kohė ka sinjal, sa njė herė kur mėsuesja mė pyeti: “Me se merresh kur s’ke ē’bėn?” i thashė qė bėj detyrat.
Kur njerėzit mė prezantohen u them Komplimente “Nick” i lezetshėm
Kur ndjej se dua tė thėrras kėrkoj pėr “CAPS LOCK”
Kur nė mėngjes mė bie zilja kėrkoj Alt+Ctrl+Del pėr ta fikur
Kur dua tė mbyll njė pako dua tė shtyp Alt/F4
Pas ēdo fraze them “ENTER”
Kur motra than flokėt me tharrėsen dėgjoj www
Pyeta mamin nėse mund tė mbyllja dritaren pas Download
Kur kam nevojė pėr ndihmė them F1
Kur jam nė banjo dhe trokasin them "Page Cannot be Displayed"
Kur jam nė makinė dhe ka shumė mjegull kėrkoj tė shtyp “Refresh”
Para se tė fus dikė nė shtėpi i kėrkoj “Password”
Kur isha me grip shkova nė farmaci pėr tė blerė njė Norton Antivirus
Adresat nėpėr zarfe i shkruaj http://www....
Mė ėshtė bėrė ves tė shtyp “com” pas ēdo pike
Pėr tė qeshur duhet tė kthej kokėn anash
Njė ditė i kėrkova taksistit tė mė kthente prapa nė “Home Page”
Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... 344608
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Empty Re: Kaloj aq shum kohe ne internet saqe...

Mesazh nga kejsi shkoder prej Mon 26 Jul 2010, 09:27

kaloj kaq shum koh ne ineternet saqe nganjeher harroj se kam vu supen mu godit lol..... Razz
kejsi shkoder
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 9725
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Empty Re: Kaloj aq shum kohe ne internet saqe...

Mesazh nga benita krusha prej Wed 16 Mar 2011, 15:38

hahaha arjana shum e bukur kjo

po kur del ne takim u thua djemve block delete apo preview ??? Neutral Neutral Neutral
avatar
benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 9815
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Empty Re: Kaloj aq shum kohe ne internet saqe...

Mesazh nga albi prej Wed 16 Mar 2011, 17:36

kaloj aq koh ne internet sa dhe benita hahahaha
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13212
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Empty Re: Kaloj aq shum kohe ne internet saqe...

Mesazh nga benita krusha prej Wed 16 Mar 2011, 21:01

hahahhaa gjat gjith kohes sa jam ne pune dhe ne mbremje para djumit Very Happy:D:D
avatar
benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 9815
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Empty Re: Kaloj aq shum kohe ne internet saqe...

Mesazh nga albi prej Wed 16 Mar 2011, 21:16

une me shum ne mremje
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13212
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kaloj aq shum kohe ne internet saqe... Empty Re: Kaloj aq shum kohe ne internet saqe...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi