» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pasojat e Genjeshtres

Shko poshtė

Pasojat e Genjeshtres

Mesazh nga Arjana prej Fri 09 Jul 2010, 00:05

Para disa vitesh ishin dy adoleshent qe kishin ndjenja shum te forta per njeri tjetrin. Ai ishte 18 vjec kurse ajo 16. Nje nate qe kishin dale para se te ndaheshin djali ja dha nje leter. Vajza sapo mberriti ne shtepi me padurim hapi letren dhe filloi ta lexonte, Ja cfare shkruhej ne te: "FJALET E MEPOSHME MUND TE TE LENDOJN POR DUHET TE TI THEM, DUA TA HEQ KETE PESH QE PO E MBAJ. GJEJA E FUNDIT QE DUA ESHTE TE TE LENDOJ, POR SDESHIROJ TE TE LENDOJ, POR DESHIROJ TI JAPIM FUND LIDHJES SONE. NUK TE DUA ME MADJE MENDOJ SE KURRE NUK TE KAM DASHUR, E GJITHA KA QENE NJE GENJESHTER. NE KETO DY VJET KE QENE VETEM TI QE KE NDJER KETE MARDHENIE DHE TANI ERDHI KOHA TA MARESH VESH KETE!" Vajza me lote ne sy kishte humbur kontrollin. Doli nga shtepia dhe vraponte neper rruge me leter ne dore, u drejtua nga shtepia e te dashurit pa mundur te arrinte dot kurre! Nje makine e goditi rende per vdekje. U dergua menjehere ne spital, djali sapo mori vesh u nis drejt saj, por ishte shume vone. Pas pak oresh Doktori tha: ''ME VJEN KEQ, BEME C'ISHTE E MUNDUR, POR S'IA DOLI DOT" Djali humbi kontrollin, s'dinte c'te bente. Ajo vajze kurr nuk e mori vesh se i dashuri e donte me shume se jeten e tij. Kurre nuk e mori vesh se ajo ishte gjithcka per te. Mbi te gjitha ajo kurr nuk e ori vesh se ajo dite ishte 1 prilli.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi