» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A jeni njeri qe rrezikoni...?

Shko poshtė

A jeni njeri qe rrezikoni...?

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 14 Jul 2010, 10:58

Ne jete takohemi me raste te ndryshem...Ndoshta ndonjeher na bjen rasti me rrrezikuar ndoshta jeten, ndoshta dicka per dike...

Ju cfar kishit ber kishit rrezikuar....edhe pse mund te humbni?
A po pajtoheni me kete qe thuan nese rrezikon mund te humbasesh por nese s'rezikon gjithashtu ke humb...?

Jeni njeri qe rrezikoni?
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9568
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni njeri qe rrezikoni...?

Mesazh nga Drini prej Wed 14 Jul 2010, 23:08

Une jam njeri qe rrezikon dhe ate e bej per rastet qe ia vlen...por nuk rrezikoj vetem materialisht!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11759
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni njeri qe rrezikoni...?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 15 Jul 2010, 12:24

Pergjithesisht rezikoj, por jo deri ne ekstreme, rrezikoj, por gjithmone duke marre parasysh pasojat e humbjes, dhe jo vetem duke menduar per fitoren, sepse ndonjehere duhet ti kenaqesh edhe rruges qe ben per te arritur triumfin dhe jo vetem triumfit.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni njeri qe rrezikoni...?

Mesazh nga deti prej Thu 15 Jul 2010, 18:40

Nuk rrezikoj shume, jo se s'kam siguri ne vetvete, por te rrezikosh eshte sikur te futesh ne ujera te panjohura pa e ditur se si dhe kur do dalish ne bregun e shpetimit. Ata qe rrezikojne, jo rralle edhe zhgenjehen me epilogun sepse jo gjithcka varet prej tyre...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni njeri qe rrezikoni...?

Mesazh nga Adonisi prej Thu 15 Jul 2010, 22:11

Po, gjithnje rrezikoj.Nje dite po t'me kaloj qofte pa rrezikuar dicka sado te vogel, do e shenoja si dite monotone.Me mire nje humbje e vogel sesa nje monotoni e madhe.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11451
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni njeri qe rrezikoni...?

Mesazh nga Arjana prej Thu 15 Jul 2010, 22:16

jo,mundohem mos e nderlikoj jeten time se pasojat shpesh i vuajn te tjere qe skan faj per zgjidhjet e mia
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni njeri qe rrezikoni...?

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:25

jo ntgjitha rastet nese arrioj dicka mir nese jo e lej njet ka e humbje e fitore e un jam msu me te dyja

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7189
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni njeri qe rrezikoni...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi