» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Per mua thone?

Shko poshtė

Per mua thone?

Mesazh nga Arjana prej Thu 15 Jul 2010, 14:39

Per mua thon engjell imiimiiiii PO PER JU CFARE THONE?NJE TEME PAK RELAKSUESE
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per mua thone?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 15 Jul 2010, 18:20

Per mua thojn se jam Lazdrajk po qka ma ndin mue qka thojn se une jam keshtuuu jam si Virus nuk hiqem let hahahaha
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9562
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per mua thone?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Jul 2010, 18:27

Hahahaha per mua thone shum gjera prapa shpine edhe aty ku i thone vin edhe me tregojne ,,kjo eshte shoqeria hahaha qe njerezit kan besim te plote haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per mua thone?

Mesazh nga deti prej Thu 15 Jul 2010, 18:45

Per mua thone plot gjera te mira dhe per cudi mua nuk me rritet mendja!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per mua thone?

Mesazh nga Adonisi prej Thu 15 Jul 2010, 19:19

Per mua thone gjithshka te keqe dhe gjithshka te mire.Si e para ashtu edhe e dyta me bejne pershtypje deri ne njefare mase (s'po them hic).Mirepo asnjehere deri ne ate mas sa t'i marr per baze te mirat dhe te krenohem, apo t'i marr per baze te kqijat dhe ta malltretoj veten.Perderisa jam gjalle njerezit thone ashtu e keshtu.Vetem ate dite kur do te vdes, te gjithe do thone "njeri i mire ka qene rahmetlija!"

Dikush thote se jam i pa ndjenja, i pa shpirt, i ftofte akull, i pa edukat, i pa dijtur, fallco etj.Dikush tjeter thote se jam nje romantik i pandreqshem, altruiste i pa shoq, i embel, njeri me edukat te theksur dhe me nje diapozon te gjere dijturish.Keshtu qe te dyja me bejn pershtypje deri diku...,dhe me shume i besoj vetes se jam gjithshka nga pak nga ato me siper, por me shume i arsyshem.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11445
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per mua thone?

Mesazh nga albi prej Thu 15 Jul 2010, 21:33

per mua thojn gjithqka mir dhe keq ama 99% thojn albi asht njeri shum i mir e 1% thojn fjalt me te kqija po mua sma nin se 1% asht i pa dukshum ne forum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12192
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per mua thone?

Mesazh nga Mirja prej Thu 15 Jul 2010, 21:43

Per mua thoj se mirja esht e qet
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per mua thone?

Mesazh nga Adonisi prej Thu 15 Jul 2010, 21:44

albi shkruajti:per mua thojn gjithqka mir dhe keq ama 99% thojn albi asht njeri shum i mir e 1% thojn fjalt me te kqija po mua sma nin se 1% asht i pa dukshum ne forum

Per ty thone se jeni Kushtrimi qe keni qene edhe me par ketu dhe qe jeni perjashtuar ngase keni qene 99% "i mire".Per ty thone( e ai jam une) se jeni femije i rritur, jeni ngucakeq, jeni per te ardhur keq, dhe mbi gjitha njeri qe jeton me FIKSIME...

E tani nje matematik shume e thjeshte qe te hudh poshte ate % tende te me siperme.Mjafton vetem fakti se une them keshtu dhe kurre nuk eshte 1% por 2% ose me shume, sepse ne forum maskimumi jane 50 antar aktiv.Dhe menjehere une perfaqsoj 2% ne mos me shume.
Thirri mendjes se kurre nuk eshte vone te mendon per veten, perndryshe do te mbesesh gjithnje vegel e te tjereve, dhe asnjehere s'do te mund ta shfrytezon veten per veten, e hic se hic te tjeret per veten sic ndodh e kunderta!!!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11445
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per mua thone?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Jul 2010, 21:49

Per mua thon te 99 edhe pse sma nin fare 000000 me rrin 12 gjithmone hahahahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per mua thone?

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:25

mu mthojn ti je shpirt kazem se sndjen c asnje

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7183
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per mua thone?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi