» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pesha e thashethemeve....

Shko poshtė

Pesha e thashethemeve....

Mesazh nga Arjana prej Thu 22 Jul 2010, 16:12

E rende si nje gur qe e lidh ne qafe dhe zhytesh ne det......

E
lehte si nje pupel qe fluturon e lire ne ajer

D.H.Lawrence
ne poesine e tij "Wat Is He?!


Cfare eshte?
-
Natyrale...nje njeri.
-Po , por cfare ben?
- Jeton dhe eshte nje
njeri.
Po ....por duhet edhe te kete nje pune. Cfare pune ben?
-Pse?
Sepse
duket qe nuk i perket nje "klase te larte".
- Nuk e di. Kam shume
kohe per vetveten e ben karrike shume te bukura.
Ketu te desha!
Atehere eshte nje punetor ne perpunim druri.
- Jo....Jo!
Dmth
eshte perpunues druri......
-Jo aspak!
Ma ...Ma the ti!!!!!
-
Une thashe ben karrike te bukura, jo qe eshte punetor ne perpunim druri.
Eh
mire...Atehere do te thote qe e ben per te kaluar kohen e lire?
-
Mbase! Sipas teje nje zog e nje profesor flautist jane te paditur?
Them
se eshte vetem nje zog.
- E une them per ate " Qe eshte vetem nje
njeri!"
Kuptova!!!! Genjen gjithmone!

Njerezit kerkojne
gjithmone te vendosin "etiketa" njerezve te tjere. Te vendosin nje
kategori ku sipas tyre ju perket.

pS: Te gjithe jemi
thashethemexhinj, por sa rendesi ju japim th&th ?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pesha e thashethemeve....

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 22 Jul 2010, 19:58

Vallai as sme bejne peshe fare mjafton mos ti degjosh edhe mos ju ve rendesi sepse njeriu edhe injoranca e ti kete pune ka

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pesha e thashethemeve....

Mesazh nga Katilja prej Sat 20 Jul 2013, 12:50

qeni qe leh nuk kafshon njerzit skan cme bo masanj fjal perhapin njerzit qe ke me prann vetes

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pesha e thashethemeve....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi