» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

Shko poshtė

viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

Mesazh nga Arjana prej Thu 22 Jul 2010, 17:45

MATERIALIN ME POSHTE SAPO E LEXOVA NE NJE FAQE TJETER INTERNETI EDHE U SKANDALIZOVA.DO KISHA DESHIRE TE JEPNIT TE GJITH MENDIMIN TUAJ RRETH KETIJ FENOMENI!

Hakmarrja e njė 19- vjeēari ndaj ish- tė dashurės sė tij ėshtė kthyer nė njė mankth pėr kėtė tė fundit por edhe familjen e saj. Prej gati 2 javėsh, njė 16-vjeēare, nxėnėse nė vitin e dytė tė njėrit prej gjimnazeve tė Lushnjes, po kalon ditėt e saj tė ferrit. Njė video intime e xhiruar me ish- tė dashurin 19- vjeēar po nga ky qytet qarkullon nė shumė prej celularėve me video. Pas ndarjes sė ēiftit, djali ėshtė nxehur tej mase dhe e ka kėrcėnuar vajzėn qė tė kthehet me tė. Kur ajo nuk ka pranuar ai ka nxjerrė videon “nė ankand”.
Fillimisht ia ka treguar shokėve duke u mburrur pėr bėmat e tij seksuale. Mė pas videoja ka kaluar me “blu tooth” nga njė celular nė tjetrin duke u bėrė argėtimi i gjithkujt. Vetė djali ka pohuar se videon ia kishte treguar shokėve pasi ish- e dashura kishte dėrguar njė letėr nė njė gazetė ku e cilėsonte si pėrdorues droge. Ky ishte preteksti qė 19- vjeēari pėrdori pas shpėrndarjes sė videos 20 sekondėshe ku ai bėnte seks oral me ish- tė dashurėn.
Por Lushnja ėshtė njė qytet i vogėl dhe nuk kaloi shumė kohė deri sa videoja tė shkonte nė duart e shoqeve tė vajzės 16 -vjeēare, e aq mė keq tek atė tė prindėrve tė tyre. Mentaliteti shqiptar nuk mund ta durojė njė gjė tė tillė dhe njerėzit i janė larguar sikur ajo tė kishte njė sėmundje ngjitėse tejet tė rrezikshme.
“Ėshtė e tmerrshme. Njerėzit mė largohen, shoqėria nuk mė flet mė. Kur eci nė rrugė mė thonė lloj lloj fjalėsh. Edhe nė klasė nuk mė afrohet mė askush”,- ka pohuar dje vajza, e cila tashmė e ka tė pamundur tė jetojė nė qytetin e saj.
Vajza deklaroi se videoja ėshtė bėrė “pabesisht”, pasi i dashuri i ka thėnė se po i telefononte njė shoku, nė kohėn qė nė fakt po e filmonte fshehurazi. Tė ndryshme kanė qenė dje dhe reagimet e shokėve tė gjimnazit tė 16- vjeēares. Njė pjesė e tyre nuk kanė dashur ta komentojnė videon qė mbante pėr protagoniste adoleshenten, ndėrsa njė pjesė tė paktėn publikisht pohuan se nuk do tė donin tė ishin nė vendin e saj dhe tė bėheshin publike momentet e tyre intime. Mė ashpėr kanė reaguar vajzat e shkollės ku studion vajza, tė cilat pohojnė se nuk do tė mund tė pranojnė nė gjirin e tyre njė shoqe tė tillė.
Tė paktėn dy video tė tjera qė pretendohet se janė filmuar nė gjimnazet shqiptare qarkullojnė nė rrjet
Mania e videove seksi nė internet
Kohėt e fundit duket se ėshtė rikthyer ndjeshėm “moda” e videove me motive seksuale qė qarkullojnė jo vetėm nė celularėt e adoleshentėve e tė rinjve shqiptarė por edhe nė internet.
Mė 27 shtator nė videot e “google” ėshtė hedhur njė pjesė prej njė minute ku tregohet qartė njė vajzė e re qė bėn “striptease” pėrpara njė djali qė mendohet se ėshtė i dashuri i saj. Nga titulli i videos aludohet pėr njė vajzė qė studion nė gjimnazin “Ismail Qemali” tė Tiranės por askush nuk e di nėse ėshtė e vėrtetė apo jo. Videoja ėshtė marrė edhe nė telefona celularė dhe hedhur nė faqe tė tjera interneti.
Pas kėrkesės sė vetė vajzės, tė cilės i dukej shumė qartė fytyra, videoja ėshtė hequr nga interneti por ata qė i kanė bėrė “download” e kanė nė telefonat ose kompjuterat e tyre. Ndėrkohė njė tjetėr video qarkullon nė internet ku tregon njė adoleshente tepėr mendjelehtė qė tallet nga dy djem tė moshės sė saj.
Edhe kėtė herė skena ėshtė nė njė banjo dhe vajza pranon qė tė filmohet, edhe pse nė disa momente tenton tė rezistojė, nė vende intime. Kjo video ndodhet prej 11 shtatorit nė internet dhe pretendohet se ėshtė regjistruar nė banjot e gjimnazit “Petro Nini Luarasi” nė kryeqytet. Nė tė dyja rastet flitet shqip dhe nuk ka asnjė montazh.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

Mesazh nga Adonisi prej Mon 26 Jul 2010, 23:41

Mendimi i pare eshte se njerez sikurse ai djali ne fjale, jane shume te dobet.Per mendimin tim, cfar do qe te beje nje femer( e dashur, e fejuar apo e martuar), mashkulli nuk duhet te bije aq posht dhe te perdor dicka te atille per hakmarrje.
Mendimi i dyte nuk dua te bije ne kundershtim me veten te them se mire ja ka bere asaj vajze, por them se vajza si ajo ne fjale, te pakten ndonjera e meriton kete denim, ne menyre qe tjerat ta shohin veten se ku jane dhe cfare i pret kur veprojn para kohe pa e ditur se me ke e bejne ate veprim.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11538
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Jul 2010, 20:01

Nuk u ngopet njerez me te tilla gjera?
Mua nuk me intereson mosha e vajzes, as e ben mire apo jo...eshte pune e saj...mua akti i marrjes ne video me duket shume i ulet dhe shume i shemtuar!

...shifni ku hidhni kembet femra...shoqeria e sotme (dhe jo vetem ne Shqiperi) qelbet ere...eshte e kalbur, po gulēon nen qelb...me vjen per te vjelle...

Sa per ate sh******in... qe ka bere videon...uroj qe heren tjeter t'ja hajne me dhembe...mundesisht t'ja shkulin fare dhe t'ja fusin ne goje...ndoshta kjo video do ti pelqente me shume shokeve te tij ose gjithe perverseve te tjere...qe akoma arrijne te prishen me video 20 sekondshe...


Ah se perdesh harrova... mendon njeri qe kjo adoleshente neser mund te vrase veten?!!!! Apo kujt po i plas b.....nje me pak!!! Ne fund te fundit edhe kjo eshte ne mode ne Shqiperi!!!Me falni per fjalorin por u desh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

Mesazh nga kejsi shkoder prej Thu 29 Jul 2010, 16:44

ateher me bani pershtypje shum kja qe asht shkru ma nelt cdo dit e ma shum po shohim se rina shqiptare po shkon teposhte nuk duhet gjykuar ajo vajz se ka pasur mardhanje me nje djal se sot ne tre vajza te pakten dy prej tyre kan mardhanje edhe pse disa hiqen si te urta dhe te buta po kan than te vjen nga se pret per menimin tem duhet gjyku aj majmuni aj djal aj fmi ma mir me than qe arrin me qit ne publik nji vidio te till sikur te ishte motra tij sikur tja bashin motres se tij kyt pun..????
asht turp qe shqoeria jon shqiptare me arrit deri ktu ..po me vjen shum keq per vajzen en fjal sepse na njerzit ja marrim frymen emysim me budallaicet tona apo shoqet e shkolles nuk edashkan ma ne shoqeri kur deshen te ndeshkojn maria madalenen se shite trupin e vet jezui i tha nqs dikush asht pa gabime pa faje ta hellin hapin e par dhe te gjith shkuan nji hap mrapa cdo kush ka te drejt te vednosi vet se ca do te bajn me jeten e saj askush nuk duhet me gjyku at vajz apo me e perbuz aj qe duhet te perbuzet asht aj qe ka ba at vido dhe turp ti vijn por do ti vijn dita edhe atij .. dhe gjithkuj......
avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8798
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

Mesazh nga Naki prej Thu 29 Jul 2010, 17:08

Keto gjera sot behen ne shenje hakmarrje apo xhelozie. Nuk thuhet kot ajo thenja popullore " kur dhelpra nuk e ka arritur rrushin...". Une nuk e akuzoj aspak kete vajzen por kete cunin dhe per mua veprimi i tij eshte shume i ulet dhe i dobet.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Jul 2013, 07:27

ehh meshkujt e sotshem jan e i vra me buk ngoj po e vajzat si nuk e din tipin e atyre se nje gje tu besh hapin vidjo nyotube

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7276
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi