» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjithmone kam dashur te….

Shko poshtė

Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Jul 2010, 14:14

Cila eshte ajo gje qe kini dashur gjithmone te beni dhe sja kini arritur qellimit, nuk ju eshte dhene mundesia…..

kam dashur gjithmone te kendoj...ne nje skene.....por as qe me ka cuar
fati drejt saj. mbase jam bere per te kenduar ne shtepi...LOL
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Aug 2010, 21:37

Gjithmon kam dashur te fluturoj ,por eshte e pamundur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Arjana prej Fri 13 Aug 2010, 23:27

gjithmon kam dashur te gej shpirtin tim binjak
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga arta prej Sat 14 Aug 2010, 00:48

Gjithmon kam dashur te jem me ty
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10585
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 13:12

GJITHMON KAM DASHT TJEM KATILE E JAM SHYQYR ZOTITT

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga epanjohura prej Fri 19 Sep 2014, 21:33

Po mendoja ...sikur.. tė shkruaja njė pėrrallė,
dhe Ti e unė tė jemi aktorė nė at romancė....
e cila mė parė nuk ka ekzistuar nė vendin e ngjarjes.....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5651
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 20 Oct 2014, 15:11

Gjithmone kam dashur te bej shume miq!
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10865
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga albi prej Sun 26 Oct 2014, 19:26

Te shkoj ne hagj dhe para dy vitet ma  munsoj Zoti  te shkoj ne hagj  dhe ti pergjigjem  Zotit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga epanjohura prej Tue 10 Mar 2015, 16:58

Gjithemone kam dashur te me besojn njerzit ashtu sikur u besoj une..... :thinking:

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5651
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga marino prej Tue 10 Mar 2015, 21:46

jem vetvetja ama disa se meritojne
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3677
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi