» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Merre me mend...

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Merre me mend.....

Mesazh nga Arjana prej Thu 15 Jul 2010, 13:59

Merre me mend Suksesi eshte Biri i Guximit.

Vazhdoni....
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 15 Jul 2010, 18:29

Merr me mend qet temm e kam pa dikun hahaahhahaaa
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9490
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga deti prej Thu 15 Jul 2010, 18:43

Merre me mend, polici i policit eshte gruaja e policit!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Jul 2010, 21:51

Merre me mend se jeta eshte nje edhe njerezimi ka filluar mos te di si ta jetoje ate

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Arjana prej Thu 15 Jul 2010, 22:32

merre me mend sa nervoze me ka bere dicka
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga PRINCO prej Thu 15 Jul 2010, 23:03

mere me mend sa ne disponim jam sonte..

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9301
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Merre me mend...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 24 Jul 2010, 15:54

Merre me mend sa qetesi ketu

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11545
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Jul 2010, 20:33

avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga tweet prej Sat 24 Jul 2010, 21:42

Merre me mend...shume interesant po me duket kjo teme. Smile

tweet

Shteti : Dikund neper USA
Postime : 8
Kyējet nė forum : 8948
Regjistruar mė : 28/03/2010
Profesioni : T.A

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 24 Jul 2010, 22:27

Mere me mend se jeta aq eshte e shkurter saqe mundohemi tre here ta perjetojme

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Jul 2010, 15:33

merre me mend qe spo degjohet as miza ketu,kaq qete eshte
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga lolita prej Sun 25 Jul 2010, 21:32

Merre mend sa e merzitura kom qen sod

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15466
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Jul 2010, 23:15

Mere me mend sa kushton popullsia sot

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Jul 2010, 13:34

merre me mend sa ftohte ben ketu,tre dite e shiu bie pa pushuar
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 26 Jul 2010, 18:39

Merre me mend sa me mungon shoqeria e forumit

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11545
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Mirja prej Mon 26 Jul 2010, 21:42

Merre me mend sa pa gjum jom
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga albi prej Tue 27 Jul 2010, 16:23

mere me mend sa meka mar malli per MIRJEN
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Jul 2010, 19:51

merre me mend sa me flihet tani
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga deti prej Wed 28 Jul 2010, 09:08

Merre me mend koincidencen qe e kemi 4 shoke, istogali, te gjithe me emrin Xhevdet: te gjithe kemi femije binjak, te gjithe binjaket jane vajza.
Rastesia vertete eshte mbret i botes.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 28 Jul 2010, 16:27

Mere me mend se ne jete njeriu keqkuptohet ne shumicen e fjaleve te kota

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 28 Jul 2010, 16:27

Mere me mend se ne jete njeriu keqkuptohet ne shumicen e fjaleve te kota

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Jul 2010, 21:48

merre me mend qe te ter kan shkuar ne plazh e forumi esht bosh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 28 Jul 2010, 23:40

merre me mend disa si ben pushimet ke venti vet por ikin edhe me larg

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12764
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 28 Jul 2010, 23:46

Mere me mend sa vape po ben

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 28 Jul 2010, 23:48

merre me mend njona sna pershendeti hiq

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12764
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Mirja prej Thu 29 Jul 2010, 17:30

Merre me mend sa e merzitur jom kto dit
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga albi prej Fri 30 Jul 2010, 11:50

mere me mend sa me pelqen kjo MIRJA
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 30 Jul 2010, 19:40

Mere me mend sa e bukur e kishte sjell njona poezine ne mp

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga lolita prej Fri 30 Jul 2010, 22:26

Merre me mend sa kom kujtime te bukura ne kit forum

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15466
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Genci-fr prej Sat 31 Jul 2010, 15:37

merre me Mend sa me pelqen kjo KLEA si ne figuracion edeh ne postime

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10346
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 31 Jul 2010, 15:57

Flm Gneci fr Rrespekte ,,,Mere me mend se jeta nganjehere eshte e vyshkur per disa qe nuk din ta jetojne

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga lolita prej Sat 31 Jul 2010, 16:03

Merre me mend sa e dashur esht Klea

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15466
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga albi prej Sat 31 Jul 2010, 16:26

mere me mend sa e sjellshme asht kjo vajz
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga kejsi shkoder prej Sat 31 Jul 2010, 18:46

merre me mend na myten te urtet hahaha (mos e merrni perosnale) Smile

firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8633
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Arjana prej Sat 31 Jul 2010, 20:37

mere me mend si po ndihem tash
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga kejsi shkoder prej Sat 31 Jul 2010, 21:17

merrem mend arjana ka ndjenj te quditshme Smile

firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8633
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Naki prej Sat 31 Jul 2010, 21:24

Merre me mend kejsi rri e fshehur
Po pse moj kejsi nga kush ke frike nga burri apo nga cunat e forumit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga kejsi shkoder prej Sat 31 Jul 2010, 21:36

iiiiiiiiiiii si rri e fshehur mor ahhahaah ndoshta kam krapollit naj sen aty te profili ahhahaha merrmend se ala sdi me perdor mir forumin Sad

firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8633
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Arjana prej Sat 31 Jul 2010, 21:46

merre me mend sa me nerva me ka bere pc
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Naki prej Sat 31 Jul 2010, 21:51

Arjana shkruajti:merre me mend sa me nerva me ka bere pc
Hudhe ne Liqenin e Pogradecit Arjana nese e kap me grepin tim e formatizoj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merre me mend...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi