» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Heshtja!!!

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:05

Heshtja shume here dhe te ndihmon

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jun 2010, 14:21

Heshtja eshte nje gje e veqant ,jo te gjith njerzit din te heshtin disa e kuptojn heshtjen si nje ves i njeriut disa e thojn se eshte flori ,disa thojn kush hesht eshte i mjer ,nga Jeta mesojm shume gjera nder te gjithat kam mesuar qe si ta kuptoj te kalueren , me te mirat dhe te kqijat e saj, kam mesuar dhe se ne shumicen e rasteve edhe pse ka me shume te mira ,ato harrohen me shpejt se te kqijat veten e kuptojm vetem atehere kur kujtojm te kalueren dhe shume her te kaplon heshtja mendime pozitive dhe negative nepre koken ton sillen dhe ste len te flasesh edhe pse i di te gjitha , ndonjeher njerzit te kuptojn dhe nga heshtja jote pa fjal ,sepse ne keto raste heshtja flet vet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 09 Jun 2010, 17:13

Heshtja eshte qe mos te lendosh njeri kur ekziston nje e vertet edhe hesht njeriu

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Aristogata prej Wed 09 Jun 2010, 22:56

Ndonjeher heshtja me flet....Dhe ndonjeher fjalet e saj me vrasin shume....!

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10699
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 11 Jun 2010, 22:18

Diku ne nje roman lexova nje thenie shume te degjuar prej te gjithe nesh:"Veprimi denohet dhe jo qellimi dhe mendimi"
E pare ne kete kendveshtrim te heshtesh do te thote te mos veprosh, te shmangesh pasojat e mevoneshme,
por nga ana tjeter, te heshtesh do te thote te pohosh, dhe te perkrahesh, prandaj uhet quajtur arritje momenti kur nje njeri arrin te kuptoje kur duhet te heshte dhe kur duhet te ngreje zerin perpara padrejtesive.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 11 Jun 2010, 22:42

ne disa situata heshtja esht flori
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga lolita prej Fri 11 Jun 2010, 22:51

Heshtja eshte e mir ndonjeher

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15631
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Thu 15 Jul 2010, 14:30

Duke lexuar ke numer, 1760 heshta u ndala dhe i fola vetes, athua me heshtje tejkalohen problemet???
Nga brendija me pershperiti diq, heshtja nuk eshte zgjidhje, vetem tejkalim i problemeve pa zgjidhje!!! Pajtim me ate qe po sillet rreth nesh!!!Heshtja mos na qenka friga kur nuk ka guxim te kundershton???!!! Dua te jem gabim, e di qe ka shume heshtje, por a ka heshtje te shpirti??? Po qe ka thuajeni ju te gjithe 1760 antar te nderuar, thjesht jemi ne forum HQSH , te shkembejm mendime te lira, per HQSH te pakten!!!
Fol kur duhet, hesht kur duhet, pa keqkuptime e pa pretendime 1760. Mirmbetshi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga PRINCO prej Thu 15 Jul 2010, 23:06

nese fjala emire eshte argjend..HESHTJA eshte ari (alltan)

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9466
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga lolita prej Thu 15 Jul 2010, 23:07

lolita shkruajti:Heshtja eshte e mir ndonjeher

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15631
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Adonisi prej Sat 17 Jul 2010, 21:35

Heshtja eshte flori.Heshtja nganjehere di te vret.Heshtja mund te jete edhe krim.
Mbi gjitha duhet te flasim vetem atehere kur mund ta mbrojme fjalen tone.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11538
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Sun 18 Jul 2010, 09:02

heshtja flet me shum se fjalet
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 18 Jul 2010, 16:54

Heshtja eshte zgjedhja me e duhur kur nuk ke dicka me te zgjuar per te thene!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga deti prej Mon 19 Jul 2010, 14:22

Heshtja kur duhet, eshte mencuri por edhe guxim, pse jo?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Jul 2010, 18:27

Heshtja te mbulon karakterin qe ke nganjehere

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Jul 2010, 21:09

heshtja e dikujt nganjehere te rendon me shum se fjalet qe do te kishte then
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Heshtja!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 24 Jul 2010, 16:07

Duke lexuar ke numer, 1769 heshta u ndala dhe i fola vetes, athua me heshtje tejkalohen problemet???
Nga brendija me pershperiti diq, heshtja nuk eshte zgjidhje, vetem tejkalim i problemeve pa zgjidhje!!! Pajtim me ate qe po sillet rreth nesh!!!Heshtja mos na qenka friga kur nuk ka guxim te kundershton???!!! Dua te jem gabim, e di qe ka shume heshtje, por a ka heshtje te shpirti??? Po qe ka thuane ju te gjithe 2841 antar te nderuar, thjesht jemi ne forum NG, te shkembejm mendime te lira, per NG te pakten!!!
Fol kur duhet, hesht kur duhet, pa keqkuptime e pa pretendime 1769. Mirmbetshi

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Jul 2010, 20:29

avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga tweet prej Sat 24 Jul 2010, 21:44

Atehere kur heshte i menquri duhet te keni kujdes...sepse heshtja nganjehere flet shume.

tweet

Shteti : Dikund neper USA
Postime : 8
Kyējet nė forum : 9113
Regjistruar mė : 28/03/2010
Profesioni : T.A

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 02 Aug 2010, 18:33

Heshtja nganjehere eshte flori por edhe te heshtesh gjithmone nuk ben

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 02 Aug 2010, 20:13

he heshte he nuk heshte njejt eshte

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon 02 Aug 2010, 21:23

HESHTJA ESHTE ULERIMA ME E MADHE...!!!
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Aristogata prej Mon 02 Aug 2010, 23:27

heshtja ndonjeher flet me shum se 1000 fjale

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10699
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Ylliks prej Tue 03 Aug 2010, 03:15

kur s'din dhe e ke mizen
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 11036
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Bruneta prej Thu 05 Aug 2010, 22:35

Heshtja eshte flori

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Alehandra prej Thu 05 Aug 2010, 22:43

Heshtja se me mire ishte

firma.................................................................................................................................................................................
E VERTETA GJITHMON TRIUMFON
avatar
Alehandra

Postime : 17
Kyējet nė forum : 8808
Regjistruar mė : 11/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 06 Aug 2010, 00:18

mos hesht

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 06 Aug 2010, 01:57

Te folurit eshte zbukurim,ndersa heshtja shpetim.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Bruneta prej Sat 07 Aug 2010, 19:59

Heshtja per t'mos sjell probleme ty

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Sun 08 Aug 2010, 03:10

heshtja esht gjeja me mire qe mund te besh ne situata te caktuara
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga zymer prej Sun 08 Aug 2010, 03:14

jo rastesisht, heshtja eshte flori

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11777
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 08 Aug 2010, 12:43

Heshtja eshte gjeja me e mire qe mundet njeriu te bej ne shum raste po te heshtesh i ke ber te kuptojne se heshtja flet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 08 Aug 2010, 12:48

heshtja vret

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Sun 08 Aug 2010, 14:52

heshtja ve ne vend te vete gjithsecilin nga ne
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga arta prej Mon 09 Aug 2010, 00:46

Heshtja e mir esht ndonjeher
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10744
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon 09 Aug 2010, 01:12

heshtja mund te jete dhe keq ne disa situata
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 23 Aug 2010, 22:13

Heshtja eshte kulmi i durimit.

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 9418
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Aug 2010, 23:43

Heshtja thojn eshte flori por , ne disa raste eshte tradheti do te thot po tradheton vehten e vet me heshtej nga friga per te fol, thjesht jan disa gjera qe nuk ja vlen te heshtes por ta ngrisesh zerin se ka njerz qe kurr ste kuptojn me heshtje , jemi shqiptar dhe shqiptart vetem shkurt e shqip dhe drejtperdrejt e dojn se nuk marrin vesh me rrotulla, me duket se disa kan ngel akoma ne kohen e enverit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 23 Aug 2010, 23:47

ou, keqkuptim fatal nese me drejtoheshe mua.

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 9418
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Aug 2010, 23:51

Luan_Valikardi shkruajti:ou, keqkuptim fatal nese me drejtoheshe mua.

Jo nuk te drejtohem ty jo eshte ne pergjithsi per diasa njerz qe e din vet ata

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi