» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pro apo kunder lendes fetare ne shkolla

Shko poshtė

Pro apo kunder lendes fetare ne shkolla

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Jul 2010, 20:54

Pro apo kunder lendes fetare ne shkollaA mendoni qe duhet ta fusim lenden fetare ne shkolla ajo
,dhe a thua cili do te jete rezultati i futjes fetare ne shkoll,duke pas
parasysh qka po ndodh ne shkollat tona,qe qdo dite ndodhin
rrahje,plaqktitje,perdorim i droges alkoolit duhanit etj.


Ju lutem shpreheni mendimet e juaje rreth kesaj teme.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pro apo kunder lendes fetare ne shkolla

Mesazh nga tweet prej Sat 24 Jul 2010, 21:40

Kunder!
Kosova eshte shtet laik e jo fetar.

tweet

Shteti : Dikund neper USA
Postime : 8
Kyējet nė forum : 9026
Regjistruar mė : 28/03/2010
Profesioni : T.A

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pro apo kunder lendes fetare ne shkolla

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:33

jam kunder;pasi lenda fetare nuk te jep gje te mire;esht e vertet se jam adhuruese e zotit,por kjo nuk do te thote se e urrej apo se nuk mesoj ne shkoll per te;shkolla esht institucioni i cili na meson dhe na pergatit per jeten;por kjo nuk do te thote se ne do te mesojm edhe lende fetare;zoti esht ai i gjithfuqishme,edhe nese nuk ekziston ai mund te ekzistoje ne zemren tone...

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7189
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pro apo kunder lendes fetare ne shkolla

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi