» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ku.....

Shko poshtė

Ku.....

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Jul 2010, 17:39

Te ikim diku larg obligimeve larg gjerave te perditshme qe i bejm larg monotonis qe na rethon eshte deshir e secilit nga ne....

Mundesit mund te jene te vogla mirpo deshira eshte e madhe ndoj her.

A ju ka ndodh ndonjehre kjo??dhe:


Ku do kishit shkuar tani ne kete moment - po te mundeshitDiskutim te kendshem
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Jul 2010, 23:25

KU NDODHET PJESA E JETES TIME NE QFAR VENDI

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga kejsi shkoder prej Mon 26 Jul 2010, 09:45

ah teme e bukur itash do te kisha dasht me shku te mami jeme me mungon shum Sad
avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8633
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Jul 2010, 13:37

ku ishit kaq kohe qe ju prisnim
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga Kotelja prej Mon 26 Jul 2010, 15:35

Hapat e ikjes time degjohen cdo dite e me pak, nderkaq une dalengadale po afrohem tek caku, larg nga ketu por me afer endrrave te mia!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13761
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga deti prej Mon 26 Jul 2010, 16:07

Atje, pertej ku pret miza hekur...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 26 Jul 2010, 16:16

Atje ku ndodhen enderrat feminore, te stolisura me imagjinate, te dekoruara me besimin e brishte te nje femije, qe porsa ka mesuar te ece, te flase dhe qe egerryen kureshtja per boten qe e rrethon....

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10988
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Jul 2010, 18:24

Ku vall njerezit i shpie mendimi kur rrezohen edhe nuk din te ngrihen me

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga Mirja prej Mon 26 Jul 2010, 21:39

Ku mbet ajo fjal qe me thoje Te Dua
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11223
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga Adonisi prej Mon 26 Jul 2010, 23:21

...Aty ku s'ka njeri.Aty ku qetesia mbizotron plotesishte.Aty ku edhe gjethet e pemeve i ndjen teksa bien ne toke.Aty ku mund te jesh me veten plotesisht, pa pasur nevoje te lexon apo degjon opinione nga te tjeret per asgje.Aty ku mund ta degjon vetem veten dhe aty ku mund te shikon gjithecka vetem me syrin tend, pa pasur nevoje te perdoresh syrin e tjetrit.Aty...,ku do te jesh mbret dhe skllav i vetes!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 27 Jul 2010, 07:57

ku ,,, ku do jem sod

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12764
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga Katilja prej Sat 20 Jul 2013, 12:49

diku ku smund tme shohin e tme njohin asnje nga kta qe kam pran

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7111
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi